Bakanlık ve TUSAŞ'tan müzisyen Onur Şener'in ölümüyle ilgili açıklama

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Başkanlığı, Ankara’da müzisyen Onur Şener'in ölümüyle ilgili açıklama yaptı. Adı geçen kişilerin görevlerinden uzaklaştırıldığı belirtildi.

ABONE OL
GİRİŞ 04.10.2022 23:30 GÜNCELLEME 05.10.2022 15:09 GÜNCEL
Bakanlık ve TUSAŞ'tan müzisyen Onur Şener'in ölümüyle ilgili açıklama
Bakanlık ve TUSAŞ'tan müzisyen Onur Şener'in ölümüyle ilgili açıklama

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından yapılan yazılı açıklamada, “Yazılı ve görsel basın yayın organlarında yer alan ve Ankara’da gerçekleşen asayiş olayıyla ilgili olarak, olayda isimleri geçen İlker Karakaş ve Ali Gündüz 2012 yılında KPSS ile Bakanlığımızca gerçekleştirilen yazılı/sözlü sınav sonuçlarına göre iş müfettişi yardımcısı olarak kamu görevine atanmışlardır. İş müfettişi kadrosunda bulunan adı geçenlerin herhangi bir idari görevi bulunmamakta olup devam eden adli süreç dışında Bakanlığımızca da gerekli tahkikat ivedilikle başlatılarak ilgililer kamu görevinden uzaklaştırılmıştır” denildi.
 

Onur Şener kimdir? Kaç yaşındaydı? Onur Şener'in ölüm nedeni...Onur Şener kimdir? Kaç yaşındaydı? Onur Şener'in ölüm nedeni...
TUSAŞ'TAN DA AÇIKLAMA GELDİ: İŞTEN ÇIKARILDI

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ), müzisyen Onur Şener cinayetinin şüphelileri arasında yer alan Semih Soyalp'in iş akdinin feshedildiğini bildirdi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Ankara'da müzisyen Şener'in hayatını kaybetmesiyle sonuçlanan olayda isimi geçen Soyalp, Türk Havacılık ve Uzay Sanayii tarafından işten çıkarıldı.

Mehmet Küçükkahveci . Haber7.com - Gece Sorumlusu
Haber 7 - Mehmet Küçükkahveci .
YORUMLAR 167 TÜMÜ
 • ysf 2 ay önce Şikayet Et
  alkol alkol alkol içki kötülüklerin anasıdır...
  Cevapla
 • Adem 2 ay önce Şikayet Et
  2018 yılında yaklaşık 1 milyon işçi kadroya, bir kısmıda sürekli işçi statüsüne geçirildi. O tarihe kadar müteahhidin 1 sözü ile işten atılabilecek herifler şükür yerine şikayete başladılar. Yazıklar olsun dedim. Nankörlük işte.Duam. Allahım, Şu milletin bakış açısını senin rızana çevir. Kırılmaya yüz tutmuş dünya heveslerinden vaz geçir. elmas değerinden daha kıymetli ahiret nimetlerine müşteri eyle.
  Cevapla
 • Dibinibulan 2 ay önce Şikayet Et
  Bunlar nerden buluyor gece kulübüne gidecek parayı bir de yanlarında 2 tane eşihaf var.Memur değil mi bunlar.Memur ev kirasını ödeyemiyor çocuğuna harçlık veremiyor
  Cevapla
 • Recep 2 ay önce Şikayet Et
  Bizim oralarda işe insan almazlar adamı işe alırlar onun için bu haddini aşan çok eleman vardır bunlar öne çıkanlar
  Cevapla
 • Cengiz 2 ay önce Şikayet Et
  Görevden uzaklaştırmak - yetmez . Soğumadan gereği yapılmalı . Göreyim seni Türk Adaleti .
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR