Haber 7

ABD Dışişleri'nden Brunson ve Kaşıkçı açıklaması!

ABD Dışişleri'nden Brunson ve Kaşıkçı açıklaması!
ABD Dışişleri Sözcüsü, ajan Brunson'la ilgili yaptığı açıklamada, 'Brunson'ın serbest bırakılmasını bekliyoruz' dedi. Nauert ayrıca, Cemal Kaşıkçı konusunda Türkiye ve Suudi Arabistan'ın ortak çalışma grubu kurmasını da memnuniyetle karşıladıklarını ifade etti.

Yorumlar

30
 • zmc

  9 ay önce Şikayet Et Bunu not alın kafir abd suudi prens salmanı kullandı şimdi katil diye atmaya hazırlanıyor. abd ile dost olanların sonu ya mezar ya çöplük olmuştur.
 • hasan ali

  9 ay önce Şikayet Et Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu da bir şeyler açıklayacağım demişti ( Ergenekon davasıyla alakalı ) sonra şehit ettiler fetöcüler. sonra bu görüntü kasetleri güle geldi oda bişey yapmadı. imdi güle sormak lazım kasetleri ne ettin diye. herhalde arşivine koymuştur. Allah dan Mitteki hainlerin önemli bir kısmı temizlendi. ( bütün kurumlarda hainler hala tam olarak temizlenmiş değiller.) olay üzerimize atılamayacak ölçüde aydınlığa kavuşmaya başlayınca birileri eftik yapmaya başladı. konsolos kaşıkçı binadan çıktı gitti deyip olayı geçiştiremedi. Allah büyüktür. nerde kalmıştık fıratın doğusunda yeni bir cephe açmamız elzemdir. bana Allah yeter.
 • orhan

  9 ay önce Şikayet Et esirler ya da rehineler serbest bırakılır. yargılananlar ve hükümlüler değil. rahip brunson esir veya rehine olmadığına göre...?
  Toplam beğeni
 • Göktürk

  9 ay önce Şikayet Et Olayın arkasında abd var
 • HIRSIZ abd

  9 ay önce Şikayet Et çok beklersiniz. türk hükümeti ile anlaştıysanız bile bunu ahlaksızca dile getirmeniz çok itici duruyor. amerikan kibrini reddediyor ve brunsonun tekrar içeri tıkılmasını bekliyoruz
  Toplam beğeni
 • Eci

  9 ay önce Şikayet Et Bu ne çıkıp çıkıp konuşuyo..eyyy abd sana soranda yok fikrini isteyende..kendi kendine gelin güvey olma derler..
  Toplam beğeni
 • aslan

  9 ay önce Şikayet Et bunun arkasinda israil abd var havayi karartip sisli hava yaratip karkasadan yararlanmak istiyorlar ajana omur boyu hapis verin gitsin abd den gelecek mufettislere izin vermeyin sakin
  Toplam beğeni
 • arda

  9 ay önce Şikayet Et herseyin arkasina memnuniyetle karsiliyoruz.yorumu yapiyorsunuz siz memnun olsaniz ne olmasaniz ne.size soranmi var.sizi muhatap alanmi var.her pisligin altindan siz. cikiyorsunuz.burdada sizin parmaginiz vardir kesin
  Toplam beğeni
 • reis rte

  9 ay önce Şikayet Et kesinlikle birakilmasin
  Toplam beğeni
 • Kürşat

  9 ay önce Şikayet Et 3’ü cihan harbi başlamak üzere!!! Siyonistler iş başında!!!
  Toplam beğeni
 • vatan

  9 ay önce Şikayet Et Türkiye de hukuk var ey Amarika senin dediğin değil hukuk ne der ona bak biz kimseden emir almayız
  Toplam beğeni
 • ATABEY

  9 ay önce Şikayet Et Kaçıkçı olayı çok göstere, göstere acemice işlenmiş bir cinayet.Türk devleti bir şüpheye yer vermeyecek kadar olayı çözmüş ve rapor haline getiriyordur.İstanbul'dan bahsediyoruz, neredeyse kör nokta olamayacak kadar kameranın önünde cereyan eden bir olay bu.Büyük bir ihtimal bizim tam olarak ne bildiğimizi bilmek isteyecekler. FBI'de bunun için soruşturmaya dahil etmek niyetindeler.Türkiye Kriminal incelemede dünya 1.si tek kelime ile hemde. Ya Suud' ları tuzağa düşürdüler (ABD- İsrail) yada hepsi gafil avlandı..bakalım bu olay çok şeye gebe görünüyor.
  Toplam beğeni
 • ismailözsoy

  9 ay önce Şikayet Et bizim papaz hala işinize yarıyor anlaşılan ver papazı al papazı dediydik unutmuş olaman ama gene üç maymunu oynuyon her zaman olduğu gibi.
  Toplam beğeni
 • Zafer

  9 ay önce Şikayet Et Bunun hepsi Abd suud tezgahi TURKIYEM uzerinde oynan bir baska kirli (kanli) tezgah .
  Toplam beğeni
 • osmanoğlu2023

  9 ay önce Şikayet Et hayalet uçağının düşmesiyle birlikte abd havlamaya başladı her konuda fakat kimse eskisi gibi etkilenmiyor daha... kısacası hayaller suya düştü!
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.