TÜM YORUMLAR
Belediyeden İSMEK ile ilgili önemli açıklama
GÜNCEL
Belediyeden İSMEK ile ilgili önemli açıklama
YORUMLAR 2 TÜMÜ
 • Reside Baykan 1 yıl önce Şikayet Et
  Iki senedir Kartal yakacik pilates kursuna kabul edilmedim.Bu senede yedekteyim.eminim yine kabul gormeyecegim. Spor yapmak Ismekten bu konuda yararlanmak istiyorum.umarim sesim duyulur.
  Cevapla
 • HASAN 1 yıl önce Şikayet Et
  2500 hocadan 1676 ya düşürüldü ama ihale yapılacak yeni hocalar alınacak denildi .Biz o kadar sınava girdik ,akp de tanıdığım yok,torpilim yok kul hakkı değil mi bu ? 100 kişi sınava girdik 3 kişi 4 lü sınavla aldılar ,2 üniversite bitirdim ,sertifikalarım ve sektör deneyimim var . Öğrencilerim tam memnuniyetle ayrıldı hep kurs bitimi .Değerli öğretmenler diyorlar ama bi açıklama yapmıyor kimse hocalar ve aileleri 3 ay olucak bekliyoruz.
  Cevapla
 • Yelda 1 yıl önce Şikayet Et
  İstanbul artık chpnin chp den torpil arayacaksınız size ak parti degil chp haksızlık yapıyir herşey çok güzel olacaktı ya
  Cevapla
 • ismek parttime 1 yıl önce Şikayet Et
  iSMEK te 1 yıldır öğretmenim .100 kişi yazılı,sözlü sınavlara ve ayrıca mülakatlara girdik ,3 kişi aldılar .Torpilim falan yok,öyle yazanlar var sosyal medyada .Öğrenciler ders bitiminde online olarak öğretmenleri denetlerler ve %100 memnuniyet oranım bulunmakta.iSMEK hem mesleki eğitim ,hem hobi hemde sosyal terapi merkezidir.Şu anda 2500 öğretmen belirsizlik içinde bekliyor ,değersiz hissediyor kendilerini . Recep tayyip erdoğanın kurduğu bir kurum burası ve bir an önce bize sahip çıkılmasını istiyoruz.
  Cevapla
 • EbuSaid 1 yıl önce Şikayet Et
  Mitonomik Ekrem senaryo gereği çalışıyor gibi yapmak zorunda. Sam amcanın kuklacilari oryantasyonda öyle buyurmuşlar. Omuzundan çekiştiren elin sahipleri onu başkan yapmak için her türlü oyunu munafikane yapacak. İslam yükselişe geçince kâfir munafiga kafirane hareketler de munafikane hareketlere dönüşür. Toplumu kutuplastiran gezi mafyası şimdi gerginlikten mütedeyyin kesimi mesul tutuyor.
  Cevapla
 • yiğido 1 yıl önce Şikayet Et
  dhkpc li imansızoğlu ve pkk lı canan bunların başpiskopaz liderleri kılıçdaroğlu adına chp ye oy vere her ne kanat dan insan olursa olsun istanbula yaptığınız ihanetden sorumlusunuz. Allah cc yüzünüzü güldürmesin. 5 yıl boyunca ah vah la geçiresiniz.
  Cevapla
 • gökhan ay 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu ülkenin başbakanı imamoğlu değil,reisdir.chp nin pkk chp gibi kadrolaşmasına sonuna kadar engel olunmalıdır.
  Cevapla
 • Reis Hürdolaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Zan edersem part time hocaların sözleşmesi bitti. Taşoranda tüm zamanlı kadroya geçen hocalar görevlerine devam ediyor. Her yıl bu ihale yapılır ve part time çalışanlarla sözleşme yenilenir.
  Cevapla
 • İsmek 1 yıl önce Şikayet Et
  3 senede 1 sözleşme yenilenir. Çünkü İsmek'te çok eskiden beridir bir kadro durumu yoktu. Geçen sene full time çalışan öğretmenler İsper'e bağlandı ve part time öğretmenler sözleşmeleri devam ettiği için İsper e alınmadı.
  Cevapla
 • k o c 1 yıl önce Şikayet Et
  bu hükümetten önce memur yerine bile konmayan devletin en düşük aylığını alan imam bir arkadaş devletin Kuran kurslarında büyüdü yetişti 20 yıldır devletin maaşını alıyor bir insan yerine koyuldular o da her şey güzel olacak diyor okuduğu Kur'an gözüne dizine dursun
  Cevapla
 • Allah'ın kulu 1 yıl önce Şikayet Et
  Amin
  Cevapla
 • ekomeko 1 yıl önce Şikayet Et
  ozellikle suleymancilar ve saadetli musluman kardeslerim. Allah cc huzurunda direk veya endirek vesile oldugunuz bu durumun hesabini veremeyeceksiniz. Akp dini temsil etmiyor ama dine hizmet ediyor iyi kotu. Temel esaslar vahyi ve kurani inkar olanlara bu aziz sehri teslim ettiniz. Basa gelseler ilk once kurslarinizi kapatacak, hicbiryerde basortulu calismasina izin vermeyecekler. Bakin ilk firsatta belediye logosundan camiyi kaldiracaklar. Velhasili karinca bike suyu safi belli olsun diye tasirken, Allah cc sizi dost edindiklerinizle hasretsin!!
  Cevapla
 • yusuf 1 yıl önce Şikayet Et
  ıstanbulda artık teror ogutleri ve pkk yandaslari cirit atar
  Cevapla
 • hattat 1 yıl önce Şikayet Et
  Bin defa haklısın
  Cevapla
 • abdullah1 1 yıl önce Şikayet Et
  pkk , dhkpc ye gün doğdu kına yakın sevgili yeni asyalı , hilmi tunalı badem bıyıklı mumin kardeşlerim
  Cevapla
 • Bahri 1 yıl önce Şikayet Et
  işten çıkartılma ismek den baslayacak gibi.
  Cevapla
 • Omer 1 yıl önce Şikayet Et
  İstanbul hakettiğini yaşayacak!
  Cevapla
 • turan 1 yıl önce Şikayet Et
  kesinlikle ve de işin baş rolün de domuz cu il başkanı var...
  Cevapla
 • misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  İsmek'te tanıdıklarımın %40 ı sol tandenslıdır. Akpartili belediyelerde CHP liler çalışır. Ama CHP li belediyeler %1 gibi göstermelik birkaç kişi hariç böyle birşeye izin vermez. Kamuoyuna sözleşme yenilenmedi haberleri düşmese İBB açıklama yapmayacaktı. Benim duyduğum, İmamoğlu 18 günlük başkanlığında bu sözleşmenin yenilenmemesini istemiş. Yöneticilerde kim başkan olacak belli değil diyerek İmamoğlu'nun dediği gib hareket edip bu işi yapmadılar. Şimdi açıklama yap kamuoyuna. Hey gidi dünya.
  Cevapla
 • Şahin 1 yıl önce Şikayet Et
  İnşallah olmaz ama işten çıkarılma lar başlayınca her şey çok güzel olacak diyen arkadaşlar görmek isterim Emin olun bu işten çıkartılacak dar arasında her şey çok güzel olacak diyenler de vardır
  Cevapla
 • İnegöllü 1 yıl önce Şikayet Et
  Her şey güzel mı olacakmış.yoksa çok BERBAT mı olacak.Zaman herşeyin ilacı
  Cevapla