Cumhuriyet Gazetesi'nden rezilce çarpıtma!

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun bütçe görüşmeleri kapsamında TBMM Genel Kurulu'nda İYİ Parti Milletvekili Ahmet Erozan'ın "Bütçeyi iktisatlı kullanın. Yılın ikinci yarısı alacağız" sözlerine verdiği cevap, Cumhuriyet Gazetesi tarafından çarpıtıldı.

ABONE OL
GİRİŞ 15.12.2020 23:56 GÜNCELLEME 16.12.2020 10:41 GÜNCEL
Cumhuriyet Gazetesi'nden rezilce çarpıtma!
Cumhuriyet Gazetesi'nden rezilce çarpıtma!

Cumhuriyet Gazetesi, TBMM'de gerçekleşen bütçe görüşmelerinde Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun İYİ Parti'li vekil Ahmet Erozan'a verdiği cevap üzerinden algı oluşturma çabasına girdi.

 

 

İYİ Parti Milletvekili Ahmet Erozan'ın "Bütçeyi iktisatlı kullanın. Yılın ikinci yarısı alacağız" sözlerine cevap veren Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavşoğlu, Türkiye'nin gündeminde herhangi bir seçim olmadığını olsa da İYİ Parti'nin kazanamayacağını ifade ederek, ''Hayrola, ne oluyor? Siz de mi Biden'dan umut bekliyorsunuz yoksa? Ülkede seçim yok. Seçim olsa da iktidarın size verilmeyeceğini biliyorsunuz. Yoksa darbe beklentiniz mi var nereden devralacaksınız, kimden devralacaksınız?'' dedi.

 

 

CUMHURİYET BAKAN ÇAVUŞOĞLU'NUN SÖZLERİNİ ÇARPITTI!

Mevlüt Çavuşoğlu'nun İYİ Parti'nin olası bir seçimden galip olarak ayrılamayacağını ifade ederek söylediği ''Seçim olsa da iktidarın size verilmeyeceğini biliyorsunuz.'' sözlerini, ''Seçim olsa da iktidar size verilmeyecek'' şeklinde çarpıttı.

KAYNAK : haber7

ETİKETLER

YORUMLAR 60 TÜMÜ
 • mustafa 4 ay önce Şikayet Et
  cumhuriyet hazine bulmuş gibi seviniyor, haber yapmak için yalana takla attıran bunlar niyetleri kaos ve vatan düşmanlığını pekiştirmek sonra kına yakmak .
  Cevapla
 • Adalet 4 ay önce Şikayet Et
  Burda sorgulanması gereken yılın ikinci çeyreğinde biz devrelacaz kısmıdır bu ülkeye kurulan yada kurulucak olan oyunun bir itirafıdır bence bu zatın sorgulanması gerekir neyi ima ettiğini açıklaması lazım
  Cevapla
 • Mehmet 4 ay önce Şikayet Et
  maksat bu kesimden olup da oy vermeyi düşünmeyenleri gaza getirmek olabilir.
  Cevapla
 • Ebu Talha 4 ay önce Şikayet Et
  Konuşmayı ben de dinledim. O konuşmadan bu sonucu çıkartabilmek için ileri düzeyde geri zekalı olmak gerek...
  Cevapla
 • çoban memed 4 ay önce Şikayet Et
  bu milletin kararından üstün bir karar mı var? Millet reisini seçmiştir, Allah uzun ömür versin.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR