TÜM YORUMLAR
Terör örgütü PKK marşına destek sonrası CHP'ye tokat gibi sözler!
GÜNCEL
Terör örgütü PKK marşına destek sonrası CHP'ye tokat gibi sözler!
YORUMLAR 33 TÜMÜ
 • Fatih1453 11 ay önce Şikayet Et
  Eğer Türk halkı CHP yi sürekli pkk ve siyasi ayağının yanında gördüğünü söylüyor ve seçmeni bunu görmüyorsa. Yapacak bir şey kalmamış demektir. Açıktan bu destek. Mustafa Kemal bile eminim işin bu boyuta ulaşacağını tahmin edemezdi.
  Cevapla
 • s400 11 ay önce Şikayet Et
  ic savas cikmadan bu hainler temizlenmez. asker yurtta ve sinir otesinde ki hainler ile ugrasiyor icimizdeki hainlerer terore destek veriyor.
  Cevapla
 • Ankaralı 11 ay önce Şikayet Et
  CHP, bütün hainliklerin anasıdır.
  Cevapla
 • görele 11 ay önce Şikayet Et
  CHP yaptıklarının hesabını vermez ve buhar olur.sunu budut...
  Cevapla
 • Halil 11 ay önce Şikayet Et
  Chpkk lılar haınlıkte üzerlerıne yok..Derın Amerıka ve Israıl vede İngılız adamları..Sahte Atatürkçüler bunlar..Takıyye yapıyorlar..Haınlık ruhlaruna işlemiş..Pekı Kılıçdaroğlunun kayıgına bınen Güllü dikenlere ne demelı..artık kımseye ınanamaz olduk.
  Cevapla
 • Salih 11 ay önce Şikayet Et
  CHP Atatürk'ün kurduğu çizgiden çıkmış artık Ülkeye zarar veren teröristlere sırtını dayayan partilerle birlik kurmaktadır. CHP içinde ki milli olan ve vatanseverler bu gidişe dur demelidir.
  Cevapla
 • Analız 11 ay önce Şikayet Et
  Pkk ıle ne ısı var chp nın anlamıyorum terorıst sırf ıktıdar partısını akarte etmek ıcın terorıstle ıs bırlıgı yapılmaz ustelık bu terorıst ecnebılerle ıs bırlıgındeyseler 60 yada 70 lerde yasamıyoruz artık.
  Cevapla
 • ozkayalar 11 ay önce Şikayet Et
  bu chp her daim atatürkün arkasına saklanıp.neredeyse vatana ihanet pozisyonuna geldiler.hdp görünümlü pkk ile işbirliği yapmakta mahzur görmüyorlar.acı olanıda,oy uğruna onlarla işbirliği yapan,milliyetci geçinen ipsizlerle,muhafazakar görünen saadep partilivatandaşlar.onlara oy ile destek vererek her vatandaşın her güvenlik görevlisinin şehit olmasının vebali var.
  Cevapla
 • Bingöllü 11 ay önce Şikayet Et
  CHP DEMEK PKK HDP demektir. Pkk bir dinsiz örgüttür müslüman insan bunlardan uzak dururlar
  Cevapla
 • şems 11 ay önce Şikayet Et
  chp-hdp-ip-sp cikipta hiç birşey diyemezler. çünkü bu milleti aptal yerine koydular ve halen devam ediyorlar. chp-hdp yaninda yer alanlarin çoğunluğu TC halkını temsil etmiyor. görünüşte türk isimleri ancak inanışlar farklidir. halki her türlü aldatma peşindeler. chp zaten hizip partisi olmuştur. mason yahudiler geldi chp ile görüştü. IMF geldi chp ile görüştü. batinin siyasileri geldi chp görüştü. yani ihanet diz boyu artık.
  Cevapla
 • Serhan Mukan 11 ay önce Şikayet Et
  "HDP, kayyum atamalarına 'Endişeliyiz' açıklaması yapan AB Türk Delegasyonu ev sahipliğinde AB üyesi ülkeler ve İsviçre ile Norveç büyükelçilik temsilcileriyle bir araya geldi. HDP heyetine bu öneriyi Kılıçdaroğlu'nun verdiği ortaya çıktı." Yazıklar olsun Kılıçdaroğlu CHP sine. Atatürk ve vatan sevdalısı CHP tabanının DSP ye yönelmesi doğal sonuçtur.
  Cevapla
 • Serhan Mukan 11 ay önce Şikayet Et
  "CHP tarafından İstanbul'da düzenlenen Uluslararası Suriye Konferansın`da: Muhaliflerin davet edilmediği toplantıda, terör örgütü PYD’ye yakınlığıyla tanınan Amy Austin Holmes konuştu. Holmes, yaptığı açıklamalarla eli kanlı teröristleri meşrulaştırmaya çalıştı" Yazıklar olsun Atatürk'ün kurduğu partiyi PKK temsilcisi hale getirenlere...
  Cevapla
 • Serhan Mukan 11 ay önce Şikayet Et
  Fetö montajı Kılıçdaroğlu CHP si pkk uzantısı HDP ile ortaklığına halk sandıkta gereken tokadı atacak, fetö montajı Kılıçdaroğlu CHP si baraj altına atılacaktır
  Cevapla
 • zafergülten 11 ay önce Şikayet Et
  PKK marşının yazarı,bu tür şeyler yazan Ahmet Kaya mıymış peki.
  Cevapla
 • Kırkdokuzelli 11 ay önce Şikayet Et
  En çok Kürt öldüren ermeni çocuklarıyla olan Kürtler'in aklını başına toplaması lazım
  Cevapla