Haber 7

Türkiye'de bir ilk! 2020'de görücüye çıkıyor

Türkiye'de bir ilk! 2020'de görücüye çıkıyor
Dünyanın önde gelen üreticileri arasında bulunan Volkan İtfaiye, ilk yerli elektrikli itfaiye aracını görücüye çıkarmaya hazırlanıyor.

Yorumlar

7
 • Arff kullanıcısı

  1 yıl önce Şikayet Et Yerli doğru ama satış sonrası hizmetlerde mililiği tartışılır... Bakınız garanti süresindeki onarım süreci... Bakınız yedek parça tedarik süreci... Bakınız faturadaki konaklama ücretleri...
  Toplam beğeni
 • Ayhan

  1 yıl önce Şikayet Et MAAŞALLAH ALLAH C.C. Razı olsun eli öpülesi gerçek bir vatansever. MEVLAM utandırmasın başarılarınızı artırsın eksilmesin İNŞAALLAH....!!!!!!
 • Cemalettin

  1 yıl önce Şikayet Et Helalolsun ben herzaman diyorum, Türkün yapamayacağı başaramayacaği Bir iş yoktur yeterki isteyelim, Emeği geçen herkese Teşekkürler.
  Toplam beğeni
 • arff

  1 yıl önce Şikayet Et Üretiyor üretmesine devlete sattığı araçların halı acınacak halde ilk gün başlıyor bozulmalar garanti bittiği gibi sen ondan sonra kazanclarini onları bilen bilir
  Toplam beğeni
 • Yavuz

  1 yıl önce Şikayet Et Sayın İsa Tecim amca herşeyi iyi yapmışsın ama bir şey var ki en önemlisidir. Marka adı oluştururken niçin Türkçe değilde latince volkan sözcüğü kullandın? Yanardağ anlamı taşıyan bu sözcük itfaiyede kullanılmak için hiç uygun değil. Batı özentili yapmayı bırakın ve marka adınızı bir an önce değiştirin.. Yerli olmak yetmiyor millî yani bu milletten olduğunuzu göstermeniz de gerekiyor.
  Toplam beğeni
 • Demirbey

  1 yıl önce Şikayet Et Helal olsun hayranlikla okudum eli opulesi insan iste milli olmak budur 79 dan bu yana cekilen eziyetlere ragmen ulkesini birakmamis ve calismaya devam etmis ve neredeyse tek basina yapabilir hale gelmis basarilarinin devamini dilerim rabbim yardimcin olsun guzel insan .
  Toplam beğeni
 • curcuna.com

  1 yıl önce Şikayet Et çok iyi....
  Toplam beğeni
 • sami

  1 yıl önce Şikayet Et masallah gurur duydum abimize Allah tan buyuk basarilar diliyorum.. tebrik ederim..
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.