Casper'ın orta segment telefonu VIA E30 Plus Türkiye’de satışa sunuldu

“Bir fiyat / performans telefonuyla sınırlar ne kadar zorlanabilir?” mottosuyla Casper VIA E30 Plus akıllı telefon modeli Türkiye’de satışa sunuldu.

ABONE OL
GİRİŞ 10.08.2022 14:03 GÜNCELLEME 10.08.2022 14:03 TEKNOLOJİ
Casper'ın orta segment telefonu VIA E30 Plus Türkiye’de satışa sunuldu
Casper'ın orta segment telefonu VIA E30 Plus Türkiye’de satışa sunuldu

Tüketiciler geniş ekrandan üstün teknolojiye sahip kameraya, güçlü bataryadan yüksek kapasiteli dahili belleklere kadar daha güçlü telefonlara ihtiyaç duyuyor. Tüm ihtiyaçlarını da uygun bir fiyatla ve kaliteli donanımla elde etmek isteyen tüketicilerin isteklerine  Casper yanıt veriyor.

Android 11 sürümünün yer aldığı Casper'ın yeni telefonu VIA E30 Plus, tüketicilere geniş açılı gerçek fotoğrafların çekilmesine, MediaTek Helio G35 işlemci ile maksimum güce ulaşılmasına ve 5.000 mAh'lik güçlü bataryasıyla da uzun pil ömrüne olanak tanıyor. Ayrıca kullanıcıların daha sonra alacağı Android 12 güncellemesiyle birlikte en güncel ve hızlı yazılım kullanımı da devam ediyor olacak.

YAPAY ZEKALI KAMERA TEKNOLOJİSİ VE GENİŞ AÇILI FOTOĞRAFLAR

16MP ana kamerasını destekleyici 5MP ek kamera ile 115 derecelik geniş açılı fotoğrafların çekilebildiği Casper VIA E30 Plus, 2MP Bokeh kamerası ile fotoğraflara derinlik katabiliyor, yüksek çözünürlük performansının farklı modlar ile desteklendiği 8MP'ye sahip ön kamerasıyla da beğenisi yüksek fotoğrafları kullanıcılara yaratıyor.

Yapay zekalı teknolojisine de sahip olan VIA E30 Plus, aynı zamanda 12 farklı kategoriyi bünyesinde barındırıp, fotoğraf anında en uygun kategoriyi seçerek fotoğrafı kategoriye göre optimize ediyor. Ayrıca kullanıcıların fotoğraf sanatını VIA E30 Plus ile keşfetmelerini sağlayan Casper, 12 ayrı çekim modu ile profesyonel fotoğraf dünyasına adım atmayı da kolaylaştırıyor.

GENİŞ EKRANDA MAKSİMUM VERİMLİLİK SUNULUYOR

Casper, %89.8 ekran gövde oranı, HD ve 6.52 inç geniş ekranına sahip yeni VIA E30 Plus telefonunda kullanıcılarına geniş görüntüleme açısı deneyimini maksimum verimlilikle sunuyor.

Damla çentik ekranın bulunduğu VIA E30 Plus, tüketicilerin müzik, video ve fotoğraflarını uzun süre arşivleyebileceği 128GB ROM'a sahip geniş depolama alanını da barındırıyor. Aynı zamanda 4GB RAM sayesinde de telefonun açıldığı andan itibaren hızlı olmasını sağlayan Casper, 8 çekirdeğe sahip MediaTek Helio G35 işlemcisiyle de maksimum gücü vadediyor.

Ayrıca 5000 mAh değerine ve akıllı enerji yönetimi teknolojisine sahip pili sayesinde uzun ömür ve kaliteli deneyimler de sunan VIA E30 Plus, kullanıcılara 1 şarjla 11 saat 720P video izlemeyi, 135 saat Stand By konumda telefonun kalmasını ve 45 saat 2G ile konuşma fırsatını tanıyor.

Dokunmatik parmak izi ve yüz tanıma sensörleriyle de yüksek güvenlik düzeyinde kullanımların gerçekleştirildiği yeni VIA E30 Plus, yakında Android 12 güncellemesi de alacak.

Casper VIA E30 Plus, 4 bin 299 TL'ye alıcı buluyor.

Mustafa Çokyaşar Haber7.com - Teknoloji Editörü
Haber 7 - Mustafa Çokyaşar
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR