TÜM YORUMLAR
Türkiye'den ABD, S-400, F-35, NATO, Su-35, Rusya ve Doğu Akdeniz resti
DÜNYA
Türkiye'den ABD, S-400, F-35, NATO, Su-35, Rusya ve Doğu Akdeniz resti
YORUMLAR 57 TÜMÜ
 • ali 7 ay önce Şikayet Et
  Trump da ülkesinde bizim eski 28 şubat medyası gibi bir medya ile uğraşıyor. Hemen her ülkede menfaat düzeni kurmuş bir çıkarcı kesim vardır. Bu çıkarcı kesim ister ki ülkede hükümet hep kendi menfaatine göre kararlar alsın, halkın menfaatine göre değil. Eğer öyle yapmazsa o zaman basın ve dedikodu yoluyla kötüleme yoluna giderler. Esasında tarih boyunca gelen bütün peygamberle hep böyle toplumlara gelmiştir, yani toplumda bir kesim insan halkı gizli yalanalar ile sömürmektedir.
  Cevapla
 • Hasan 7 ay önce Şikayet Et
  Asıl misilleme kendi milli ve tamamen yerli olan, F-35 ve SU 35 den kat kat iyi uçağı yaptığında olur. Bunu inanarak ve samimi söylüyorum. Türkiyenin böyle bir uçağı kendisi yapması elzem oldu. Hiçte bahanesi kalmadı. Tehlike büyük. Ayrıca uzun orta menzilli balistik ve nükler başlıklı, kıtalar arası mesafeli füzeleride üretmeliyiz. Hemen kendi yerli milli hava savunma sistemini üretip ülkemizin her yerine yerleştirmeliyiz. Devletin asıl sahipleri büyüklerime sesleniyorum. Ben inanıyorum. Siz devlet büyükleride inanın.
  Cevapla
 • Türkiye, 7 ay önce Şikayet Et
  Bunun için ABD'ye süre verin. Bizim hava araçlarımızı yenilememiz gerekiyor deyip, X tarihe kadar resmi cevabınızı açıklayın diyeceksiniz. Sonra Rusya'nın teklifine hızlıca programa alıp bir kaç uçak alımı yapılabilir. F35 projesindeki tek taraflı fesihten gelecek olan bütçe de yine bu programda değerlendirilebilir. Aksi durumda ABD salladıkça sallar, biz yine geç kalırız.
  Cevapla
 • ali 7 ay önce Şikayet Et
  Bir iş başaran kimseyi bazı kısım insanlar sevmez, ona engel olmak ister, amerika zaten hep öyle oldu, kendisi haricinde hiç kimsenin ilerlemesine razı değil, NATO müttefikleri dahil. Haliyle sen onun lafına bakacak olursan o sana karın tokluğundan fazla olan her şeyi fazla görür ve elde etmene de engel olmak ister. PKK'ya binlerlce tır silah gönderen bir devletin sana uçak vereceğini beklemek boş işten başka ne olabilir?
  Cevapla
 • Çavuş 7 ay önce Şikayet Et
  İşte Adam,İşte Siyasetçi,İşte bilgi ve beceri, İşte cesaret,İşte inanç,Bize yakışanı söyledi teşekkürler yolun açık olsun vatan evladı.
  Cevapla
 • ihsan 7 ay önce Şikayet Et
  o kadar kısasa kısas incirlik kürecik ilk başta kapatılsın.
  Cevapla
 • Yalçın 7 ay önce Şikayet Et
  Artık eskisi gibi başı öne eğik Türkiye yok, yaptırıma karşı aynı tutum mutlaka sergilenmeli.
  Cevapla
 • kırmızı 7 ay önce Şikayet Et
  sıkar
  Cevapla
 • nuri 7 ay önce Şikayet Et
  rusyadan uçak almak yanlış olur.onlarda güvenilir degil.tarihe bakabiliriz.
  Cevapla
 • Mehmet 7 ay önce Şikayet Et
  SU-35 F-35’in muadili değil. Bu iki uçağın görevleri farklı. Ayrıca sayın bakanımız çok güzel bir noktaya değinmiş. Evet çok haklı eksen Türkiye’nin ekseni biz ABD, AB ve NATO’dan da yana değiliz Rusya ve Çin’den de yana değiliz biz biziz Türkiye’de yanayız.
  Cevapla
 • erolgs 7 ay önce Şikayet Et
  F35'in muadili SU-35 değildir SU-50'dir Rusya'nın ısrarla SU-35 satmak istemesi saçma kesinlikle SU-50 alınmalı.
  Cevapla
 • Ayhan 7 ay önce Şikayet Et
  Su 57 sevgili kardeşim Şu 50 neki?.....!!!!!
  Cevapla
 • Hüseyin 7 ay önce Şikayet Et
  35 e karşı bir takıntımız yok 57 daha iyi olabilir...
  Cevapla
 • Murat 7 ay önce Şikayet Et
  Kardeşim biraz araştırın lütfen SU-57 daha seri üretime bile geçmedi ayrıca Rusya SU-57’in E modelini farklı ülkelere satacak bu uçaklarında özelliği düşürülecek büyük bir ihtimalle çünkü hiçbir devlet elinde ki en iyi son model savaş uçaklarını kimseye satmaz buna MMU bittiğinde bizde dahil mutlaka özelliklerinde kısıtlamalara gidipte ihraç edilir.
  Cevapla
 • A.P. 7 ay önce Şikayet Et
  ABD den alacağımız F-35 hiç bir işimize yaramaz. Şu anda en olası düşmanımız ABD ve çoğu NATO üyesi devletler. Biz bu uçağı teknik olarak onlara karşı kullanamıyoruz. Onun için ÇOK ACİL olarak onlara karşıda kullanacağımız bir uçak türü almalıyız kendi uçağımızı üretene kadar.
  Cevapla
 • Açık olan bu 7 ay önce Şikayet Et
  Benim ablacığım kısıtlama gözaltı veya esir tutuluyor anlamına geliyor ozaman cikardilarsa yollasınlar pilotları
  Cevapla
 • Ayhan 7 ay önce Şikayet Et
  Sen haberi okudunmu? ........!!!!!!
  Cevapla
 • Gazi 7 ay önce Şikayet Et
  Soru :Biz trampamı güvenelim , amerikayamı güvenelim.......Cevap : Kendimize güvenelim Ülke ayrımı yapmadan bize güvenenlerle milli ve ekonomik menfaatlerimiz doğrultusunda yolumuza devam edelim...
  Cevapla
 • burakk06 7 ay önce Şikayet Et
  Son yıllarda meydana getirdiğimiz ileri silah teknolojisi ve modernleşmeyi hayranlıkla izliyorum. Helal olsun! Kendi silahını yapamayan milletlerin başı eğiktir. Sayın bakanda dik duruşu ile en beğendiğim siyasetçi. Şimdi şımarık komşularımız düşünsün! Helal Olsun!
  Cevapla