Haber 7

Soylu'dan ABD'ye yaptırım cevabı! İronik gönderme

Soylu'dan ABD'ye yaptırım cevabı! İronik gönderme
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ABD'nin yaptırım kararına, 2 Ağustos tarihinde Twitter hesabından yapmış olduğu ''Amerika'da bir malımız var; FETÖ. Onu da orada bırakmayız, alacağız'' açıklamalarına atıfta bulunarak cevap verdi. Bakan Soylu "İlk yaptırımdan sonra mal değişiminde herhangi bir değişim yoktur, arz ederim." dedi.

Yorumlar

28
 • kiraz

  1 ay önce Şikayet Et Vallahi harikasın sayın bakanım bundan daha güzel cevap olmazdı..
  Toplam beğeni
 • Halil

  1 ay önce Şikayet Et Sayın Soylu, taşı tam kovuğuna koymuş...!
  Toplam beğeni
 • Misafir

  1 ay önce Şikayet Et Sayin Bakanim, söylediklerinizi destekliyorum, ama siz onlardan daha asagida degilsiniz: "rica edin" lütfen, onlar "arzetsin".
 • 49MUŞ

  1 ay önce Şikayet Et Bu güzel ülkemin, sayın Tayip ERDOGAN gibi, sayın Devlet BAHÇELİ gibi, sayın Milli savunma bakanı gibi, sayın Dışişler bakanı gibi, sayın içişleri bakanı gibi insanlara nekadar ihtiyacı var, İnşallah sayıları çoğalır, dua edelim Allah yar ve yardımcıları olsun, bize düşen ülkemize sahip çıkan insanlara destek olmak, herkese SELAMLAR.
  Toplam beğeni
 • Fatih

  1 ay önce Şikayet Et Aslanım benim. Allah sana uzun ömür ve güç kuvvet versin. Sen yürü bu sessiz millet arkandayız.
  Toplam beğeni
 • Yakub

  1 ay önce Şikayet Et O mal öldü. Yahudi mezarlığına gömüldü. Sayın Soylu beklemeye gerek yok. Onu mesih olarak gören saftrikler düşünsün. Incirlik ve kürecik biran önce kapatılsın inşaAllah. Kendileri defolup gitsin bekleniyor fakat bunlar gitmez. Bunlara sokağa çıkma yasağı koyalım. O zaman giderler de ülkemiz temizlenir inşaAllah.
  Toplam beğeni
 • Sedat

  1 ay önce Şikayet Et Tavizsiz bı şekilde yürümeye devam. Türk'ün ayak seslerini bütün dünya duyuyor. Osmanlı'nın torunuyuz biz. Turan ülküsü varolmali. Azimli ve kararlı duruşun arkasındayız.
  Toplam beğeni
 • Doğal olmayan GAZ

  1 ay önce Şikayet Et Olay belli. Enerji bakanı silah kuşanıp suriyeye gitmiş. Değil mi? Gerçek amaç ne anladınız siz onu..
  Toplam beğeni
 • Hıdır BUDUR

  1 ay önce Şikayet Et Bu olaylar açık bir şekilde savaş ilanıdır. Ekonomik Haçlı seferiyle karşı karşıyayız. Bıçak kemiğe dayandı artık veeee inananlar hep kazanır. "Rasulullah’a Mekke de 3 yıl boykot uyguladılar. Müslümanlar açlıktan karnına taş bağladı" Kowboy edasındaki düşmanlarımız çatlasın. SİZE BOYUN EĞEN SİZİN GİBİ OLSUN. (BAKARA 120 : Dinlerine uymadıkça Yahudiler de Hristiyanlar da asla senden razı olmayacaklardır. De ki: Doğru yol, ancak Allah'ın yoludur. SANA GELEN İLİMDEN SONRA ONLARIN ARZULARINA UYACAK OLURSAN, andolsun ki, Allah'tan sana ne bir dost ne de bir yardımcı vardır ..
  Toplam beğeni
 • SARIÇİÇEK

  1 ay önce Şikayet Et ABD ve AVRUPA tam dayanışmalı HAÇLI ORDUSU Elhamdulillah TÜRKİYE yi kimse halt edemeyecek....inşaAllah...Bismillah...Ya Allah...
  Toplam beğeni
 • ayarcı

  1 ay önce Şikayet Et Allah CC.yar ve yardımcı olsun kahraman askerlerimize... inşaallah bu SEYTAN i getirip Öcalan gibi beslemez hemen asarlar...
  Toplam beğeni
 • Hakan54

  1 ay önce Şikayet Et Bizde bütün amerikan diplomatlarina ambargo uyguluyalim!Kısas a kısas bu kadar basit bu kadar korkmayın bu keferelerden kısas da hayat vardır!!!
  Toplam beğeni
 • alp

  1 ay önce Şikayet Et Allah muhafaza eylesin bakanımızı. Efsane oldu şimdiden..
  Toplam beğeni
 • Mustafa GÜNER

  1 ay önce Şikayet Et Cansın can sn. bakanım reisimize sahip çıkın destek verin az ve öz dostunuz olsun yeter
  Toplam beğeni
 • makif

  1 ay önce Şikayet Et senin ALLAHINA gurban olam SÜLEYMAN SOYLU sen aşksın aşk vatan millet kuran ezan islam AŞKI sın
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.