Haldun Dormen'den sonra tüm tiyatro ekibinde koronavirüs çıktı!

Kedi Sahne çatısı altındaki oyuncu Anıl Yürek koronavirüse yakalandı. Hastalık ekipteki 7 kişiye daha bulaştı. 92 yaşındaki Haldun Dormen de virüs kaptı. Arka arkaya yaşanan pozitif vakalar nedeniyle tiyatro oyunlarını erteleme kararı aldı.

ABONE OL
GİRİŞ 25.11.2020 01:16 GÜNCELLEME 25.11.2020 01:16 GÜNCEL
Haldun Dormen'den sonra tüm tiyatro ekibinde koronavirüs çıktı!
Haldun Dormen'den sonra tüm tiyatro ekibinde koronavirüs çıktı!

Hakan Altıner'in kurucusu olduğu Kedi Sahne Sanatları, corona virüsle savaşıyor. Çamlıcanın Üç Gülü adlı yeni oyunlarını sahnelemek için prova yapan ekip geçtiğimiz hafta ilk Covid-19 vakasıyla sarsıldı. Ekipten Anıl Yürek'in testi pozitif çıktı. Ardından oyunun yönetmeni Hakan Altıner de virüsü kaptı.

 

Hürriyet'in haberine göre, Ayşe Erbulak, Damla Çercisoğlu, Kahraman Sivri, Osman Barış Özkoçak, Erdoğan Soytürk de corona virüsten kaçamadı. Ekipten sadece Aydan Şener ile İpek Tenolcay'ın testleri negatif çıktı. Tiyatroda başka bir oyun sergileyen Haldun Dormen de hastalanınca 21 Kasım'daki oyunlar ileri bir tarihe ertelendi.

"İKİ GÜNDÜR HASTANEDEYİM" 

 

Kibarlık Budalası adlı oyunda rol alan 92 yaşındaki Haldun Dormen, "İki gündür kontrol amaçlı hastanedeyim. Durumum gayet iyi, hiçbir sıkıntı yok. Tüm değerlerim eski haline döndü" açıklamasını yaptı.

 

 

ETİKETLER

YORUMLAR 1
  • nur 2 ay önce Şikayet Et
    masallh sana haldun abi
    Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR