Haber 7

ABD Senatosu'ndan F-35 tasarısı kararı!

ABD Senatosu'ndan F-35 tasarısı kararı!
ABD Senatosu'nda, Türkiye'ye F-35 teslimatını geciktirme tasarısı onaylandı. Tasarı imza için Trump'a gidecek.

Yorumlar

32
 • Avşar

  1 yıl önce Şikayet Et çaktırmadan bizi rusyaya mı yönlendiriyorlar.
 • hasan taştan

  1 yıl önce Şikayet Et biz daha iyisini yaparız inşallah
 • misafir8

  1 yıl önce Şikayet Et ABD de saçmalamaya başladı. bence bunun arkasında putin var. Trump ın zeka seviyesi gerçekten düşük, putin sıcak denizlere indi. Almanlar birşey yapamadı. kanal istanbul ingilizlerin elini kolunu bağlayacak. yönetim tamamen rusların elinde, adam ölmese bari
 • Mert

  1 yıl önce Şikayet Et F35 amerikan devleti tarafından yapılmıyor. 9 ülke tarafından ve luckhed martin isimli şirket ile yapılıyor.. bu us abd ye çok yüksek fatura getirir.. devlet olarak batmakta olan abd daha da kötüye gider.
 • Yorumcu

  1 yıl önce Şikayet Et S400 den geri adım atılırsa, bu ülkeyi koruyamazsınız.
 • Adanalı

  1 yıl önce Şikayet Et F-35 okadar uzun süre ile yapımı sürdüki , tek motoru kaba hantal yapısı ile yeni çin ve rys sistemlerine karşı , Rusların SU 35 ve SU 57 uçaklarının karşısında artık Kartala karşı güvercin konumundadır. Alınmaması milletimize hayırlıdır.Zaten yazılımlarıda kontrolleride kendi ellerinde.. Kalkıpta F-35 ile yunanistan yada İsraile karşı zaten savaşamayız 1 düğmeye basıp sistemlerini uzaktan uydu ile kilitliyecekler..
  • F16 da tek motorlu

   1 yıl önce Şikayet Et Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş. Seçimden önce parasını verdik teslim alacaz şöyle iyi böyle iyi. ABD vermedi F35 kötü oldu. F35 madem o kadar kötüydü de niye Türkiye 10 senedir Amerika'ya 900 milyon dolar para verdi. 10 senedir aklınız neredeydi. Gözünüz kör müydü. F16 da F35 gibi tek motorlu uçak. F16 ya niye tek motorlu diye laf etmiyorsun. Çünkü Türkiye de F16 var F35 yok. Türkiye hariç ortaklar Amerika'dan 300 tane F35 teslim aldı. Daha da alacaklar. Rusya 10 senedir 10 tane Su 57 yi üretemeyip Su 57 yi rafa kaldırdı.
 • Üretelim

  1 yıl önce Şikayet Et Bütün Özel Sektörlerimiz Devlet Kurumlarımız Üniversitelerimiz Mucit ve Buluş yapanlarımız Savunma Sanayimiz için devamlı her şeyi üretelim ve ARGE'lerini yapalım.
 • vatan

  1 yıl önce Şikayet Et ancak gecıktırebılırsınız elınde sonunda vereceksınız cunku uluslararası anlasmlr sozkonusu gercı amerıkada zorba kanularıgecıyor ama uluslar arası mahkemede zorba kanunları gecmez amerıka f35 vermıyoruz derse bunun bır bedelı olur
  • geçersiz

   1 yıl önce Şikayet Et Rahmetli Osmanlı da ben İngilizlerden gemileri alırım diyordu. Ne gemileri ne de gemilerinin parasını aldı. Savaştan önce 2,5 milyon kilometrekare Osmanlı toprağından geriye 786,000 kilometrekare Türkiye toprağı kaldı. Zaten F35 anlaşmasında uluslar arası mahkemenin geçersiz olduğuna dair madde Türkiye tarafından imzalanmış. Amerika isterse Türkiye'ye zırnık koklatmaz. Zaten koklatmıyor da. Türkiye hariç F35 ortakları 300 tane teslim aldı. Sona kalan dona kalır.
 • furkan

  1 yıl önce Şikayet Et trt 1 de artık kovboy filmlerini kaldırın
  Toplam beğeni
 • HamidiyeSüvarisi

  1 yıl önce Şikayet Et Bizde geri adım olmamalı ve olmayacak.siyonist kafir iblis yahudilerin iti kafir abd biteceksin inşAllah.
 • Selim

  1 yıl önce Şikayet Et PKK yı terör örgütü kabul eden ABD . PKK nın paravan yeni örgüt kurmasını sağlayan ABD. SDG , PYD YPG bu aklın ürünü. Teröre hem destek hem köstek olan ABD nin DOST olduğunu düşünen insanların aklını başına alması gerekir. Türkiye son 35 yıldır PKK ile değil ABD ile savaşıyor. Uyanın ....
 • abd ye tesekkür

  1 yıl önce Şikayet Et ABD ye içtenlikle teşekkür ederiz, kendi ihtiyaçlarımızı kendimiz üretmemiz için bize bir kere daha ders verdi
 • mehmet

  1 yıl önce Şikayet Et cocacolaya el koyun ve bütün yahudi ve abd mallarına ...
 • misafir

  1 yıl önce Şikayet Et bizim f35 projesinde 900 milyon doları bize iade etmeleri lazım
  Toplam beğeni
 • turan ccc

  1 yıl önce Şikayet Et arkadaş bu abd den f 35 alacağımıza rusya dan su 35 alınsa olmuyor mu birazdaha kudursunlar
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.