TÜM YORUMLAR
Binali Yıldırım: Bir gariplik yok mu? CHP'den çıt çıkmadı!
SİYASET
Binali Yıldırım: Bir gariplik yok mu? CHP'den çıt çıkmadı!
YORUMLAR 7 TÜMÜ
 • Vatan Millet Devlet 1 yıl önce Şikayet Et
  İstanbul seçmeni İstanbul'un daha güzel bir şehir olmasını istiyorsanız bu zatı başkan yapmanız gerek neden mi Başbakanlık Bakanlık Meclis Başkanlığı yapmış birinin Belediye Başkanı olması o şehri ihya eder düşünün bakanlara dahi ricadan çok talimat gibi talep de bulunabilecek tüm bakanlıklar ve bürokraside sözü geçen biri olacak belediye başkanı da olsa karşısında eski başbakan olmuş olacak ayrıca yaptığı hizmetlere bakıldığında ortada saymaya gerek yok Ankarada K.ören Kızılay metrosunu bile bakanlığında bizzat bitittirmiştir. imamoğlu gelirse emin olun hdp liler parsel parsel belediye imkanlarından kendilerine peşkef çekilmesini talep edecek
  Cevapla
 • cenuca 1 yıl önce Şikayet Et
  Yorumlara bakıyorum herkes CHP hırsız, sahtekar falan gibi basit yazılar yazmış. Ulaaaae CHPKK, adamlar pkk ile ittifak yapıp seçime katılıyorlar. Basit olmayın CHPKK bu kadar basit.
  Cevapla
 • abdulkerim 1 yıl önce Şikayet Et
  chp değil istanbulda tüm türkiyede kazansa bile tekrarlanmasından yanayım adamlar teröristlerle kolkola baksanıza teröristbaşları adamlara göndermeler yapıyor
  Cevapla
 • Arif 1 yıl önce Şikayet Et
  Esas soru şu olmalı İstanbul'un tüm ilçelerde oyların tekrar sayımına neden chp karşı çıktı? Neden bazı ilçelerde sayım kararı alınmışken sayımı durdurdu? İkinci bir soruda madem ilk seçimi kazandın ikincisinden neden korkuyorsun?
  Cevapla
 • Ahmet TS 1 yıl önce Şikayet Et
  Gariplik yok, hırsız Belli.. Cinayet işleyip sonra cenazesine katılma, oyunu gibi...
  Cevapla
 • Hamdi 1 yıl önce Şikayet Et
  CHP örgütü, hırsız bir örgüt'tür. Her secimde oy çalma peşindeler. Bence sistem tamamen yenilenmeli. Hirsizlarin oy çalamayacagi bir sistem icad edilmeli.
  Cevapla
 • Miray 1 yıl önce Şikayet Et
  Evet bu eksik oy pusula verilmesi durumu gerçek. Bizim komşumuz olan teyzeye de ibb pusulası verilmemiş. İlçe ve meclis üyeliği verilmiş. Kadın sonradan imzayı atıp dışarda millet konuşurken fark etmiş ve çok üzüldü. Bende iki renkte pusula vardı beyaz yoktu (yani ibb) dedi. Başakşehir de oturuyor teyze.
  Cevapla
 • Adil 1 yıl önce Şikayet Et
  Ayrica .secim .sistemi .google .uzerinden degil .pardus .uzerinden .yapilmali .yerli olmali .adamlar .abd den .gogleye mudahele .edebiliyor .sistemi yonlendirebilir .yada .degistirebilir ....
  Cevapla
 • Asalet 1 yıl önce Şikayet Et
  Lutfenyetkililer ..oy .verilme gunu .kabin .haric .tum .gun .ve oysayimi .tutanaklara .gecimi iptal oylar .dahil .her .sey .kamera .kaydı .yapılsın tum sayim .bittikten sonrada .usulsuz bir durum .varmı .diye konrol .edilip ...ertesi .gun .tum milletin. Onunde .kayitlar .silinsin ....neden...kamera .kaydı...yapilmiyor .bu kadar .saibe li .durumlar. varken .yoksa .delil .birakmamak .caldıgini .kimse gormesin diyemi ...secim kanununada .kamera.kaydı eklenmelidir ... her ..yolu...deneyeceklerdir... son derece ...dikkat ...edilmeli.
  Cevapla
 • mustafa 1 yıl önce Şikayet Et
  eskiden seçimler bile zevkliydi... oylar çalınır denize atılırdı. sonra bulunur çuvalın içinden oy pusulalarıyla birlikte lüfer ve birkaçta izmarit çıkardı:))) nerde o eski seçimler....
  Cevapla
 • vatandaş51 1 yıl önce Şikayet Et
  Bakın şimdiden uyarıyorum kesin yine hırsızlık yapmayı deneyecekler.Araştırın bakalım dünyada nasıl oy çalma yöntemleri varmış belki tedbir alırsınız bu sefer.Ama bence dünyada ilk defa denenecek bir yöntemi kullanacaklar.Lütfen artık kendinize gelin bir vatandaş olarak ben ne yapabilirim oy vermekten başka. Seçimle ilgili ne varsa sahip çıkın.Oy torbalarının geldiği Adliye binalarını yakılabileceği dahil...her şey aklınıza gelsin.Sandık başkanlarını ve müşahitleri iyi eğitin geçersiz oylar olmasın...
  Cevapla
 • alpi 1 yıl önce Şikayet Et
  sokağa çıksalar neden çıktılar çıkmasalar neden çıkmadılar
  Cevapla
 • yiğit 1 yıl önce Şikayet Et
  Sokağa çıkıp çıkmama olayı mevzu edilmemiş. Mevzu CHP'nin her seçimde oylar çalınacak seçimde şaibe var yaygarasını neden yapmadığı hemserim.
  Cevapla
 • Arif 1 yıl önce Şikayet Et
  Neden İstanbul'un tamanında oyların sayımına chp engel oldu? Oyların tekrar sayımını iptal ettirmeye çalışan chpyi görünce gerçekten seçim öncesi plan yapıldığı belli olmuyor mu? Baştan planlanmış birşey olmasa neden ses çıkarmadan dururlar? Hadi chp farklı davrandı sözde tarafsız olduğun idda eden ama chp taraftarı oy ve öteside hiç ses çıkarmadı.
  Cevapla
 • Sabahattin 1 yıl önce Şikayet Et
  chp ne oldu hiç ses yok demek suçlu ozaman oy moy yok size
  Cevapla
 • Fedayi 1 yıl önce Şikayet Et
  CHP, 1946'dan beri her seçimde oy çalıyor, hırsızlık yapıyor. Tarihçi Erhan Afyoncu' nun 1962' de İstanbul Belediye Başkanlığı seçiminde CHP' nin yaptığı katakulliyi ve Emin Pazarcı' nın 1970' li yıllarda CHP' nin oy hırsızlığını, bir CHP milletvekilinin 14 ayrı sandıkta nasıl oy kullandığının itiraflarını herkes okusun..
  Cevapla
 • Ali 1 yıl önce Şikayet Et
  Yıldırım çok iyi siyasetçi. Tane tane anlatmış, en aptal kişilerin bile anlayacağı şekilde.
  Cevapla