Teröre karşı

Feride'nin Günlüğü Feride'nin Günlüğü

GİRİŞ 14.10.2019 GÜNCELLEME 15.10.2019 YAZARLAR

Müminin duası zalime karşı insafsız hava ya da kara aracı değil midir?

 

 

Bakın ya o dağların etekleri yeniden rahmete bulanacak ya da dağın eteğini giyip biji cehennemde leş ızgarası olacak zalimleriniz. Destan yazanların karşısında fistanlarına bittik yazan eşkıyalar var artık. FETÖ'sü de şapırdattığı çay artığını savaşa hayır diyenlere gönderebilir. Koro halinde ateşler saldıklarını düşünseler de asla yakamadılar ve yakamayacaklar.

Şu sıralar CHP’de bir kaynama bir hararet basma hafif bozarma görüyoruz. İstanbul vekili Tanrıkulu “ Bu haksız bir savaştır, Kürtlere karşı yapılan bir savaştır” diyerek YPG PKK gübresine  kadrolu tüy dikenler listesine ilk sıradan giriş yaptı. Utanmazlıkta yüksek yapanın omurgası alçaktadır. Bunlar CHP’ye PKK makyajı yapan kötü makyözlerin pudraları. Bunlara ancak allıkla utanmış süsü verebilirsin. Utanma duyguları siftahsız bunların. 

 

 

Kürt kardeşlerimizle nasıl savaşabiliriz sayın kavaklara sarmış ortam kabakları. Biz kardeşlerimizle nasıl savaşabiliriz. Omuzlarımız bu kardeşlerimize omuz vermekle eskimiş , biz onların ağıtlarını beraber yakmışız, annelerin evlatlarını beraber aramışız  kanlı dehlizlerde, hüzün ikizi olduklarımızla nasıl savaşırız. Acı akranı olduklarımıza nasıl düşmanlık ederiz. Siz Kurşunlu Camiyi kurşunladığınızda, secde yerlerini dağıttğınızda “ Evim yanaydı oğul” deyip dizlerini döven çaresiz can kardeşimle nasıl düşman olabilirim..

O yiğit askerlerin Kürt kardeşlerimizi öldüren terörist leşlerle savaştığını görmeyen kusura bakmayın o leşlerin avukatıdır bu kadar net.

Dokuz aylık Muhammet bebeği kim öldürdü? Muhammed’i cennette Bedirhan’a kardeş yapan zalimleri görmediğiniz her anınız, ettiğiniz her kelime onların leş cephaneliğine silahtır.

Orada kürt kardeşlerimizi doğuran anneleri şerefsizce katledenleri cehennemine gönderiyoruz. Siz de gidin oraya bir klinik açın psikolojisi dağılmış şerefsizleri teselli edin.

Zılgıtla vals arasına sıkışmış kimliksizliğinizi alın da gidin.

Siz adamlığınıza aldığınız darbeler sonucu geçici yıldızlar sayacaksınız

Biz de sonsuza dek bir sancağın altında Hilali sevmeye  devam edeceğiz.

Esra Elönü-Haber7

elonuw@gmail.com

Twitter@elonue

YORUMLAR 3
 • Nafiz CEVİZLİ 8 ay önce Şikayet Et
  Gerekeni gerektiği şekilde gerektiği yerde en güzel biçimde söylemişsin ağzına yüreğine sağlık Esra hanım.
  Cevapla
 • Mehmet 8 ay önce Şikayet Et
  Müminin duası zalime karşı insafsız hava ya da kara aracı değil midir? Çok doğru kardeşim çok güzel söyledin.
  Cevapla
 • ozkayalar 8 ay önce Şikayet Et
  Faşit kürtler,sosyalfaşist solcular,hep aynı tareneyi çalıyorlar.kolkola.terörüstlere bir lafı olmayanlar iş devlete gelince,şahin kesiliyor.inşallah,inlerinde boğacağız.hainleri.
  Cevapla