Haber 7

Diriliş Ertuğrul 135.bölüm fragmanı! TRT 1 Ertuğrul Bey sonunda isyan etti...

Diriliş Ertuğrul 135.bölüm fragmanı! TRT 1 Ertuğrul Bey sonunda isyan etti...
Moğolların Obaya baskının ardından nefes kesen bir bölümü geride bırakan Diriliş Ertuğrul 135.bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümünde yine heyecan dolu olacak Diriliş Ertuğrul'da savaş başlıyor. Peki Ertuğrul Bey, Osman'ı nasıl kurtaracak? İşte Diriliş Ertuğrul yeni bölüm tanıtımı...

Yorumlar

6
 • Khan

  7 ay önce Şikayet Et İnşallah Sultan Baybars ı layıkıyla yaparlar dizide,O kadar para kazanıyor, hala oyuncu kadrosu çok az
  Toplam beğeni
 • fiko

  7 ay önce Şikayet Et 3-5 figüran değil 1000-2000 figüran ekmek kazansın, efsane yabancı aksiyon filmlerinde de mi ilham alınmaz, yapımcı biraz kesenin ağzını açmalı ve en azından "kuruluş" u efsaneleştirmeli. olayları eleştiren arkadaşım bu bir belgesel değil.
  Toplam beğeni
 • ANaliz

  7 ay önce Şikayet Et Tarihi çarptırmayı bırakın Moğolar selçukluyu ezmiştir bütün beyler moğollara boyun eğmiş ve vergisini vermiştir moğolların gelipte ertuğrulla neye uğraşsın moğollara isyan olayı komple tarihe uygunsuzdur memlük sultanıb baybars moğolları yenip anadoluya geldiğinde bile oğuz obaları moğola isyana yeltenememiştir. Kahranmanlık hikayesi yazacağız diye saçmalamayalım.
  Toplam beğeni
  • ANT

   7 ay önce Şikayet Et ANallz siz türkün düşmanısız. Türk özunü 630 ildən çox bir zamanda sübut ləetmişvdir. Bunu niyə bilməzsiniz. Tarixdə ikinci elə bir xalq, devlət olmuşdutmu. Xeyr olmamışdır. Səbəbi isə ədalətdir.
   Toplam beğeni
 • Vatandaşça

  7 ay önce Şikayet Et Biraz figürasyonu güçlendirseler artık. bütün mücadele 3-5 kişiyle, yok mu 100-200 figüran, sonra bunları bilgisayar teknolojisiyle çoğaltmak yok mu? Tamam binlerce kişilik ordusu yoktu Kayıların o devirde ama 3-5 Alperenden ibaret de değillerdi.
  Toplam beğeni
  • osmancik

   7 ay önce Şikayet Et cok haklisin
   Toplam beğeni
 • sefer

  7 ay önce Şikayet Et Dizide sürekli dava, türk birliği ve kızıl elma ülküsü vurgulanıyor. Ancak diziyi izlerken dikkatimi çeken en önemli husus, ne kadar çok hain varmış oluyor. Türk milleti tembel olabilir, neme lazım diyebilir, umursamaz olur, ama bu kadar hain çıkarır mı bilemiyorum. Koskoca Ertuğrul bey'in etrafına yanına bu kadar hain sokulabiliyor??!! Dizi yapımcıları sorumluluk alıp, reyting uğruna içimizde ne kadar hain varmış algısı yerine birlik, beraberlik içinde milli ve maveni duyarlılık geliştirmeli. Dizi bu halde resmen dedikodu fitne fesat dizilerine döndü. Halihazırda, Osmancık - Kuruluş dizisine yaklaşması imkansız.
  Toplam beğeni
  • En son osmanlıyım

   7 ay önce Şikayet Et Tarihe dönüp bir bakarsan , yıkılmış olan bütün türk devletlerinin dışardan yıkılamadığını ve hep içerden satın alınan hainlerin sayesinde yıkıldığını ayan ve beyan görürsün ... acı dimi ama gerçek ... geriye dönmene gerek yok yaşadığımız bu güne de baksan ne kadar kansız, vatansız ve bu millete düşman ne kadar vatan haini olduğunu göreceksın zaten vesselam...
   Toplam beğeni
  • fatihK

   7 ay önce Şikayet Et Şu anda bile hain dolu
   Toplam beğeni
 • Mete TÜRK

  7 ay önce Şikayet Et Severek ve beğenerek izliyorum. Ancak şu dragos tiplemesinden bıktık artık.
  Toplam beğeni
 • avciturk

  7 ay önce Şikayet Et Dizinin iyice suyunu cikarttilar.Kayi obasi sadece Ertugrul ve 3-5 alptenmi olusuyor.Mogol baskinina karsi bile direnen yok ellerini kollarini sallayarak giriyorlar.Hic degilse savas sahnelerini biraz kalabalik yapsalarda millet zevkle seyretse.Artik cocuk filmi gibi ayni senoryolar 3-5 adamla tekrarlanip duruyor.En fazla reklam alan en cok izlenen dizi birazda kesenizi degil senoryoyu zenginlestirin.
  Toplam beğeni
  • mete

   7 ay önce Şikayet Et sonuna kadar haklısın aynı fikirdeyim senaryo biraz daha zenginleştirilmeli obaya rahatça girmeleri direnişle karşılaşmamaları eski tarihi yerli flimlere anımsatıyor
   Toplam beğeni
  • HaRdGaMe

   7 ay önce Şikayet Et Bence senion derdin dizinin gidisati degil, senin derdin gercekleri vurgulamasindan dogan kasintin. Mesela ayikla ayikla bitmeyen hainler gibi.
   Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.