Haber 7

CHP'de aday enflasyonu! Ortalık yine karıştı

CHP'de aday enflasyonu! Ortalık yine karıştı
CHP'de aday enflasyonu yaşanıyor, şimdilik İstanbul’un 5, Ankara’nın da 4 adayı var.

Yorumlar

6
 • atilla

  1 yıl önce Şikayet Et chp bir milyon tane sıfırın yan yana gelmesinden oluşan koskoca bir sıfırdır. başına 1 gelmeden asla ve asla sıfır olmaktan kurtulamaz. o bir; HALK'tır. Kendi halkına bu kadar uzak, düşman ve yabancı ikinci bir parti daha arasanız dünya üzerinde, ancak hdp gibi bir başka halk düşmanı parti partiyi bulabilirsiniz. Maalesef bu ikisi de güzel ülkemizde güya demokrasiye katkıda bulunuyorlar.
 • Deniz İmamoğlu

  1 yıl önce Şikayet Et Ekonomi değil de ( ssk geçmi malum) bugün salıverilen Abd'li Rahip 'in durumuna binaen , kendi tutuklularının da salınmasını istefi Kenal bey, hakikaten enteresan bir yorum,batan gemiden mal mı kaçırılıyor ki daha batmadık ama küçük bir delik Brunson...
 • ali

  1 yıl önce Şikayet Et ALLAHIM BU VE BU GİBİ iç ve dış türkiye islam inananlar ümmeti mukammet düşmanlarımızı en kısa zamanda kahret perişan et halak et yok et. bizlerein yar ve yardımcısı ol ALLAHIM.BU VE BU GİBİ İÇ VE DIŞ DÜŞMANLARIMIZ BÖYLE VATAN HAİNLERİN KARŞISINDA BİZLERİ EBEDİYETE SONSUZA KADAR ZAFETLE GALİBİYETLE NASİPLENDİR.BU VE BU GİBİ DÜŞMANLARIMIZI EBEDİETE SONSUZA KADAR EN KISA ZAMANDA MAĞLUP ET KAHRET PERİŞAN ET.YOK ET. AMİN.AMİN.AMİN.AMİN.AMİN.AMİN.AMİN.
  Toplam beğeni
 • melodi

  1 yıl önce Şikayet Et chp denen kamburu bu milletin sırtından indir Yarabbi.
  Toplam beğeni
 • ahmet sarmusak

  1 yıl önce Şikayet Et buradan chp,'lilere soruyorum elinizi vicdanınıza koyun bu sayılan isimlerin hangisini kendi işinizin başına atarsınız teslim edersiniz.
  Toplam beğeni
 • Başkentli

  1 yıl önce Şikayet Et MHP’nin Ankara’da da aday çıkarmaması lazım Ak partiyi desteklemesi çok önemli
  Toplam beğeni
 • KÜRT OĞLU

  1 yıl önce Şikayet Et Aday olmak için herhangi bir engel yok. Hepsi de ayrı ayrı aday olsunlar.
  Toplam beğeni
 • kaptan

  1 yıl önce Şikayet Et atatürkcülügü pkk hdp ye indirgeyen bu chp ye OY veren kisi atatürkcü degildir olamaz atatürkcü bir düsnce de oldunu söyleyen chp ve tabani hdppkk ve fetö yle kanga olmus durumda chp secmeni ne soruyorum siyasi düsünceleriniz elbet te bizim gibi olamaz olamsini da beklemiyoruz lakin atatürkcü oldunuzu idda ediyorsaniz nasil hdppkk ile kanka olabiliyorsunuz buna bir cevap verin yaa insan olarak bi cevaplayin bu soruyu atatürk bu ülke icin mucadele vermis bir sahsiyet bir lider önder vs pkk hdp ise bu ülkeye düsman ve savas ilan etmis bir zihniyet SAHI GERECEKTEN ATATÜRKCÜ MÜSÜNÜZ YAA!!
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.