İstanbul'da trafiği tehlikeye düşüren 3 sürücüye ceza!

İstanbul havalimanı yolunda araçlarıyla yan yana seyrederek trafik akışını engelleyen ve makas atarak ilerleyen 3 sürücüye idari para cezası uygulandı.

ABONE OL
GİRİŞ 16.11.2021 20:46 GÜNCELLEME 16.11.2021 20:46 GÜNCEL
İstanbul'da trafiği tehlikeye düşüren 3 sürücüye ceza!
İstanbul'da trafiği tehlikeye düşüren 3 sürücüye ceza!

İstanbul’da trafiği tehlikeye düşüren 3 sürücüye ait sosyal medya ve basın organlarında yer alan görüntüler, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünce incelendi.

İnceleme sonucu şüpheli araçları Umutcan T., Sultan Ömer A. ve Mükremin S.’nin kullandığı tespit edildi.

3 sürücüye toplam 5 bin 375 lira ceza

Sürücülerden Umutcan T'ye makas atmaktan 1339 lira, saygısızca araç kullanmaktan 144 lira ve şerit izleme ihlalinden 314 lira olmak üzere toplam 1797 lira idari para cezası uygulandı.

Sultan Ömer A'ya makas atmaktan 1339 lira, yönetmelikte öngörülen sayıda tescil plakası takmamaktan 551 lira, teknik değişiklikten 144 lira, saygısızca araç kullanmaktan 144 lira, şerit izleme ihlalinden 314 lira ve sürekli sol şerit ihlalinden 314 lira olmak üzere toplam 2 bin 806 lira idari para cezası kesildi.

Mükremin S.'ye ise şerit izleme ihlalinden 314 lira, sürekli sol şerit ihlalinden 314 lira ve saygısızca araç kullanmaktan 144 lira olmak üzere toplam 772 lira idari para cezası uygulandı.

ETİKETLER

YORUMLAR 27 TÜMÜ
 • sinan 2 ay önce Şikayet Et
  cezalar çok ağır bi daha sanmam ki araç kullansınlar
  Cevapla
 • Mustafa 2 ay önce Şikayet Et
  Valla gözlerim yaşardı yav.Şincik bu adamlar bu kadar cezayı nasıl ödeyecekler artık ? Kesin gündelik işe giderler artık,çapa,hamallık,merdiven temizliği ....
  Cevapla
 • Eşref 2 ay önce Şikayet Et
  Bir de plaket verseydiniz bari günün hatırası olarak. O kadar pahalı bir araca sahip olan birine o para sadece diskotekte bahşiş parası olur.
  Cevapla
 • atilla 2 ay önce Şikayet Et
  la bu cezalar bu adamlara dokunurmu,adamların altındaki araçların fiyatlarına bi bakın allahını seversen,,
  Cevapla
 • Deli 2 ay önce Şikayet Et
  Bu cezalar ödül bu insanlara, belki de gündeme gelmek için yapmış olabilirler, bu kişilerin ehliyetlerine el konulmalı, araçlar trafikten men edilmeli ve en önemlisi acilen bu kişilerin akıl sağlığı araştırılmalı
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR