Haber 7

Tanzim fiyatları Türkiye geneline yayılıyor

Tanzim fiyatları Türkiye geneline yayılıyor
İstanbul ve Ankara’da tanzim satışları başlarken, büyük marketler üzerinden uygun fiyatlar, tüm Türkiye geneline yayılmaya başladı.

Yorumlar

7
 • Nur

  6 ay önce Şikayet Et Bu indirimler kalıcımı geçicimi şanlıurfada böyle bir uygulama neden yok
 • berkcan

  6 ay önce Şikayet Et böyle hizaya getirirler adamı
 • WayBe

  6 ay önce Şikayet Et Eğer tanzim çıkmasa Marketler fiyat düşürmezdi!
  Toplam beğeni
 • adil

  6 ay önce Şikayet Et acilen yeşillerede indirim yapılmalı (kıvırcık marul ıspanak gibi) bir anda dengeye gelir ama şu tehlike baş gösterecek nakit mal alırsa belediyeler o zaman piyasaya mal vermezler
 • ahmet

  6 ay önce Şikayet Et fiyatlar faiş fiyattan normal fiyata gelmiş. çok bir avantaj yok.temel gida maddelerinde çok üyük indirim olmalı. ekmek domates salatalık patates beyaz peynir. özel ürün nitelğinde çok ucuza verilmeli.
 • daha da düşmeli

  6 ay önce Şikayet Et yinede çok fazla.biber 6 tl deniyor.sadece nakliye parası eklenecekti.nakliye 2 tl olsa 4 tl ye mi üretici den alıyorlar. daha da düşmeli fiyatlar
 • Y.D

  6 ay önce Şikayet Et Bu Yaz bahçemizde 2 kök elma çok tutkundu,Mahallde dağttık çoluk çocuk herkz yedi tadına baktı. Kalan çok fazla oldğndan zayi olmasın diye 3 ,5 kasa toplyıp haldeki toptncılara verelim dedik.Adam 3 liraya sattığı elmayı utanmadan sıkılmadan yüzü kızarmadan kilosunu 50 kuruşa alırım dedi.Hasılı Kelam birkaç toptancıya sorduk sanki önceden bizim gelecğimizi biliyrlarda hepside 50 kuruş diyecz diye sözleşmiş gibiydiler.Biri 60 kuruş dese verip kurtulcaktık.Ama zamanım yoktu mecburen verdik.Şimdi böyle bir durumla karşılaşsam asla toplamam herkez yesin yenmyende dibinde çürüyp gübre olsun.Halciler federasyonu sorunu bulun demiş.Nerde acaba sen buldunmu bu anlattığımdan sorunu sayın federasyon?
  Toplam beğeni
 • misafir

  6 ay önce Şikayet Et sebze meyve yiyecek içecekte devlet tekeli istiyoruz
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.