TÜM YORUMLAR
Erdoğan: Onun böyle bir şey yazması mümkün değil!
SİYASET
Erdoğan: Onun böyle bir şey yazması mümkün değil!
YORUMLAR 29 TÜMÜ
 • hakan gardas 1 yıl önce Şikayet Et
  Bence bunlar büyük savasin ayak sesleri
  Cevapla
 • Bircihan 1 yıl önce Şikayet Et
  Mavi vatan tabbikatin dan sonra bence bu olayı gerçekleştirmek için istihbarat örgütleri ve bazı Hristiyan tarikat örgütleri bunu planlamış olabilir Müslümanların kini olan türkiye'yi değil Kabe yi hedef alır oysaki burda ayasofya diyor yani hrisyiyanlarin kıblesi bana göre Türkiye diyor çünkü halifeligin son kalesi yani irkci olanları Türkiye'ye karşı ayaklanmaya davet ediyor tamamen organize
  Cevapla
 • raşit 1 yıl önce Şikayet Et
  gavuru anladıkta müslüman niye cami bombalar , ırakta ,suriyede
  Cevapla
 • hidocan Almanya 1 yıl önce Şikayet Et
  irakta camii yi bombalayanlar cia ajani bilmiyorsan ögrendin simdi
  Cevapla
 • Türkiye Fatihleri 1 yıl önce Şikayet Et
  Almanyad 1975 senesinden beri yaşıyorum.Birzamanlar Bader Mainhofer diye bir Terörist örgüt vardı Almanyada .En son üyesini Tren istasyonunda yakaladılar ve Kalbinden vurup öldürdüler.Diğer üyesinide hapishanede astılar. Bunları niye yaptı Almanya biliyormusunuz? Yaşayıpta ilerde başıma bela olmasın diye.Büyüklük işte böyle olur.Türkiye derhal Apodan başlıyarak sonra HDP li vekiller dahil Yurt dışına kaçan FETÖ cüler dahil Türkiye düşmanlığı yapan herkesi Kemal Kılıcdaroğlu dahil,Brunson ve bu son Yeni Zelandadaki dahil hepsini infaz etmesi gerkirki,başka düşmanlara örnek olsun diye caydırmak için. Devletimizi yönetenlere duyrulur.
  Cevapla
 • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  Yeni zellandada iki cami basildi diger kisiler nerde
  Cevapla
 • Vatansever db 1 yıl önce Şikayet Et
  onlar nasıl ki MÜSLÜMAN terörist ifadesi kullanıyorsa biz de başımız dik bir şekilde "HRİSTİYAN TERÖRİST" ifadesini kullanalım artık.
  Cevapla
 • ömer 1 yıl önce Şikayet Et
  Alayınız gelsin 6 yaşında çocuğum var Onurla şavaşa giderim burası muz cumhuriyeti mi lan alçaklar siz daha Türk'ün gücünü görmediniz dedeleriniz bilir onlar anlatsın sizlere
  Cevapla
 • ihsan 1 yıl önce Şikayet Et
  ısrail mossad yazdı eline verdi arkasındada mossad vardır araştırın
  Cevapla
 • ihsan 1 yıl önce Şikayet Et
  bu caniyi mossad kulanıyor olabilir
  Cevapla
 • Demokrat 1 yıl önce Şikayet Et
  Sayın Cumhurbaşkanımız olayı doğru ve yerinde bir tespit yapmış. Adamlar 18 Mart yaklaşırken, Türkleri Anadoludan silmek istedikleri ama tarumar oldukları bir dönemde bu eylemi yaptırdılar. Bu terörist bu eylemi tek başına verdiği bir karar değil, tam anlamıyla örgütlü bir eylem olduğu ve arkalarında da bazı terörist devletlerin olabilceğini akla getirmektedir. Tüm terör ve teröristler için yaşasın cehennem.
  Cevapla
 • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  Buda Türk.devletinin boynunun borcu olsun daha cezaevinde ilk aylarinda iceride bitirelim işini veya cezaevinden cıktıgi ilk gün büyuk devlet olarak.cezasını kesmeliyiz
  Cevapla
 • Laz 1 yıl önce Şikayet Et
  Reis ülkemize provakatif oyunlar oynanıyor. Şu hdp nin ayrılıkçı dili kullanmasından bıktık kapatalım reisim şu partiyi Benim askerde en iyi arkadaşım diyarbakırlıydı ben ötekileştirme yapmıyorum ülkeyi ikiye bölmeye çalışan şu hdp den kurtulalım artık
  Cevapla
 • kırk44 1 yıl önce Şikayet Et
  Reisim, sen onur ve gurururunla dimdik dur biz ölene dek seninleyiz. Senin sözün bu ülkedeki çoğunluğun sözüdür. Hiç korkma, konuşmaktan kükremekten kafa tutmaktan asla geri durma yiğit başkan!
  Cevapla
 • M.Ali Efendioğlu 1 yıl önce Şikayet Et
  Şükürler olsun AZİYZ VE CELİYL OLAN ALLAH'A, karanlık mahfillerde hazırlanan, uyğulanan siyonist, haçlı oyunlarını BOŞA ÇIKARAN, FERASETLİ, DİRAYETLİ BİR LİDERİMİZ VAR.. Kuklalar olsa ecnebi ağzıyla bu oyunları tasdikler durumda olulardı.. AMA O BİTTİİİİİİİ.. Hamdolsun.
  Cevapla
 • Tetece 1 yıl önce Şikayet Et
  Reis bir emrinle leşlerini yanyana dizerim hepsinin ama onlar gibi kalleşçe değil ibadet eden savunmasız insanlarla değil.bunlar insan değil ne bunlar nede başlarındakiler.
  Cevapla