Kısıtlamadan kaçış trafiği Bolu'ya ulaştı

17 günlük sokağa çıkma kısıtlamasına saatler kala yola çıkan tatilciler TEM’in Bolu Dağı Ankara yönünde trafik yoğunluğu oluşturdu.

ABONE OL
GİRİŞ 29.04.2021 10:02 GÜNCELLEME 29.04.2021 10:02 GÜNCEL
Kısıtlamadan kaçış trafiği Bolu'ya ulaştı
Kısıtlamadan kaçış trafiği Bolu'ya ulaştı

Türkiye’de korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında alınan ve bugün saat 19.00’da başlayıp Ramazan Bayramı’nı da kapsayan 17 günlük sokağa çıkma kısıtlamasını memleketlerinde geçirmek isteyen vatandaşların dün başlayan yolculukları devam ediyor. Ramazan Bayramı’nı memleketlerinde geçirmek için sabah erken saatlerde yola çıkan tatilciler TEM Otoyolu Bolu Dağı geçişi Ankara yönünde trafik yoğunluğu oluşturdu. Trafik yoğunluğun giderek artması sebebiyle özellikle dinlenme tesisi girişlerinde uzun araç kuyrukları oluşuyor.

TEM’in Ankara yönünde ulaşımın yoğunlaşmasıyla birlikte polis ekipleri herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için güzergahtaki önemli noktalarda görev aldı. Ekipler, yaşanabilecek olumsuzluklara karşı özellikle emniyet şeritlerini açık tutabilmek için sürücüleri uyarıyor.

ETİKETLER

YORUMLAR 3
 • GÖRELE 1 ay önce Şikayet Et
  gidişiniz çok hoşuma gitti Ama gelin işiniz hoşuna gitmeyecektir gelmezseniz iyi olur biz de İstanbul'da biraz rahat rahat nefes alalım siz orada rahat rahat nefes alın böyle iyi oluyor
  Cevapla
 • Ersel 1 ay önce Şikayet Et
  Millette parayok diyorlar bide bu Corona bitmez
  Cevapla
 • Uğur 1 ay önce Şikayet Et
  Ne oluyor yurdum insanına böyle anlamak çok zor
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR