Kuruluş Osman'dan keyifleri kaçıran haber! Kuruluş Osman'ın ekrandan ayrılmasının sebebi nedir?

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı sorgusu yürütülürken son bölümde, Bala'nın Targun tarafından canına kastedilmeye çalışılarak güç bir vaziyete düşmesi ortalığı kızıştırdı. Kuruluş Osman 41.son bölümde; Flatyos'un ellerinden kayıp gitmesiyle kan beynine sıçrayan Osman, hıncını Göktuğ'dan çıkararak kızılca kıyameti kopardı. Dündar'ın gizliden gizliye iş çevirmesiyle beraber Kuruluş Osman 42.bölüm fragmanı ekranda mı?

ABONE OL
GİRİŞ 15.01.2021 12:38 GÜNCELLEME 15.01.2021 12:39 MEDYA
Kuruluş Osman'dan keyifleri kaçıran haber! Kuruluş Osman'ın ekrandan ayrılmasının sebebi nedir?
Kuruluş Osman'dan keyifleri kaçıran haber! Kuruluş Osman'ın ekrandan ayrılmasının sebebi nedir?

Kuruluş Osman 42.bölüm fragmanında verilecek önemli tüyolar iple çekilirken son bölümde; Kayı beyi unvanıyla hüküm sürmeye başlayacak olan Osman, nizamın altyapısını sağlam bir şekilde oluşturabilmek üzere atağa kalkar. Kuruluş Osman 41.son bölümde; Tam da işler tıkırında giderken umulmadık bir zamanlamayla Flatyos'un kayıplara karışması ve tuzağın kurbanı olan Bala Hatun'un başına gelen talihsiz olay gidişatı tepeden tırnağa etkiledi.

Mucize Doktor'da ummadık ayrılık! Fox TV'de verilen karar şaşkına çevirdi: Hüzünlendiren veda..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan olay olacak 2021 transfer hamlesi! 179.bölüm fragmanı ise...

 

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanında Osman'ın zalimlerin zaferine katiyen müsaade etmeyerek nasıl bir yol izleyeceği beklenirken son bölümde, Flatyos'un izini yok etmesiyle küplere binen Osman, hiç hesapta olmayan bu hadisenin sorumlusu ilan ettiği Göktuğ'a kılıçtan keskin sözlerle tepkisini gösterirken, başına buyruk hareket eden amcasının da Nikola ile buluştuğu bilgisine ulaşınca beyninden vurulmuşa dönerek hesabını kesti. Kuruluş Osman'da ne yapıp ne edip rehin tutulduğu yerden kurtulmayı başaran Flatyos'un geri gelmesiyle birlikte Nikola'nın elinin kuvvetlenmesinin ardından Osman'ın çemberini daraltıp köşeye sıkıştıracak planını aktif hale getirmeye hazırlandılar.

Masumlar Apartmanı'nda yılın transferi gerçekleşti! Masumlar Apartmanı 18.bölüm fragmanı ise...

KURULUŞ OSMAN NEDEN YAYINDAN KALKTI? KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Yönetmenliğinde Fethi Bayram & Ahmet Yılmaz'ın yer aldığı, Diriliş Ertuğrul yapımı sayesinde geniş çapta tanınırlık kazanarak nam salan ve dünyanın birçok ülkesinde de kayda değer sükse yakalayan Mehmet Bozdağ'ın yapımcılığında bulunduğu Kuruluş Osman'ın yayın akışından kaldırılması hayranlarını bir hayli üzdü. Beşiktaş - Çaykur Rizespor maçının ekrana gelmesinden ötürü yeni bölümü için ileri bir tarihe erteleme kararı alınan ve Bozdağ Film imzasıyla ATV'ye taşınan Kuruluş Osman 42.bölümüyle 20 Ocak Çarşamba tarihinde saat 20:00'da hafızalarda kalıcı bir iz bırakacak sahneleriyle seyircisini ağırlamaya hazırlanıyor.

Maraşlı 2.bölüm fragmanı duyuruldu mu? Reytingleri altüst eden sahne! İzlenme rekoruna koşuyor

KURULUŞ OSMAN'DA ORTALIĞI AYAĞA KALDIRAN SAHNE!

KURULUŞ OSMAN 42.BÖLÜM FRAGMANI DUYURULDU MU?

Genel yönetmenliğini Metin Günay'ın üstlendiği ve senaryosunu ise Mehmet Bozdağ, Ozan Bodur, Atilla Engin ve Aslı Zeynep Peker Bozdağ'ın kaleme aldığı, hem zengin oyuncu kadrosu hem de etkileyici olay örgüsü ve başarılı prodüksiyonu ile heyecan ve aksiyon tufanı estirip her hafta zirveden düşmeyen Kuruluş Osman 42.bölüm fragmanı şu an için henüz aktarılmadı. Ancak yayın kuruluş tarafından paylaşılır paylaşılmaz içeriğimizde anında yer verilecektir. En yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için bizleri takipte kalmayı unutmayın.

ETİKETLER

YORUMLAR 28 TÜMÜ
 • İbrahim Subutay 14 saat önce Şikayet Et
  Olumlu.
  Cevapla
 • Yavuz 22 saat önce Şikayet Et
  Yalan riya dolandırıcılık kanınıza işlemiş, keşke sizin gibi yalan yayın yapan mecralar kaldırılsa
  Cevapla
 • ayhanoruç 22 saat önce Şikayet Et
  Beyenmeyip dudak büken burun kıvıran arkadaşlara muhteşem yüzyıl'ı öneriyoruz. Naapalım şeriat devleti değiliz sonuçta. U kadar oluyor idare idare...
  Cevapla
 • Halil cavlak 22 saat önce Şikayet Et
  Yayından mi kaldırılmış, bu hafta yayınlanmamış, Türkçe katili yalancılar
  Cevapla
 • Tuğrul 23 saat önce Şikayet Et
  Bir kaç bölüm internet ten bakalım reyting düşünce biraz akıllanırlar
  Cevapla
 • Mertcan 22 saat önce Şikayet Et
  Aynen katılıyorum
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR