İnci Bakraç kimdir? Neler Oluyor Hayatta sunucusu İnci Bakraç biyografisi...

Kanal D'de yayınlanan Neler Oluyor Hayatta'nın yeni sunucusu İnci Bakraç gündem oldu. Nur Tuğba Namlı'nın sağlık nedenleri nedeniyle ara vermek zorunda kaldığı programın yeni sunucusu İnci Bakraç'ın hayatı ve kariyeri merak edildi. İşte, araştıranlar için İnci Bakraç biyografisi...

ABONE OL
GİRİŞ 27.06.2022 16:08 GÜNCELLEME 28.06.2022 08:12 BİYOGRAFİ
İnci Bakraç kimdir? Neler Oluyor Hayatta sunucusu İnci Bakraç biyografisi...
İnci Bakraç kimdir? Neler Oluyor Hayatta sunucusu İnci Bakraç biyografisi...

İnci Bakraç İstanbul'da dünyaya geldi. İlk ve orta öğreniminin ardından Aydın Doğan İletişim Meslek Lisesi'ni tamamladı. Daha sonra İstanbul Aydın Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü'nden mezun oldu. 

Çok küçük yaşlardan itibaren sunuculuğa oldukça ilgiliydi. Ortaokula gittiği dönemde spiker olmaya karar verdi. Bu hayali doğrultusunda da İletişim Lisesi'nde öğrenim gördü. Lise yıllarda, diksiyon ve spikerlik eğitimi aldı. Hürriyet Gazetesi'nde staj yaptı. 

Profesyonel anlamdaki ilk sunuculuk deneyimini, 21 yaşında, Fox Tv'de bir magazin programı olan 'Bizden Kaçmaz'da yaşadı. 55 bölüm boyunca bu programla izleyici karşısına geçti.

İnci Bakraç

Ancak asıl hedefi haber spikerliği yapmaktı. Bundan ötürü magazin sunuculuğuna ara verdi. Bir dönem sonra hayalindeki gibi haber spikerliği yapmaya başladı. Tempo TV'nin ana Haber Bülteni'ni sundu. 

Demirören Medya Grubu'nda seslendirmen olarak görev yaptı. Birçok müzik kanalında çalışmalar yürüttü. Şimdilerde ise Kanal D'de yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programının sunuculuğunu Hakan Ural ile birlikte yapmaktadır. 

Hakan Ural kimdir ve asıl mesleği nedir? Hakan Ural neden hapis yattı? Biyografisi...Hakan Ural kimdir ve asıl mesleği nedir? Hakan Ural neden hapis yattı? Biyografisi...

İnci Bakraç'ın sunduğu Dünya Basını Bu Hafta programı

İNCİ BAKRAÇ TUNÇ ÇALILTIĞI KANALLAR

 • Bizden Kaçmaz (Fox TV)

 • Ana Haber Bülteni (Tempo TV)

 • Dünya Basını Bu Hafta (Tvnet)

 • Haber Bülteni (Akşam Gazetesi web sitesi)

 • Bolca Futbol (D-Smart)

 • Neler Oluyor Hayatta (Kanal D)

Bolca Futbol programı (İnci Bakraç ve Şoray Uzun)

İNCİ BAKRAÇ EŞİ

İnci Bakraç 6 Eylül 2014'te Kadir Tunç ile dünya evine girdi. Alaz isminde bir erkke çocuğu vardır. 

Rabia Şekerci Güler Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Rabia Şekerci Güler
YORUMLAR 1
 • Osmanlı 3 ay önce Şikayet Et
  Allah şifa versin. Hakanla iyi ikili idi
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR