Haber 7

Çok konuşulacak gelişme! Türk halkından S-400'e destek NATO'ya çizik

Çok konuşulacak gelişme! Türk halkından S-400'e destek NATO'ya çizik
Araştırma şirketi Areda Survey tarafından yapılan araştırmada, Türk halkının dış ve iç politikadaki tercihleri belirlendi. Araştırmada, Suriye'de güvenli bölge, S-400, NATO'dan çıkma, Doğu Akdeniz'de doğalgaz arama çalışmaları, HDP'li belediyelere kayyum atanması, kadın cinayetlerine çözüm önerisi ve şehirlerin öncelikli sorunları gibi birçok başlık var.

Yorumlar

34
 • Asım

  2 ay önce Şikayet Et başkan adayına oy weren , chp'yi Ne zannediyorsun? chp camiasına Lanet ederek bakmayan yanılmıştır. bunların adamına şehir teslim edilir mi? Daha mazbata almadan falso, dewamında tatil.
  Toplam beğeni
 • Çavuş

  2 ay önce Şikayet Et ABD iyi niyetli olmadığına, inanıyoruz bu her zaman böyle olacak, şöyle bir baksak Türkiye düşmanlığı olan ülkeler, Fransa NATO üyesi, Almanya NATO üyesi, Yunanistan NATO üyesi,Belçika NATO üyesi,İngiltere NATO üyesi,Usa NATO üyesi, ve bir çok Avrupa üyesi ülkeler, düşmanına silah sat ülkende sakla himaye et benden mütefiklik bekle çok beklersiniz.
  Toplam beğeni
 • Füze uzmanı Cabbar

  2 ay önce Şikayet Et Haberlerden öğrendiğimiz s400 sayesinde hepimiz füze uzmanı olduk. Haber kanalları gereksiz tartışmalarla dolu.. NATO ya gelince çıkmak mı? Benim 10 yaşındaki çocuk bile güler. Orda kalıp yaptırım gücümüzü kullanmak daha mantıklı.
  Toplam beğeni
 • Eren

  2 ay önce Şikayet Et NATO’ya çizik Ama ABD’nin Türkiye’ye Attığı Bu Kaçıncı Kazık , Kaçıncı Tokat ve Biz ABD İle İş birliğine devam be Sanki ABD PKK’yı Desteklemiyor ve PKK Devleti kurmak peşinde değilmiş gibi .... ABD her Rapor ve makalede , Türlerin Suriye Askeri Operasyon yapmasını engelledik diyor. YPG SDG PKK müttefikimiz için diyor... Senin Askerini , Milletini 40 yıldır Kurşun yağdıran Örgüt ve ABD ile geçmişte Kaç kazık ve Tokat yedik unuttuk . Bizim Acil Suriye Askeri Operasyon yapmalıyız... Terörün Bitmesi yada Gücün kırılması Lazım.. Şart...
  Toplam beğeni
 • Gezer 67

  2 ay önce Şikayet Et Demek ki burdan anlaşılıyor ki bu ülkede %24.5 yunan var.
  Toplam beğeni
 • Ali

  2 ay önce Şikayet Et Bu bir araştırma değil kamuoyu oluşturma haberidir. Eğer Türk halkının bu konulardaki görüşünü merak ediyorsanız referandum yapın gerçek ortaya çıksın.
  Toplam beğeni
 • alpalperen

  2 ay önce Şikayet Et kadınları öldüren mevcut yasalar ve uygulamalardır. nafaka kalksın. (+) ayrımcılık son bulsun. erkeklerin iş sahasını kadınlar aşırı daralttı. ahlak kavramı türk tarihinin en kötü dönemini yaşıyor bunun sebebide kadınlar...
  Toplam beğeni
 • Halıl

  2 ay önce Şikayet Et Dunya Bankası,Nato,Fınansal kuruluşlar,Teror örgütleri,Kredı derecelendırme kuruluşları,bunların tamamı Derın Amerıka Israıl ve Ingiltereye hizmet ederler..bunların üstünde ise Roshscılshd Yahudı Aılesinehizmer ederler..Bu aıleler dunyada 20 aıleyi geçmez..
  Toplam beğeni
 • c.cey

  2 ay önce Şikayet Et Güvenli bölke konusunda ABD ye güvenmeme konusunda haklı olduğunu ABD li araştırma kurumunun raporu göstermektedir, Güvenli bölgenin ABD nin terör örgütlerini korumak ve terör yapılanmasını güçlendirmek için zaman kazandırmak için kabul ettiğini açıkladı bu yeterli değilmi tıpkı Çekiç-güç te olduğunudan ne farkı var, Ozamanda aynı oyun oynadılar tek fark Türkiyenin elinin bugünkü kadar güçlü olmadığı Güvenli bölgeyi kurarken diğer taraftan teröristleri yok etme operasyonuda devam etmeli
  Toplam beğeni
 • Bence

  2 ay önce Şikayet Et Nato ve Avrupa Birliği için refarandum yapılmalı.Kararı halk vermeli...
  Toplam beğeni
 • Yani

  2 ay önce Şikayet Et NATO'nun hiçbir faydası yoktur,zarardan başka...
  Toplam beğeni
 • Vatandaş

  2 ay önce Şikayet Et Ulan biz abd israil ve yahudilerin demesi ile mi hareket edeceğiz tabiki her şeyimiz olacak biz TÜRK üz ya girer yok ederiz yada bu vatan için ölür geçeriz gerisi hikaye batısı doğusu kuzeyi güneyi bir gün her yer TÜRK 'ün olacak
  Toplam beğeni
 • Asım

  2 ay önce Şikayet Et Tezata bak! s400 alınmasın diyeler genelde chp'li. eskiden eskiden rusyadan gübre alsak chp'liler sewinirdi.
  Toplam beğeni
 • izzet

  2 ay önce Şikayet Et Güvenli bölgeyle terör örgütünü ABD nin himayesinde daha güneyde geniş bir bölgede adeta bir terör devletçiği oluşması olacağından eminim .kuzey Irak'ta çekiç güç himayesinde olduğu gibi oysa o terör örgütü nerede olursa olsun terör oluşumudur ve hedefi'de ülkemizdir hangi devletin himayesinde olursa olsun bu gerçek değişmez.
  Toplam beğeni
 • Akisarlı murat

  2 ay önce Şikayet Et Kadın cinayetleri duruma göre araştırılmalı ama çocuk istismarcııları kesinlikle asılmalı tecavüzcülerde asılmalı.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.