Haber 7

Ankara'da sokak ortasında hadım edildi!

 Ankara'da sokak ortasında hadım edildi!
Adana ve Ankara'da yaşanan iki ayrı olayda, haklarında taciz iddiaları bulunan kişilerden biri sokak ortasında linç edilmeye çalışıldı, diğeri ise yine sokak ortasında herkesin korku dolu bakışları arasında cinsel organından bıçaklanarak hadım edildi.

Yorumlar

117
 • aaa

  7 ay önce Şikayet Et caydırıcı ilahi yasalar uygulanmadı mı insanlar kendileri ceza vermeye kalkışır.
  Toplam beğeni
 • mst

  7 ay önce Şikayet Et kanunlar yetersiz ve adaletsiz. adaletin olmadığı yerde herkez kendi kanununu uygular. sen kalk küçük çocuğa tecavüz et öldür. sonra idam etmeden hapiste besle hatta tahliye et devam etsin. yok böyle şey. ırz düşmanlarına gereğini yapacaksın.
  Toplam beğeni
 • Eeee

  7 ay önce Şikayet Et Gereğini devlet yapsın kardeşim yarın bugün siz suçlu olursunuz saçma ama gerçek siyasiler bir an önce kanunlastirsin halk kendini kanunu sergilerse iyi sonuçlar doğmaz yazık etmeyin bu memlekete bu halka
 • Ztrk

  7 ay önce Şikayet Et Hiç kimse kafasına göre ceza vermemeli.Hem belki bu tür cezalandirmalar haksız ve kasıtlı da olabilir. Horozu çok olan köyün sabahı olmaz.
 • Mert

  7 ay önce Şikayet Et Şahit olduğum bir olay ,iki esnaf yanyana bir işletmeci kadın,diğeri erkek, konu senin dukkanın malları benimkini kapatıyor ve 5 dk ağız dalaşı,hele kadın sürekli söyleniyor.Sonra kadın sinirle pasajın içinde bu adam çocuk tacizcisi,kadın tacizcisi diyerek bağırdı.Helede genç tipler kadına uyarak herife saldıracaklardı,dığer esnaflar olayı bilmeyenleri sakinleştirdi.ben şahit oldum,ve bu iş zıvanadan çıktı.Yani erkeklerde kendine dikkat etsin.Geçen haberdeki gibi kız bir erkeğe iftira atarak ölümüne sebep oldu.son kız korkudan onun ismini verdim dedi.dikkat
 • cumhur

  7 ay önce Şikayet Et ancak içimiz böyle rahatlar yuksa savcılık salıverecek oda alçaklığınıa devam edecekti. şimdi devam etsin.
 • Hülagühan

  7 ay önce Şikayet Et Devlet ne durumda sokakta adalet aranıyor
 • Alim

  7 ay önce Şikayet Et Böyle olmaz ki o onu vursun o bunu bıçaklasın. Anarşi çıkar la. Bunun en iyi en güzel yolu o uyduruk Ana yasayı kaldırıp Kur'anın hükümleri ile yargılayıp ceza vereceksiniz. Buna mecbursunuz başka türlü olmaz
  Toplam beğeni
 • AHIR ZAMAN

  7 ay önce Şikayet Et Ahir zaman Yaklaştı bu 3 Dünya Savaşının Çıkmasını Bekliyoz Mehdininde Gelmesine az Kaldı Allah onun Askerleri Olmamızı nasip Etsin
 • Ccc

  7 ay önce Şikayet Et Bu işin cılgı cıktı acil devlet bu işe el atmalı şimdi milleti galeyana getiriyorlar herkes bırıne ayar olcak aha karımı tacız ettı kızımı taciz etti diyerek adamı öldürürebilir tabiki bu tarz olaylar yaşanmasın devletimiz bu işe acil et atmalı.... bu iş pis kokular barındırıyor demedi demeyin
  Toplam beğeni
 • soze

  7 ay önce Şikayet Et çook çok iyi olmuş..yapanların eline sağlık..
  Toplam beğeni
  • Yanlış

   7 ay önce Şikayet Et Eline sağlık diyorsunda adamların birine borçlusunun iftira attığı söyleniyor sırf parasını istedi diye. Ya benzer birşey bigün senin başınada gelirse. İftiraya uğrayıp linç edilirsen. Herkes kendi adaletini sağlamaya çalışırsa memleket mezbahaya döner.
 • oktay

  7 ay önce Şikayet Et Tamam da cezayı devlet veremiyorsa insanlarda kendi haklarını kendileri arıyorlar hem cezayı devlet versin diyen arkadaşlar aynı şeyi kendi eşinize bacınıza yapılsa yine devlet mi versin diyecekler cezayı
  Toplam beğeni
  • Bayram

   7 ay önce Şikayet Et Otobüs-şoförleri döven, agresif kaldırıma araba çıkartan, bıçakla palayla saldıran fırsatcılara prim vermekten vaz geçmek lazım, bunlar için adeta bayram havası esiyor son günlerde.
  • Mert

   7 ay önce Şikayet Et Kapa çeneni,peki bir sebepten bir kadınla tartıştın.kadın intikam için sapık var dedi.etrafta çok dertli piskopat var.hatta bence çoğu sapık olan,kadına yaranma bahanesiyle linç edilip bıçaklandın vaya baban veya abin öldürüldü.kimden alacan bu iftiranın hesabını veya canını.Belki birisinin babana husumeti var,adamlar mafya babanın dükkanını istiyorlar kelepire,organize bir kadın yollayip bir serseriyle kim vurduya getirecekler.
 • BURSA emekli

  7 ay önce Şikayet Et anarşi neden olur biliyomusunuz? eğerki devlet üzerine düşen görevi yapmaz yada yapamaz veyahahutta eksik yaparsa işte o zaman vatandaş kendi işini kendisi görmeye başlarki tehlikede bundan sonra başlar devlet bu konuda otorataritesini derhal koyması gerekir.
  Toplam beğeni
  • Göster

   7 ay önce Şikayet Et Böyle vatandaş, desene, her devlete lazım...yoksa bildiğin istisnasi varmı birtane?
 • Yav destur

  7 ay önce Şikayet Et Husumeti olana tacizci deyip iftira atan atana. Getcekten sapiklik yaptiysa tamam demek istiyorum ama bir muz cumhuriyeti degiliz cok şükür, devlet cezasini verir. Halkin arasina provakatörlerin girdiğini düşünüyorum, bu kadar tacizci haberi, hem de uluorta hic normal bir durum degil. Taciz zaten normal değil.
  Toplam beğeni
  • Cem

   7 ay önce Şikayet Et Cumhuriyet olarak değiliz, ama halk okarak o muz'u tekrar bi gözden geçir derim vatandaş.
 • İDAM.TEK.ÇÖZÜM

  7 ay önce Şikayet Et OHHH, SÜPERRRRR.. HARiKA
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.