TÜM YORUMLAR
Bakan Çavuşoğlu: 35 saatleri kaldı! Yoksa operasyon başlayacak
SİYASET
Bakan Çavuşoğlu: 35 saatleri kaldı! Yoksa operasyon başlayacak
YORUMLAR 10 TÜMÜ
 • Hıdır BUDUR 4 ay önce Şikayet Et
  KLASIK ABD TAKTİĞİ VE STRATEJİSİ : Bir konuyu gererler gererler, baktılar karşısındakiler isteklerini yutmuyorr. Teşekkür ederrrrrr ve BİR ÜST MAKAMLA İŞİ BİTİRME yolunu seçerlerrr. Gelinen noktada "en üst cumhurbaşlanlığı makamında bile isteklerine RED CEVABI" verildi.."kuvvetlerini (PKK=PYD) koruma altına alıpp" Yine teşekkür ederlerrr..Siyasi bir değişimmm ve SUİKAST DAHİLLL ! Yeni bir yol açmaya çalışırlarrr. İşte o günlerdeyizzz.. Çok Dikkattt edelimmmm!!!
  Cevapla
 • Hıdır BUDUR 4 ay önce Şikayet Et
  ABD İLE İLİŞKİLERDE TECRÜBE : 1. ABD Allah 1 (BİR) dese bile şüpheyle yaklaş...2. ABD ile el sıkıştıktan sonra mutlaka "parmaklarını say"... 3. ABD tarafından "dostumsun diye sırtına elini koyarsa" ABD elinin kısa zamanda omzundan beline/popona doğru kayacağından emin ol...
  Cevapla
 • Hakkı 3 ay önce Şikayet Et
  Süper bir tespit.
  Cevapla
 • Erdoğan 4 ay önce Şikayet Et
  Sayın Bakanım bence 35 saat beklenmeden müdahale edilmeli Bakınız Iraktan Suriyeye YPG ye teslim edilmek üzere Kimyasal silah taşıyan araçların giriş yaptığı bilgisi var elinizde bu çok tehlikeli çok zayat veririz allah korusun uçaklar havadan gördüğünü vurmalı kim olursa olsun.
  Cevapla
 • Egeliden 3 ay önce Şikayet Et
  Biz sözünün eri bir milletiz.süre verdik tutacağız.O silahları kullanırlarsa neler yapabileceğimizi en iyi düşmanlarımız bilir.Sen rahat ol kardeşim.
  Cevapla
 • Çiçek 4 ay önce Şikayet Et
  Bakanım Saat doldugu An çok dikkatli 1 şekilde girin bunlar 5 günde akıl hocaları ula nasıl tuzaklar kurmuşlar kim bilir içeriyeyani suriyede kamera le yerleştirmiş olabilirler ki siz askerimiz ne yaparlarsa haberleri olsun onlara en gelişmiş teknoloji verildi ABD tarafından içeredeses kamera yerleştirmiş olabilirler lütfen kontrol edin binalar belediye askerlerin kaldıgı yerler okul hastaneler kamera yerleştirilmiş olabilir
  Cevapla
 • Veli 4 ay önce Şikayet Et
  Hadi bakalım.Ak koyun kara koyun çıksın ortaya.
  Cevapla
 • misafir 4 ay önce Şikayet Et
  onlar iyilikten anlamazlar .vurun gitsin.
  Cevapla
 • utku 4 ay önce Şikayet Et
  anlayamıyorum saatleri onlar saysın, ayrıca saat 20.00 iken şimdi 21.30 a çıktı..
  Cevapla
 • E.A 4 ay önce Şikayet Et
  YPG ve PKK asla ve kata Kürtlerin temsilcisi olamazlar. Onlar olsa olsa Amerikanın köpeği olurlar. Vur deyince vuran, dur deyince duran Allah aşkına sizce nedir? Beş harf ve iki heceden oluşan KÖPEK değil midirler?
  Cevapla
 • abdulhamidhan 4 ay önce Şikayet Et
  o sure bitince cikamazlarsa 1 gun daha sure isterler merak etmeyin sonra 1 gun daha
  Cevapla
 • Bir vatandaş 4 ay önce Şikayet Et
  Bu ikinci ve son dalga olsun. Geri çekilmeyecekler bundan emin olun. Şu ana kadar istenildiği gibi gitmiyor. Arkalarına jet moturu bağlamaları lazım şu saatten sonra. Zaten imha etmek sürmekten iyidir. 33. kilometrede gene o eli silahlı finolar bekliyor olacak.
  Cevapla