Haber 7

Binlerce kişiye müjde! Aylık 200 TL destek verilecek

Binlerce kişiye müjde! Aylık 200 TL destek verilecek
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 100 Günlük İcraat Programı’nda açıkladığı 'Ağır kronik hastalığı nedeniyle cihaza bağımlı olan hastaların bulunduğu hanelerin elektrik fatura bedeli ve kesintisiz güç kaynağına yönelik ihtiyaçlarının karşılanması'na yönelik çalışmaların sonuna gelindiğini açıkladı.

Yorumlar

7
 • Arif

  1 yıl önce Şikayet Et Asgari usret net 2500 tl olmali..1600 tl ile nasil gecinilir..Tas komurunun tonu 1000 tl..fakirin kirasi 600 tl..dogalgaz bir aylik masrafi belli 350 tl..gerisini saymiyoruz..devlet herseyi biliyor..ne yenir ne icilir devlet biliyor..Hane halki ne ile gecinir Devlet biliyor..1600 Tl.ile gecinilirmi.eski hukumetler yanlis yapti diyoruz,ama yinede fazlaca birsey duzelmedi..
 • Yasir

  1 yıl önce Şikayet Et Arkadaş asgari ücret 1600 çok diyen bakan 25 milyar aylık alıyor birazcık ceplerini doldurmak yerine zenginliklerine zenginlik katmak yerine birazcık halkı düşünsünler artık Allah rızası için
  Toplam beğeni
 • KONYALI

  1 yıl önce Şikayet Et imkanlar çoğalmasına rağmen hastalar ve hastalıklarda çoğalıyor.ters orantı olması gerekirken doğru orantı oluyor.tüm imkanları seferber etsenizde.sorun çözülmez.çünkü,yediğimiz içtiğimiz ve soluduğumuz herşey zehir.doğallık namına ülkemde hiç bir şey kalmadı.Başkanımız olarak ilk önce buna bir el atın.
  Toplam beğeni
 • ASİLBEY_06_ÇUBUK

  1 yıl önce Şikayet Et Yaşamını başkasının yardımıyla devam ettirecek özellikle yatağa,yaşam destek makinalarına bağlı ağır hasta ile ,yürüyen,gezen tozan evde yalnız bırakılabilen hasta yarı değerlendirmeye alınmalı.Maddi destekte ona göre orantılı olmalı.
 • Hibe'ci

  1 yıl önce Şikayet Et Elektrik zaten devletin değilmi. fatura etme olsun bitsin. niye nakit para ödüyorsun.
  Toplam beğeni
  • HalitBinVelit

   1 yıl önce Şikayet Et Elektrik Özel Şirketlerde... Devletde değil?
 • Tuba

  1 yıl önce Şikayet Et Işte buna karşı çıkan, INSAN deyildir.
  Toplam beğeni
 • harun

  1 yıl önce Şikayet Et Sayın başkanım,düşküne yardım çok güzel,kimse buna karşı çıkmaz.Ama devlette memur ile aynı işi yapan ,hertürlü yeterliliği de olan ama asgari ücretin altında ücret alıp hiçbir sosyal hakkı,ücretli izni dahi olmadığı halde uzun yıllardır çalışan personeller var.Lütfen bu problemi biran önce düzeltin.Bu adaletsizlik artık zulüm seviyesindedir bunu bilin.
  Toplam beğeni
 • ademx

  1 yıl önce Şikayet Et Bunlar sosyal devlette olamsı gerekenler
  Toplam beğeni
  • Ülkücü!!!

   1 yıl önce Şikayet Et 2002 den önce sosyal devlet neredeydi ? 17 yılda insana insan gibi değer veriliyor elhamdülillah kalp gözü ile görmek nasip etsin mevlam herkese...
   Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.