PKK ürür Türkiye yürür

Feride'nin Günlüğü Feride'nin Günlüğü

GİRİŞ 29.10.2019 GÜNCELLEME 30.10.2019 YAZARLAR

Kervan sahibiyiz. Kuyulara seslenmişiz göğe çekilmiş Yusuflar, Yakup’lara Fetih fetih teselli olmuşuz. Eteğiyle papatyalar süpüren kız çocuklarına rahat uykular örmüşüz. Gökten taş toplayan küçük askerlere yol kenarında sarılmayı bekleyen Mehmed’in evlatlarına baba kucağı getirmişiz.

 

 

Taşın altına elimizi öyle bir koymuşuz ki toprağın sinesine sevinç olmuşuz. Pusuya yatanlara kabus, kıyama duranlara duadan kalkan olmuşuz. İtler kervana hırladıkça yürüyüşümüz toprakta mühür. Sana karşı bütün zalimler birleşiyorsa sen bin mazlumun sevdiğisin. Sana karşı bütün köpekler birleşiyorsa senin bıçağın onların kemiklerine dayanmıştır. Ve sana kurulduysa bu haçlı senin bir secden onlara oyun zalime meydanda boyun bıraktırır.

Biliyoruz kuduruyorsunuz ama haklısınız kudurun .. O can yakarken o her halayınıza bir mazlumun canını doladığınız itliğinizle kudurun. Bu başarıyı göremeyen PKK gözlüklü kör yal tabakları da kudursun. Mecliste HDP denilen  kravatlı şarjörler de  kudursun. Bugün bayrağımızın dalgası Oslo’da sizi delirtiyorsa o bayrağın altında evlatsız kalan babaların yaraları sarılıyordur.

 

 

En büyük nefesle Ya Kahhar çekiyoruz ciğerlerimize. Öfkeden diş kırıyoruz lakin onların çarkı sırıtıyor yüzümüze.   Şimdi gelelim ekran koruyucuları analarının  eteği olan dağ enteli yazarlara. Her defasında kan cıvığı yazıları ve entel ahkamlarıyla fener tutulmuş lakin dağa küsmeyen tavşan imajıyla sabır sınayan yazarlara gelelim.

Orada burada Katil devlet diyen Aslı Erdoğan'ın geç ergenliği zekasında rutubet yapmış . İlkokullarda ideolojik baskıdan bahsetmiş.. Sen zamanında cerahat yuvası FETÖ okullarından bahsediyorsan olabilir..

Yahu Nobeli almak için şerefinizi önüme sayın deseler, battal boy çöp torbası içinde şerefinizi bırakır gelirsiniz ki zaten o şerefi bir türlü bünyenize sabitleyemediniz.

Ey! Yerde mayın döşeyip göğün rahmetini unutan şeref züğürtleri ! Ey! Devirdiğini zanneden kinden kaleciler, kursağınızda kalan heves leşini nereye gömdünüz? Nereye kaçıyorsunuz?

Bak bu zafer bu da attığınız ok!

 Zafer kimin elinde ok kimin cebinde paslandı!

Esra Elönü - Haber 7

elonue@gmail.com

 Twitter@elonue

YORUMLAR 2
  • مصطفي 8 ay önce Şikayet Et
    Ağzına sağlık, kalemine kuvvet.Bu can sana kurban olsun. Allah'm seni korusun.
    Cevapla
  • İsmail Er 8 ay önce Şikayet Et
    Esra hanım;içimizdeki hainleri unutmuşsunuz!kaleyi içten yıkmak isteyen hainlerde kudursun zaten kudurmuş durumdalar da.....
    Cevapla