Haber 7

Financial Times yazdı: Erdoğan ile uçuşa geçti

Financial Times yazdı: Erdoğan ile uçuşa geçti
Son 15 yılda artan destinasyonları ve yolcu taşıma kapasitesiyle tüm dünyada dikkat çeken Türk Hava Yolları (THY) için Financial Times'da geniş bir analiz yayımlandı. Analizde THY'nin geçmişte kötü şartlarda hizmet verdiğinin ve Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğiyle birlikte firmanın uçuşa geçtiğinin altı çizildi

Yorumlar

6
 • adanali tamer

  1 yıl önce Şikayet Et reis sana helal olsun seni ibretle hayretle gururla izliyorum seni cok seviyorum it ürür kervan yürür hesabi durmak yok yola devam senin hirsina gurban olayim,
  Toplam beğeni
 • izmir

  1 yıl önce Şikayet Et Çok güzel haberler
  Toplam beğeni
 • Yakub

  1 yıl önce Şikayet Et Büyük Britanya birleşik krallığının inşaAllah sonu olacak. Yaşasın Büyük Türkiye Cihan Devleti. Allah'ın cc Ayetlerine karşı savaşan devletler yıkılmaya mahkûmdur. Afrikada en çok ölümlere sebep olan devlet UK olmuştur. Biz ise Afrikayı ölümlerden kurtarıp yaşarıyoruz evel Allah cc. Tabiiki biz Thy ile uçacağız ya ne zannettiniz ha!
 • Hamdi

  1 yıl önce Şikayet Et Eee 100 senedir Haydutluk yapip ekmek yiyorsunuz, biz ise haydutluk yapmadan yeni ekmek yemeye basladik. Adam olsaydiniz sevinirdiniz ama nerde.
  Toplam beğeni
 • Yunus

  1 yıl önce Şikayet Et Maşaallah.
  Toplam beğeni
 • ayhan

  1 yıl önce Şikayet Et helal olsun tüm engellemelere rağmen bu başarı her lidere nasip olmadı. 50 senelik ömrümde yaşanılanları gördüm. Bu ülke önünde o kadar çok engellemeler oldu ki ...Aslında içerde ve dışarda tek bir vücut tek bir yumruk olabilsek inanıyorum 10 sene içinde dünya da ilk 6 gücün içinde yer alabiliriz.
  Toplam beğeni
 • dddd

  1 yıl önce Şikayet Et TC Hükümetini kutluyorum, gerçekten ciddi kar.
 • Tkyrkyyldz

  1 yıl önce Şikayet Et Baskan baba Kotil hani isin basina bosunami getirdi ... Mucize formul Is bilenin kilic kusananin ... ( T.H.Y lutfen ucakta yemek konusunda comertliginizden bi PIRTIK bile taviz vermeyin .. Yemekten T.H.Y reklami cikarmi tabiki cikar yemekte cimri olan havayollarinin Kotu reklami misali )
 • Şinasi Göker

  1 yıl önce Şikayet Et Fiyatları ortadirek vatandaşın alacağı duruma getirse biz de bineriz. Şu anda Diyarbakır-Yeşilköy 388 TL! Olmaz ki!
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.