Haber 7

Erdoğan mucizesinin tek bir açıklaması var

Erdoğan mucizesinin tek bir açıklaması var
Prof. Yılmaz Esmer seçim sonuçlarını ve gündemi değerlendirdi. Prof. Yılmaz Esmer, “Türkiye’de seçim kimlikler üzerinden. Soğan 5 lira olsa da oylar değişmez, vaatlerin de etkisi yok. Erdoğan’ın mucizesi, seçmenle duygusal bağı” dedi.

Yorumlar

54
 • salim

  1 yıl önce Şikayet Et Tabii ki Erdoğan sevgisi var ama sadece bu yüzden değil bu memleket meselesi. Oda bu memleketin yiğidi. Vatan için yaptıkları kimlere karşı savaştığı ortadayken yalnız bırakmak namerlik olur.
  Toplam beğeni
 • çemenci

  1 yıl önce Şikayet Et Yılmaz efendi buna icraatlarıda eklemen gerekiyor
  Toplam beğeni
 • seyircİ

  1 yıl önce Şikayet Et bizi anlayan birisi cikti sonunda
  Toplam beğeni
 • samimi

  1 yıl önce Şikayet Et kisa sürede bu kadar mega projeleri ve himetleri yapan bir Avrupa lider olsaydi en az yüzde 70 alirdi.
  Toplam beğeni
 • Nebi Velioğlu

  1 yıl önce Şikayet Et mucize sadece peygamberlere aittir, bir devlet adamına mucize isnat etmek çok büyük bir hatadır ve günahtır, evliyalar bile mucize gösteremezler. Peygamberler ise son peygamber Hz. Muhammed s.a.v. ile sona ermiştir. Ondan sonra kimse mucize gösteremez.
  Toplam beğeni
  • yücel

   1 yıl önce Şikayet Et dayı bak işine sen
   Toplam beğeni
 • bitlisli

  1 yıl önce Şikayet Et erdoğan şimdiye kadar verdiği vaadleri yetine getirdi yalan konuşmadı zalimin karşısında boyun eğmedi hep vatandaşa hizmetkâr oldu insanlara güven verdi unutmayalım ALLAH dogru konuşanların yanındadır.
  Toplam beğeni
 • Ayd

  1 yıl önce Şikayet Et Recep Tayyip Erdoğan hakperest samimi sadık sebatkar müminlere ve mazlumlara karşı merhametli mütevazı zalimlere hainlere karşı şiddetli Onu yalnızken Allah a dua ederken ya da torununa kuran öğretirken görürsün Müminler onu görünce ya da ismini duyunca içine bir sevinç ve neşe ve ümid kaplar kafirler ise onu görünce öfkelenir ama Onun heybeti kafirin öfkesini yutmasına neden olur Rabbim onu Yani Emiralmüminin Başkomutan Halife i Müslimin Recep Tayyip Erdoğan’ı ve sevenlerini ve tabilerini affetsin Dünya ve Ahiret Saadet’i versin Amin
  Toplam beğeni
 • EGETURK

  1 yıl önce Şikayet Et Aşk nasip işidir hesap işi değil Aşk adayistir arayış değil
  Toplam beğeni
 • KIZIL ELMA

  1 yıl önce Şikayet Et Ahirt de o zaman her kes kendi secimi ile yargilanacak ben Müslüman bir secmen olduguma göre her halde Gazi Reisimizi secmeliyim . Yoksa kime oy verecegim PKK ve ya Amerikan Bati yanlisina mi ? Ahiretimi korumak amaci ile Tüm MÜSLÜMAN Alemini kolama amaci ile Reisime ben oyumu verdim tersini söleyen artik Allahimiza diger alemde cevabini verir burada yaygara yapmasi cok basit .Selamet ile
  Toplam beğeni
 • Biliyorum

  1 yıl önce Şikayet Et Erdoğan siyasi başarının örneğidir. Batının oyunlarını manipülasyonları falan bu millet öğrendi patates 10 lira da olsa farketmezdi Abdülhamid i yiyenler Erdoğan'ı yiyemeyecek halk her daim arkasında olacak inş Allah ayağına taş değdirmesin koca reis. Senden en ufak menfaatimiz yok AKP dende en ufak kayırma minnet istemiyorum Allah için ümmet için hak bildiğin yolda yürü mazlumların nefesi ol bana yeter
  Toplam beğeni
 • AYH

  1 yıl önce Şikayet Et bu millet niye Reisi sevdigini hala anlayamislar, Bakan körler, Duyan sagirlar.
  Toplam beğeni
 • memurx

  1 yıl önce Şikayet Et Erdoğanı Allah için seviyoruz
  Toplam beğeni
 • Trk

  1 yıl önce Şikayet Et Hastane,ilaç, yol,su,yaptırım, fırat kalkanı, zeytin dalı.....bunlar çok duygusal işler mi?sayın Prof!???
  Toplam beğeni
  • sinem

   1 yıl önce Şikayet Et hiç
   Toplam beğeni
 • Trk

  1 yıl önce Şikayet Et Prof boş konuşmuş. Reisin yaptığı işler ortada iken, olayı duygusala bağlamak; prof un boş konuştuğun delilidir.
  Toplam beğeni
  • Ayd

   1 yıl önce Şikayet Et Bence sen boş konuşuyorsun Reis yol su köprü yapmasa da ona oy veririm çünkü O zalime karşı hakkı haykıran mazlumum yanında olandır biz mazlumların gür sesidir O, ne yani CHP icraat yapsa idi icraat yapıyor diye müslümanlara zulmettiği halde CHP ye mi oy vereceksin o zaman sen bir şekerle aldanırsın önce iman inanç teslimiyet mücahede ve rızayı ilahi gelir icraat zaten buna bağlı olarak geliyor duygusal bağdır işte biz köprüye bakmada Reisin kalbinde olanı gördük davası davamızdır yolumuz da yoludur İslam yoludur
   Toplam beğeni
 • hlt01

  1 yıl önce Şikayet Et bu başarıları sadece 'duygusal bağ' a bağlayan adam profluğu bıraksın.. Erdoğan güvenilir dürüst vatanı ve milleti için canını ortaya koyan inançlı bir lider. hizmetlerini parti politikalarını ulusal ve uluslararası siyasetini saymıyorum bile.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.