Koronavirüse karşı online zumba dersi

Uşak'ta koronavirüs tedbirleri kapsamında halkın evlerinde kalmasını teşvik etmek amacıyla, sosyal medya üzerinden canlı yayında zumba dersi vererek, online etkinliklere başlandı.

ABONE OL
GİRİŞ 26.03.2020 08:59 GÜNCELLEME 26.03.2020 17:24 YAŞAM
Koronavirüse karşı online zumba dersi
Koronavirüse karşı online zumba dersi

İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü, dünyayı etkisi altına alan koronavirüse karşı, insanların sağlığını korumak ve evde kaldıkları sürede sosyal etkinliklerinden geri kalmaları için online zumba derslerine başladı. İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü'nün sosyal medya hesapları üzerinden canlı yayınlanan zumba dersiyle, katılımcıların sağlıklı ve zinde kalması hedefleniyor. Canlı yayında zumba dersi veren beden eğitimi öğretmeni Melis Gültekin, "Bence herkes bu dönem boyunca yani virüsten, salgından dolayı evimizde olduğumuz süre boyunca, sağlıklı bir yaşam istiyorlarsa, ekran başına gelsinler. Canlı yayınlara, web sitelere, telefon başlarına gelsinler ve bizimle beraber spor yapsınlar. Hem onların sağlıkları açısından hem de psikolojik olarak çok yarar sağlayacağına eminim" dedi.

'EVDEN KATILABİLECEKLERİ YARIŞMA DÜZENLEYECEĞİZ'

İl Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Tahir Emre Can ise, "Önümüzdeki günlerde halkımızın evden katılabileceği yarışmalar düzenleyeceğiz. Bu bir sosyal sorumluluk projesi. Halkımıza, sporseverlerimize, insanımızın evde kalmalarını motive etmek, kaldıkları süre zarfında yapabilecekleri etkinlikleri canlı, interaktif bir şekilde yapmaya gayret ediyoruz" diye konuştu.

 

KAYNAK : DHA

ETİKETLER

YORUMLAR 4
 • ali ertin 3 ay önce Şikayet Et
  biraz daha düzgün kıyafetli olsa ne olurdu?
  Cevapla
 • zemberek 3 ay önce Şikayet Et
  zumba olmaaz zinhar olmaz. zumbanın omazsa olmazıdır. ona göre normal sana göre anormal mütedeyyin kardeşim
  Cevapla
 • TOSUN 3 ay önce Şikayet Et
  birileride çıkıp firsat bu firsat dini öğretse evde kalanlarda firstmı fırsat dinini öğrense çok güzel olacak
  Cevapla
 • aaaaaaa 3 ay önce Şikayet Et
  hoplasanda zıplasanda, çekirge gibi üçüncüde düşeceksin corona amcana.. en iyisi yan gel yat. dinlen. vücudun dinç kalsın..
  Cevapla
 • Edep 3 ay önce Şikayet Et
  Tuh utanmazlar, sizin gibi utanmazların yüzünden bu belalar.halk buna tepki göstersin müslümanlar nerde.diyanet göreve.
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR