Başkan Erdoğan'a soruldu! Favori diziniz hangisi?

Bilecik'te gençlerle bir araya gelen Başkan Erdoğan, "Sizin tarihi diziniz ve favori diziniz var mıdır?" sorusuna cevap verdi.

ABONE OL
GİRİŞ 29.01.2023 22:23 GÜNCELLEME 29.01.2023 22:27 GÜNCEL
Başkan Erdoğan'a soruldu! Favori diziniz hangisi?
Başkan Erdoğan'a soruldu! Favori diziniz hangisi?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bilecik'in Vezirhan beldesinde düzenlenen "Kökümüz Mazide, Gözümüz Atide" programında gençlerle bir araya geldi.

Yeni mezun olarak üniversite sınavına hazırlanan Nilay Tekin ise Erdoğan'ın Türkiye'nin dizi ve sinema sektöründe geldiği noktayı birçok kez anlattığına işaret ederek, "Sizin tarihi diziniz ve favori diziniz var mıdır?" sorusunu yöneltti.

Sunucu Pelin Çift'in, "Diriliş Ertuğrul'u izliyordunuz evvelden." sözü üzerine Erdoğan, "Şu anda da yine Ertuğrul'dan sonra malum devam ediyor. Şu anda Barbaros gündemde. Barbaros da bayağı ilgi odağı haline geldi, geliyor. Malum bir de Gönül Dağı var. Yani TRT olsun, ondan sonra diğer kanallarda bu eserler artık bayağı ilgi uyandırmaya başladı. Körfez'de, Latin Amerika'da özellikle bizim bu tarihi diziler çok ilgi uyandırıyor. Zannediyorum uyandırmaya da devam edecek. Çünkü şey istemeye başladılar. Yani bizden dizilerle ilgili anlaşma yapma yoluna gidenler var." şeklinde konuştu.

Mehmet Küçükkahveci . Haber7.com - Gece Sorumlusu
Haber 7 - Mehmet Küçükkahveci .
YORUMLAR 14 TÜMÜ
 • FaTiH 1 ay önce Şikayet Et
  bizim dizilerimizin süresi 2,5 saat olduğu sürece hiçbir yerli diziyi izlemiyorum. resmen vatandaşla dalga geçiyorlar. sinema filmleri bile bizim dizilerimizden daha kısa...
  Cevapla
 • Mehmet Doğan 1 ay önce Şikayet Et
  Reisim, ben de TEŞKİLAT'I izliyorum....
  Cevapla
 • volkan halil 1 ay önce Şikayet Et
  boş işle uğraşanlar dizi üstüne dizi peşinde koşar reis vakti yok
  Cevapla
 • Xxx 1 ay önce Şikayet Et
  Yaaahuuuu Adamın uyuyacak vakti yok Dizi seyrediyor musunuz?!
  Cevapla
 • millet sevdalısı 1 ay önce Şikayet Et
  Reis Maşallah çalışmaktan zaman bulabilirse.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR