Haber 7

'Akıllı ol Soylu' diyen kişinin kim olduğu ortaya çıktı

'Akıllı ol Soylu' diyen kişinin kim olduğu ortaya çıktı
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Adamın birisi geçerken bana 'Akıllı ol Soylu' dedi. Adamla ilgili araştırma yaptık. Adamın da kim olduğu ortaya çıktı. Nasıl kirli ilişkilerin sahibi olduğunu, onu oraya onların nasıl gönderdiğini, nasıl bir tezgah içerisinde olduklarını Türkiye bir-iki gün içerisinde anlar. Öyle bir derin ilişkileri var." dedi.

Yorumlar

55
 • Mehmet

  6 ay önce Şikayet Et FETÖ'den alın içeri 10 yıl yatsın aklı başına gelir.
  Toplam beğeni
 • cenk

  6 ay önce Şikayet Et kimmiş bu derin derin ilişkiler başka hikaye yok zaten çok derin daha da derin en derin
  Toplam beğeni
 • C.Türk

  6 ay önce Şikayet Et Sana Akıllı ol? diyenin aklını alırız! .Nokta
  Toplam beğeni
 • C.Türk

  6 ay önce Şikayet Et O Chp,li bir provakatördür .. Her Seçimlerden önce bunun gibi Provakatörleri Halk,dan biriymiş gibi kamuflajla Halkın arasına salarlar bunlar?.
  Toplam beğeni
 • esas

  6 ay önce Şikayet Et Gezicilere bir gün içinde de sokaklar dar edilirdi. Ama kameralar ile hazır kıta bekleyen propaganda ordusu gezicilerin vandallığını 15 gün boyunca çekti ama göstermediler. Biz izledik çiçek böcek diyenlerin elinde söktüğü elektrik direği ile meydanda tur attığını. Lastik toplara geçirdikleri çiviler ile polise sağanak halinde atarak saldırıp yaraladıklarını. Silah kullandıklarını. Kendilerine layık adı da verdiler çapulcular. Diktatör demek için lazım bunlara anında hesap sorma görüntüleri.
  Toplam beğeni
 • Akıl

  6 ay önce Şikayet Et 'Akıllı ol Soylu'diyenlere sesleniyorum nedemek oluyor lan sizin gibi hayinlerin deşifre etmemesinimi istiyorsunuz hayır hayır Allahın izniyle bakanınımız soylu Türkiyenin düşmanlarının peşini bırakmayacaktır şimdiye kadar canı gönülden çalışan ve başarılı olan sayılı bakanlarımızdandır Allahın izniyle sizin gibileri üzmeye devam edecektir.
  Toplam beğeni
 • Wanlı

  6 ay önce Şikayet Et Kim olabilirki olsa olsa yahudi domuzudur
  Toplam beğeni
 • Ruknettin

  6 ay önce Şikayet Et Bu cumleyi baska ulkenin vatandasi kursa dusman bu kendini belli etti deriz. Peki benim ulkemde sen benim ic isleri bakanimi tehdit edecek bu yureksizligi nereden buldun gafil.
  Toplam beğeni
 • Hakkı

  6 ay önce Şikayet Et Süleyman soylu akıllı bir adamki sizin gibi alçaklarla muhatap olmamış sizin gibi adileri bize havale etsin sizin hakkinizdan biz geliriz.
  Toplam beğeni
 • Gnl

  6 ay önce Şikayet Et Bakanıma güveniyorum o bu olayın detaylarına şimdilik girmiyorsa mutlaka önemli bir gerekçe vardır.Tam donanımlı insanın hali başka oluyor seninleyiz yanındayız Süleyman Soylu.
  Toplam beğeni
 • İsmail

  6 ay önce Şikayet Et Eğer biri alenen bu ülkenin İçişleri Bakanına, hele hele Sayın Süleyman Soylu gibi birine "akıllı ol" diyebiliyor ve elini kolunu sallayarak iki ayak üstünde dolaşmaya devam ediyorsa ben ülkem adına çok üzülürüm, durum çok düşündürücü. Gereğinin neden yapılmadığını bilmek herkesin hakkı. Böyle bir ortamda bakanlar korunamayacaksa ülke ne olur?
  Toplam beğeni
 • Fedakar

  6 ay önce Şikayet Et Sayın baskanim süleyman soyluya dil uzatan lar yatacak yeriniz yok yok yok toprak kabul etmez sizi
  Toplam beğeni
 • KKB

  6 ay önce Şikayet Et Sayın bakanım çok naziksin zira ona adamın biri diyorsun Bence o sadece canlı. Adam olmak başka bir şey .
  Toplam beğeni
 • Kuzeyli

  6 ay önce Şikayet Et Her işin bir zamanı var beyler seçim arefesinde adamların istediği kozu vermemek Lazım vesselam
  Toplam beğeni
 • mehmetb25

  6 ay önce Şikayet Et Cumhurbaskanimiz R.T.E dan sonraki olmasini istedigim Cumhurbaskanimiz , iç isleri Bakanimiz Suleyman Soylu dur.
  Toplam beğeni
  • Cem 3034

   6 ay önce Şikayet Et Kardesim size can gonulden katiliyorum Allah suleyman soylu bakanimiza cumhurbaskanlik makamini nasip etsin insaallah..
   Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.