TÜM YORUMLAR
Suriyelilerle ilgili eyleme akıl almaz manşet!
GÜNCEL
Suriyelilerle ilgili eyleme akıl almaz manşet!
YORUMLAR 60 TÜMÜ
 • Refarandum yapılsı 1 yıl önce Şikayet Et
  Suriyeli eli silah tutan herkes gitsin ülkesine.
  Cevapla
 • zafergülten 1 yıl önce Şikayet Et
  dışarı çıktığımda bazı garip olaylara şahit olmaya başladım,belki sizinde dikkatinizi çekmiştir.düne kadar asi bir tavır içinde olan Suriye lilerin bazıları çark etmiş,dün başka türlü davrananlar ülkeden kovulacakları korkusuna 90 derece dönüş yapmışlar. aaaaa bir baktım otobüste bayanlara yaşlılara yer vermeler,marketten öteberi alıp evine giden yaşlılara yardım edeyimmi deyip yükünü taşımalar.şaştım kaldım.
  Cevapla
 • Metehan 1 yıl önce Şikayet Et
  Asabi fırtına61 kardeşim doğru söylüyorsun katılıyorum sana.Nasıl bakarsan öyle görürsün.Bir zamanlar bu topraklara muhacir olarak gelen kardeşlerimizden dahi bu Suriyelilerle ilgili hoş olmayacak açıklamalar duymak ne acı.
  Cevapla
 • Asabi fırtına61 1 yıl önce Şikayet Et
  Belki de onlar değişmemiştir de siz daha iyi bir gözle bakıp görmeyi başarmışsınızdır.
  Cevapla
 • bozok 1 yıl önce Şikayet Et
  suriyeliler misafir olabilir ama 5 milyon olmaz 100 bin olursa misafirdir ama 5 milyon olamaz. bir ülkenin siyasi kültürel ekonomik tüm yapısını etkileyecek bir muhacirlik göçmenlik olmaz olamaz. Almanyada 50 yıldır kaç göçmen var? bir yılda 5 milyon göçmen kabul et bir de avrupayla anlaş. olacak iş değil.
  Cevapla
 • Vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Olumsuz bir bakışaçınız var, detaylara girmicem.
  Cevapla
 • Fırat kalkanı 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu alçaklardan her şey beklenir.
  Cevapla
 • Ramo 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu sözcü provakasyonu ilk değil son değil. Devletimiz ne bekliyor anlamış değilim
  Cevapla
 • DevletineGüven 1 yıl önce Şikayet Et
  Amerika güneydeyken suriyelilere gösterilen bu tepki ve sürülürcesine gönderilmelerinin ardından Suriyenin Kuzeyinde kim kazanır düşünün.Türkiye bu durumda ne kazanır ne kaybeder düşünün?Türkiye nefretiyle bu coğrafyadan giden insanlar Altın tepside ABD’lilere ve PYD’ye bölgedeki hedefleri açısından sunulmuş insan kaynağı olmaktan başka ne olur.Türkiye’nin bölgeden uzaklaştırılmasında öncü kesimler olur.Amerikanın terör devletinin bir elli yıl sonra Türkiye düşmanı askeri olur.Burada zaten kalmayacaklar ama şu hassa dönemde böyle yaparsak kaybederiz.Türkiye eliyle terörden arındırılmış temizlenmiş,Türkiye ve bölge açısından Tehdidin kalkmasıylaTürkiye sevdasıyla yurtlarına dönecekler.
  Cevapla
 • oğuz 1 yıl önce Şikayet Et
  yahudilerde ermenilerde gitsin pkkyı destekleyen hepsi gitsin 5 milyon civarı insan var destekleyen onlarda gitsin
  Cevapla
 • ReisEmir 1 yıl önce Şikayet Et
  Devlet gerekeni fazlasıyla yapıyor, bu konuda da haklı her mülteci kayıtlı olduğu ile gitmeli, belli illerde toplanmaları engellenmeli. Allah kimseyi vatansız bırakmasın ama bu olay fazlası ile istismar edilmeye başladı. Devlet de önlemini alıyor.
  Cevapla
 • Mehmet 1 yıl önce Şikayet Et
  Pis iftiracılar Cehennem sizin için;
  Cevapla
 • Aslıhan 1 yıl önce Şikayet Et
  Basında dürüstlük yasası çıksın. Bilinçli yapılan yalan haberlere mahkeme ceza yağdırsın..
  Cevapla
 • Türkiye 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu protestoyu düzenleyen dernekler bunun istismar edilebileceğini düşünebilmeli ve sorumlu hareket etmeli . Ya hu ! Bi de devletin istediği ne kayıtlı olduğu şehirlere gitsinler diyor. Sanki ülkeden gitsinler diyor.
  Cevapla
 • Fakir 1 yıl önce Şikayet Et
  Ah şu Suriyeliler! çalışsalar,bize iş kalmadı diye,suçlu oluyoralar.Çalışmasalar,dileniyorlar diye suçlu oluyorlar.Göç etseler, Avrupanın denizinde boğuluyorlar,Türkiye'de kalsalar,ırkçıların baskılarından boğuluyorlar,ülkelerinde kalsalar, Esed'in bombalarıyla ölüyorlar.Elbette suç işleyenler cezalandırılır.Fakat bireysel bir suçtan dolayı bir toplumu cezalandırmak zulüm değil mi?
  Cevapla
 • Kozanlı 1 yıl önce Şikayet Et
  Aynen... İnsanlık budur, dinimiz de bunu emreder. Modern sitelerde olduğu gibi kendini yüksek duvarlarla kapat ve sonra ya Rab... diye dua et. İç savaş, git suriyede mücadele et diyecek kadar kolay değil. 40 senedir pkk'yı bitiremedik çünkü abd/ab/israil destekliyor. Suriyede ise abd/ab/israil/iran/RUSYA/ ESED varil bombaları...
  Cevapla
 • Mnnnn 1 yıl önce Şikayet Et
  Bir sürü ermeni yahudi var ismi Türk gibi chpkk destekleyen devlet düşmanı onlar gitsin
  Cevapla
 • UyanTürkiyem 1 yıl önce Şikayet Et
  İçimizde bazıları bölgede Amerikan çıkarlarına bilerek yada bilmeyerek destek oluyor.Amerikanın Suriye olayları başladığından beri ve bölgede oluşturmak istediği Terörist yapı PKK-PYD’nin Suriye’nin kuzeyinde bir otonom şeklinde sağlıklı ve güçlü bir yapı biçiminde kalması ve Türkiye’ye karşı her daim tehdit oluşturması amacıyla Suriye topraklarında ki Türkiye sempatisini kırıp PYD’nin devletleşmesi için her türlü adamı atma çabası gösterirken bu ne aymazlık.Adamlar Türkiye’ye duyulan sempatiyi kazanmak için milyar dolarları dökme teşebbüsündeyken aşiretleri topluyor onca vaadin ardından bir şey olmuyor.Sonuç hep Türkiye oluyor.Çünkü kuracağı devlet bu desteğe bağlı .
  Cevapla
 • Vakurmillet 1 yıl önce Şikayet Et
  Kıralım dökelim ve sürelimle olmuyor at gözlüğüyle bakmayalım.Yarının kuzeyimizde ne getireceğini düşünelim özelliklerde ABD gibi hiç de dost olmayan bir ülke sınırlarımıza teröristleriyle yerleşmek isterken.Türkiye teröristlere olası bir operasyona yakınken bu nefret te ne?Bizler bu insanların davetiyle Suriye’de üstümüzdeki baskıdan kurtulup terör koridorunu bitirme kararlılığındayız.Kuru,kör öngörüden ve akıldan uzak milliyetçilik bizlere sadece zarar verir.Her olasılığı düşünmeliyiz.Bu insanlara düşmanlığımız,birilerinin dediği gibi sürmemiz bizleri Suriye’nin kuzeyinde ne ile karşılaştıracak düşünün.İstenmeyen bir Türk askeri.Ve kucaklanan bir ABD.
  Cevapla