Haber 7

İki ülke arasında kriz çıktı!

İki ülke arasında kriz çıktı!
Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras, Almanya ile ilişkilerinde yeni bir sayfa açıldığını ancak, bunun "uzak geçmişten gelen anlaşmazlıkları unutmak veya halı altına süpürmek" anlamına gelmediğini söyledi.

Yorumlar

10
 • kaptan

  10 ay önce Şikayet Et evet tabii turistik gez vs halkin da hakki ama kardesim illede bir yerlere gidilmek gerekiyorsa azerbaycan a kazakistan vs ye gitsinler ama her firsatta bize salya sümük saldiran ahlak siniri tanimayan yuna a giden e ben karsiyim siddetle karsiyim
  Toplam beğeni
 • kaptan

  10 ay önce Şikayet Et hele bak sen ite para kopracam diye neleri de ötmeye basladi bu zamansiz öten horoz dikkat et basin kesilmesin lann bizde yunan a isgal davasi acalim baklaim tazminat ödeyecek gücü varmi parasi yoksa adalra el koyalim ADA deyince aklima hep su konu geliyor bizim ege sahillerinden turistik amacli yunan adlari seyahatlerine yasak getirilmeli bu amacla giden her yat sandal gemi ne varsa agir cezalar uygulansin bence
  Toplam beğeni
 • Denge

  10 ay önce Şikayet Et yunanlılar abd ile el sıkıştı, uzun vadede ab dağılabilir, böylece dolar karşısında dünya rezervi olmaya çalışan eur para birimi büyük darbe alacak, italya da ekonomik sorunlar şimdiden baş göstermeye başladı.
  Toplam beğeni
 • Dede 70

  10 ay önce Şikayet Et Bu çocukta akıl yok yada gaz veriyorlar, dün ülke battı yandım anam diye bağırıyorlar idi. Şimdi arayı bozmak isteyen hainler var gibi, siyaset zor iş, efelikle olmaz, tarih bilmekle, bilgileri güncellemekle olur çipras efendi, alman akıllı, çocuk avutuyor.
  Toplam beğeni
 • Gelecek

  10 ay önce Şikayet Et Türkiyede yunanistandan birinci dünya savaşı tazminatı istenmelidir. Irak, suriye. Libya. Cezayir bu batıdan tazminat istenmelidir. Milyonlarca müslümanı öldürdüler. Bunlar bunların yanına kar kalmamalıdır.
  Toplam beğeni
  • Kenan Eldemir

   10 ay önce Şikayet Et Haklisin paralari yok bizde Adalari alalim....
 • Analız

  10 ay önce Şikayet Et Ikıncı dunya savasında yunanlı sempetızanları bayagı coktu nazılerın onlarda pek masum sayılmazlar yunanlılar cakallastı ıyıce tazmınat fılan .
  Toplam beğeni
 • Tekstil

  10 ay önce Şikayet Et Biz de Yunanistan'a tazminat davası açalım gerçi bizim sağır Bey feragat etmiş ama Ben şahsım olarak dedemin adına atalarımın adına hakkını istiyorum Nasıl almam gerekiyor Nasıl bir yol izleyelim arkadaşlar kamuoyu oluşturup bir de bizde dedelerimizin hakkı olan parayı isteyelim
  Toplam beğeni
 • Bülent

  10 ay önce Şikayet Et Dikkat ile izleyin yunanistan ı , pentagon yanına çekmeye hazırlanıyor. Bunlar ilk adımları.
  Toplam beğeni
 • Ali Veysel

  10 ay önce Şikayet Et Paranın kokusunu alan çipras. Yunanistan Almanya yı sattı. Yiyin birbirinizi.
  Toplam beğeni
 • Bozoklu

  10 ay önce Şikayet Et Yiyin birbirinizi
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.