Haber 7

İlk kez Barış Pınarı Harekatı'nda ortaya çıktı

İlk kez Barış Pınarı Harekatı'nda ortaya çıktı
TSK envanterindeki zırhlı araçlara entegre edilen termal gece görüşü destek sistemi sayesinde, harekat alanlarında araçların far yakmadan ve fark edilmeden hareket etmesi sağlanıyor. Halen 500'e yakın araçta bulunan sistem, Barış Pınarı Harekatı kapsamında ilk kez operasyonel olarak başarıyla görev yaptı.

Yorumlar

9
 • Afşin

  1 ay önce Şikayet Et Bir sonraki haberde kerbelada Hz Hüseyin ile 70 müslümanın vicdansızca katledilmesinden dolayı 20 milyon müslümanın toplandığı haberi var. Allah Resulü nün ve bizim gözümüzün nuru Hz Hüseyini yanındaki müslümanlarla birlikte şehit eden yezide ve askerlerine lanet olsun. Aynı şekilde Irakta ve suriyede milyonlarca sivil müslümanları katleden melun eset yezidini de Allah kahretsin. Eset yezidinin katliamlarını görmeyen körleri de Allah kahretsin. O yirmi milyonun içindeki esedi destekleyen zalimler bilsin ki eset yezidin ta kendisidir kendileri de yezidin tarafındadırlar.
  Toplam beğeni
 • Alican.

  1 ay önce Şikayet Et Bu, gün yüzüne çıkacaklardan bir tanesi, inanıyorum ki toprak altında neler var neler. Bunların hepsi sağlık mutluluk huzur ve güven için. Bizler için, bu vatan topraklarında yaşayanlar için. Emeği geçenlerden Allah razı olsun.
  Toplam beğeni
 • Muhammed

  1 ay önce Şikayet Et Allah devletimize milletimize zeval vermesin.Maşaallaahhh...
  Toplam beğeni
 • Üretelim

  1 ay önce Şikayet Et Allah razı olsun hükümetimizin büyük çalışmaları ile savunma sanayimiz için üretenlerimizden en son teknolojilerimizle her çeşit silah araç gereçlerimizi devamlı milli yerli üretelim.
  Toplam beğeni
 • Lâ ilâhe illâllah

  1 ay önce Şikayet Et Yerli ve Milli araba, Türkiye'nin elektrikli Otomobili projesine dahil edilse süper olacak, İnşallah ___ Elhamdülillâh, Evelallah, Eyvallah, Fesübhanallah, Neuzübillah, Hasbünallah, Maazallah, Maşallah, Hay Allah, İnşallah .... ☪ _
  Toplam beğeni
 • Sedat

  1 ay önce Şikayet Et Elhamdülillah her şeyin en iyisini biz bulalım ve yapalım. Allah yapanlardan razı olsun.
  Toplam beğeni
 • teknisyen

  1 ay önce Şikayet Et Gurur verici yapanın elleri dert görmesin
  Toplam beğeni
 • dinibütünoğlu

  1 ay önce Şikayet Et müthiş olmuş
  Toplam beğeni
 • Gurbetci

  1 ay önce Şikayet Et Ellerinize saglik vurun simdi vurun alllah askina kurt un disine kan degmemeliydi
  Toplam beğeni
 • diriliş

  1 ay önce Şikayet Et maşallah devam durmak yok yola devam...
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.