Rüyada şarkı söylemek neye işaret? Rüyada mikrofonla şarkı söylemek hayırlı mıdır?

Rüyada şarkı söylemek, en genel tabiriyle rüyayı gören kişinin daha keyifli bir ömür geçireceğine delalet etmektedir. Rüyada şarkı söylediğini veya dinlediğini görmenin tabirleri ancak rüyanın nasıl görüldüğüne bağlı kalarak tabir edilebilmektedir. Peki rüyada şarkı dinlediğini görmek nasıl yorumlanır? İşte rüyada şarkı söylediğini görmenin detaylı tabirleri...

ABONE OL
GİRİŞ 28.08.2020 09:40 GÜNCELLEME 28.08.2020 09:40 YAŞAM
Rüyada şarkı söylemek neye işaret? Rüyada mikrofonla şarkı söylemek hayırlı mıdır?
Rüyada şarkı söylemek neye işaret? Rüyada mikrofonla şarkı söylemek hayırlı mıdır?

Rüyada şarkı söylemek, rüyanın görüldüğü duruma göre farklı tabir edilmektedir. Rüyada şarkı söylediğini gören kişinin olmadık yere kuruntu çıkarıp kendini huzursuz etmesine işaret etmektedir. Rüyada hoş ve güzel bir müzik/şarkı duyduğunu gören kişinin mutlu olacağı olayların olacağına ve beklemediği güzel haberler alacağına yorumlanmaktadır. Rüyada şarkı söylediğini ya da dinlediğini görmek rüyayı kimin gördüğüne bağlı olarak yorumlandığından rüyayı kimin gördüğüne dikkat ederek tabir edilmesi gerekmektedir. 

 

RÜYADA ŞARKI SÖYLEDİĞİNİ GÖRMEK 

Rüyada sahnede şarkı söylediğini gören kişinin etrafındaki insanlara iyilik ve yardımının dokunacağına yorumlanır. Rüya sahibinin çevresindekilere yaptığı iyiliklerden dolayı pek çok kişi tarafından sevileceğine ve hürmet edileceğine delalet etmektedir. 

 

RÜYADA BİRİNİN ŞARKI SÖYLEDİĞİNİ GÖRMEK 

Rüyada tanıdık birinin şarkı söylemesi rüyayı gören kişinin imanının güçlü olmasına ve günahlardan uzak durmaya çalıştığına yorumlanmaktadır. Rüyada başka birinin şarkı söylemesi rüya sahibinin içinin ferahlayacağına işlerinin rast gideceğine delalet etmektedir. 

RÜYADA OKULDA ŞARKI SÖYLEMEK

Rüyada okulda şarkı söylediğini gören kişinin iş ve eğitim hayatında tezatlıklarla karşılaşacağına delalet etmektedir. Rüya sahibinin söylediğiyle yaptığının tutmadığına ve bundan dolayı çevresindekiler tarafından uyarılacağına delalet edilmektedir. 

RÜYADA MİKROFONLA ŞARKI SÖYLEMEK

Rüyada elinde mikrofonla şarkı söylediğini gören kişinin yetkili bir kimse olarak pek çok kişiye hitap edeceğine yorumlanır. Rüya sahibinin toplumdaki birçok kişi tarafından sevilerek hürmet gösterileceğine delalet etmektedir.

RÜYADA ŞARKICI GÖRMEK 

Rüyada şarkıcı gören kişinin sıkıntı ve dertlerinin sona ereceğine, işlerinin yolunda gideceğine delalet eder. Rüya sahibinin maddi olarak rahatlamasına da delalet etmektedir.

RÜYADA ŞARKI DİNLEMEK

Rüyada şarkı dinleyen kişi, hayırlı ve güzel işlerle karşılaşacağına yorumlanır. Hoş ve güzel bir müzik dinlediğini gören kişinin hayatında huzur ve mutluluğun olacağına delalet edilmektedir. Rüya sahibinin bundan sonraki yaşamında daha keyif ve huzurlu olacağına delalet etmektedir. 

Diyanet: Bir kimsenin rüyasında güzel bir sesle şarkı söylediğini görmesi; o kimsenin ticaretinin kazançlı olacağına, kişinin rüyasında ağlamaklı bir sesle şarkı söylediğini görmesi; o kişinin ticarî işlerinde zarar edeceğine yorumlanır. Ebu Sait’in yorumuna göre: Zengin bir kimsenin rüyasında çarşı içinde şarkı söylediğini görmesi; o kişinin rezil olacağına işaret eder. Fakir bir kimsenin rüyasında çarşıda şarkı söylediğini görmesi; o kimsenin aklını kaybedeceğine delalet eder. Rüyanızda herhangi bir hamamda şarkı söylediğinizi görmeniz; sizin gelişi güzel birtakım sözler sarf edeceğinize, rüyanızda bir yerde şarkı söylediğinizi görmeniz; o yerde bulunan dostlarınız ve arkadaşlarınız arasında ayrılığı gerektirecek yalan ve hile yapılacağına delalet eder. Bir kimsenin rüyasında sevgilisine şarkı söyleyerek ilânı aşk eylediğini görmesi; önce büyük bir sevince, sonra da keder ve üzüntüye maruz kalacağına yorumlanır.

ETİKETLER

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR