Haber 7

Yorumlar

5
 • Zeynep

  1 yıl önce Şikayet Et Tasavvuf büyükleri İslamın şaşalı günlerinin geleceğini bunun yakın olduğunu söylüyorlar. Zaten ayetler hadislerle bunlari açıklıyorlar. Yani beklememiz gereken bu zaman dilimi içerisinde Kabe'nin fethinin sırrını taşıyan bu muazzam yapıya Rabbim tekrar özgürlüğünü veecektir. Bunda benim en ufak bir şüphem yok.
  Toplam beğeni
 • bülent duman

  1 yıl önce Şikayet Et kork allahtan kormayandan her şey yaparlar dünyalık için bu yüzden iktidar olamıyorlar
  Toplam beğeni
 • Emin

  1 yıl önce Şikayet Et Trabzondaki Ayasoyfa Kilisesi bir kaç yıl önce Camii yapıldı. hiçte zor değil. geçmişte yüzlerce kilisede Camii'ye çevrilmişti çok ekonomik ve mantıklı bir yöntem. En iyisi Aynı alana Sultan Ahmet ve Ayasofyayı kapsayacak şekilde Ayasofyadan 4 kat daha büyük bir Camii yapmak olabilir Çamlıca'daki gibi.
  Toplam beğeni
 • yasin

  1 yıl önce Şikayet Et iyiki düşmanı yurttan atmışız,ah kötü padişah!
 • Okomuş

  1 yıl önce Şikayet Et Bu Müslüman milletin işgal dönemlerinde dahi görmediği mezalimi bunlar yapmışlardır. Güneş balçıkla sıvanmıyor. Bunlar bu Müslüman milletin değerleriyle hiç barışık olmadılar. Büyüklerimiz o zulüm günlerini üzüntüyle anlatırlardı Ama İslam'ın ilk emri olan okumaktan uzak kalan milletimiz, hiç bir şeyden habersiz, gününü gün etmektedir. Tarihini bilmeyen bir millet geleceğe dönük medeniyet inşa edemez. Allah çalışana emeğinin karşılığını tas tamam vereceğini vaat ediyor, boş oturana bir şey vermiyor.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.