Haber 7

Nicolas Maduro'dan flaş açıklamalar

Nicolas Maduro'dan flaş açıklamalar
Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, ABD Başkanı Donald Trump yönetiminin, ülkesindeki krizin nedeni olduğunu belirterek, "Venezuela'yı ele geçirmek için savaş çığırtkanlığı yapıyorlar." dedi. Maduro, İngiliz yayın kuruluşu BBC'yi BBC'de dünyaya şikayet etti.

Yorumlar

38
 • Murat sarıgül

  6 ay önce Şikayet Et Turkıye Katar ıtaly ortaklıgında Venezuelaya cıkarma yapmak gerek. Losgıstık destek katardan doktor hemsıre destegı Turkıyeden Tıbbı malzeme destegı ıtalyadan olacak sekılde Madurodan ızın alarak ulkeye 2-3 aylık saglık taraması yapılmalı. Murat sarıgül
 • Toprak Ayder

  6 ay önce Şikayet Et Tarih Sahnemden silinen milletler ve devletleri savaşlar ve tabi afetler yok etmemiştir. Büyük zarar görmelerine ramen, millet bilinci onları sahnesinden indirmemiştir. Ancak kaptıkları virüslerlerden dolayı ( tıpkı insan bedenini saran ölümcül hastalıklar gibi) Tarihin hiç yazmadığı yüzlerce yok olmuştur. ABD Venezuela siyasetine ölümcül virüs bulaştırmıştır. Avrupalı yamyamlar bu durumdan memnunlar. Dünyanın geri kalanı neden bu duruma seyirci kalır? Çünkü onlara da bulaştırmış. ABD denilen, Hiçbir insani degeri olmayan haydut devlet yok edilmedikçe, insanlık hiçbir zaman huzur bulamayacaktır. Şeytan ABD, ALLAH ın ve mazlumların Laneti üzerinde olsun.
  Toplam beğeni
 • AKINCI 1453

  6 ay önce Şikayet Et gezide hefesleri kursaklarinda kaldi alcak yayin(yalan)kurulusunun !
  Toplam beğeni
 • evren

  6 ay önce Şikayet Et Hayret, BBC bunu yayınlamış mı gerçekten? Onlar süper sansürcüdür oysa!!!
  Toplam beğeni
 • vuslat

  6 ay önce Şikayet Et ABD Sert kayaya çarptı.Venezuellanın kaynaklarını hortumlayamayacak.ABD kaynaklarına göz diktiği ülkelere çamur atarak Liderlerini alaşağı edip Kuklalarını yerleştiriyor ve zenginlik kaynaklarını yağmalıyor.Bunu devamlı yapıyor.
  Toplam beğeni
 • bivatandaş

  6 ay önce Şikayet Et ABD bir gün yıkılır ama ne zaman bilinmez. Zulümle abad olunmaz çünkü. Helal sana Maduro
  Toplam beğeni
 • ali

  6 ay önce Şikayet Et türkiye rusya ve cin venezuella ya asker göndermeli...
  Toplam beğeni
  • sekoya

   6 ay önce Şikayet Et sen git sene. başkalarının ölümü üzerinden kalemşorluk yapmak ne âla
 • Mustafa

  6 ay önce Şikayet Et Dik dur maduro tüm gücünle karşı dur
  Toplam beğeni
 • zzz

  6 ay önce Şikayet Et bu dünyada cesur çalışkan yiğit güçlü demokratik insanlar olduğu sürece kölelik ve sömürge yok olmaya mahkumdur yoksa sesiz kal boşver bizi yönetsinler anlayışı lan zaten bir gün ölecen neden korkuyon
  Toplam beğeni
 • temel

  6 ay önce Şikayet Et abd dünyadaki en EŞKİYA ülkecikler topluluğudur. avrupanın eşkiyaları tarafından kurulmuştur. GENLERİNDEKİ Katliam ve HIRSIZLIKLARINA devam etmek istemektedirler. ayrıca bu eşkiyalar topluluğu dünyanınn en BORÇLU ÜLKESİDİR. 21.000.000.000.000 abd paçavrası 21 TRİLYON /abd Paçavrası diye okunur. abd denen hırsızlar bu devasa borçlarını sağdan soldan çaldıkları ile ödemek istememktedirler sen bittin abd
  Toplam beğeni
 • parasuz adam

  6 ay önce Şikayet Et helal sana maduro.........
  Toplam beğeni
 • Siyonistler

  6 ay önce Şikayet Et İngiltere başta olmak üzere ahtapot kollarıyla saldırıyor. Önce kendine askerine, halkına güven Mudoro.Vietnamlılar gibi kendini koru.Ülkenize saldırmak için fırsat kolluyorlar. Akıttıkları salyalarda boğulsunlar.
  Toplam beğeni
 • Yildiz

  6 ay önce Şikayet Et Venezuella sahip olabileegi en iyi seye sahip Maduro'ya..Gida yardimi yapacaklarmis gozlerimiz yasardi.Karsiligi olarak petrolunu ver somurgemiz ol..Bbc,cnn bunlarin zaten adi çikmis.Darbe tellallari
  Toplam beğeni
 • izmir-dobracı

  6 ay önce Şikayet Et abd yönetimin illa kendini dinlemesi harfiyen kendilerine uymalarını abd nin sözünden çıkmamalarını ister abd yi dinlemeyip kendi düşünceleriyle hareket eden ülkenin zengin kaynaklarını abd ye açmayan her ülke abd düşmanı abd her an o ülkelerin başına çökebilir.abd çakal gibidir açıktığı zaman gözü hiçbirşeyi görmez demokrasi insan hakları katiyyen görmez direk saldırıp avını parçalar.
  Toplam beğeni
 • rty

  6 ay önce Şikayet Et iyi demiş gerçekleri söylemiş amerika bir cumhuriyet değil 1 dünya savaşında dünyadaki tüm hanedanlıkları yıkan tek kendileri kalan kayaoğulları hanedanlığıdır.bunlarda ırçı yahudilerdir.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.