TÜM YORUMLAR
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı'ndan Haber7'ye 'Yeniden Asya' açıklaması
DÜNYA
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı'ndan Haber7'ye 'Yeniden Asya' açıklaması
YORUMLAR 13 TÜMÜ
 • M.T 1 yıl önce Şikayet Et
  Bunların yanında barış koridoru oluşturmak için geç kalınırsa çekilen acı ve ödenecek bedel daha büyük olabilir. Mutlaka bir bedel olacak ancak 2020 SONUNA KADAR sabredilirse sonrası selamet olacak. Zorluklara dayanma kapasitesi artırılmalı; her şehrin yöneticileri gelmekte olan zorluklar konusunda telkin edilmeli, hazırlıklı olmalılar. Tehditlere karşılık yurtiçi ve yurtdışı misilleme kabiliyetleri EN ÜST seviyeye çıkarılmalı.
  Cevapla
 • M.T 1 yıl önce Şikayet Et
  Doğru politikalar, umarım kısa zamanda meyveleri alınır ancak daha pro-aktif olunması gerekli. Şimdiden ilan edilmese de Türkiye-Pakistan-Malezya-Çin ipekyolu güvenlik teşkilatı için adımar atılırsa yakın zaman tehditleri için önleme imkanları artar.
  Cevapla
 • Adsız Atlı 1 yıl önce Şikayet Et
  Çooooook geç kalınmış bir hamle. Zira Batı'nın ve ABD'nin kırdığı yumurta kırkı aştı. Bunlarla Türkiye'nin vakit kaybedecek bir günü dâhi olmamalı. AB kriterlerini çoktan çöpe atmalıydık.
  Cevapla
 • Abdullah 1 yıl önce Şikayet Et
  "yeni asya" değil "YENİDEN ASYA".. Mağlum yeni asya adı altında nurculuktan sapmış fetönün hizmet ettiği merkezlere hizmet eden bir örgüt var. Bir ihanet güruhu, bir ehl-i dalalet ve bid'a var. O isimle karıştırma olmasın. Açılımın adı YENIDEN ASYA
  Cevapla
 • Hıdır BUDUR 1 yıl önce Şikayet Et
  CRİSTOF COLOM'DAN .... YENİ TÜRKİYE'YE ; ......... 1492'de "hep BATI İSTİKAMETİNDE " giden Kristof COLOMB Amerika kıtasını keşfettikten sonra DOĞUYA gelmiştir. Bu olaydan 525 sene sonra "Hep BATI İSTİKAMETİNDE" yol alan Türkiye " Batıdaki ülkelerin bir yandan "DOSTUZ" derken; diğer yandan "saman altından su yürütmelerini ve Türkiye'nin altını oyan tutumlarını" hissetmekten bıktığı için !!!" siyasi olarak yine DOĞU'ya gelmiştir .
  Cevapla
 • Dadas.25 1 yıl önce Şikayet Et
  Türkiye dogru olani yapiyor gec bile kalinndi Türkiye ne cektiyse ic huzursuzluk terör hepsi ABD AB yüzünden.Türkiyeyi yillarca usaklari gibi kullandilar.
  Cevapla
 • Nizam-ı Alem 1 yıl önce Şikayet Et
  Dilde, fikirde, işte birlik. Harikaaaa
  Cevapla
 • Kader 1 yıl önce Şikayet Et
  Sadece avrupa ile olmaz bütün dünyada olmak zorundayız asya afrika amerika bir çiçekle yaz geçmez derler
  Cevapla
 • Cumhur Aydın 1 yıl önce Şikayet Et
  Sayın bakanım,değerli başkanım her zamanki gibi az öz tam bir devlet adamı ciddiyeti ile yapılan bir açıklama.Saygı ve selamlarımla.
  Cevapla
 • şahıs 1 yıl önce Şikayet Et
  Geç bile kalındı
  Cevapla
 • canturk 1 yıl önce Şikayet Et
  sadece asya degıl 3 kıta bakanlıgı kurulmalı acılen bu yapılmalı 3 kıtada tıcarete ekonomiye yansıyacak hersey arastırılmalı ve ticareti katlatılmalı ateselerle kordineli sekilde afrika ulkelerı asya ulkelerı ve avrupa ulkelerı ateselerı arı gıbı calısıp tıcarete deger sılahlı sanayıne ozel hemen her alanda kordıne olunmalı benc e acılen bu olmalı
  Cevapla
 • Abdullah 1 yıl önce Şikayet Et
  Aslında batının çöküşünün ifadesidir. Fakat fineci siyonistler ile yam yam batı toplumları yine fesat sokar, doğu toplumlarını sömürürler.
  Cevapla
 • halil 1 yıl önce Şikayet Et
  abd türkiyeyi çok arayacak
  Cevapla