TÜM YORUMLAR
ABD'yi çıldırtan dev projede kritik gelişme! Türkiye'den geçecek...
EKONOMİ
ABD'yi çıldırtan dev projede kritik gelişme! Türkiye'den geçecek...
YORUMLAR 12 TÜMÜ
 • c.cey 9 ay önce Şikayet Et
  Birileri bukada büyük yatırıma ne gerek var, boğazın altından köprüden demiryoluna ne gerek var diyenler,at gözlüğü takmış dünyadan haberleri yok, Bir demiryolu yük treni ile yüzlerce tırın yaptığı taşımanın katbe kat fazlasını yapabilmekte ihracaktta zaman kavramını en aza indirmekte geçiş güzergahları ile binlerce şehir onlarca ülke ile ticaret en üst seviyeye çıkacak tabi ülke gelirleri buna bağlı olarak deniz yolu ile yapılan ticaretten daha fazlası coğrafi konum ilede hava deniz ve demiryolu ile Türkiye başlı başına Dünya ticaret merkezi konumuna gelecek gelecek yüzyıl Türkiyenin olacak
  Cevapla
 • dede 9 ay önce Şikayet Et
  ısraılden gecmesın
  Cevapla
 • Vatan evladı 9 ay önce Şikayet Et
  Allah razı olsun yapandan yaptırandan yönetenden ve hakkıyla gorevini yerine getireni canı gönülden tebrik ederim
  Cevapla
 • Malatya 9 ay önce Şikayet Et
  Chp agziyle konusursak, BUNA NE GEREK VARDI, BOS BOS ISLER. BIZ IKTIDARA GELIRSEK DURDURCAZ HEPSINI. Reisimizin sayesinde oluyor bunlar. Chp gelirse berbad eder bunlari. Aman izin vermeyin
  Cevapla
 • Selim 9 ay önce Şikayet Et
  Birileri de çıkıp "yahu ne gerek vardı bu köprülere, tünellere. Yavuz Sultan Selim köprüsü israftır. Az kullanılıyor da hazineden para veriliyor." vb. yorumlar yapıyor. Bu işlerde büyük düşünmek ve ileriyi görebilmek ne kadar önemliymiş...
  Cevapla
 • Gecelerin Yargıcı 9 ay önce Şikayet Et
  Artık tek kutuplu dünya, batı hakimetindeki dünya tarihe karıştı.Israrla Türk Birliği,Asya Birliği ne dahil olunmalı...BRICS'e dahil olunmalı...avrupa ve abd artık kaynaklarını tüketmiş, güçleri önümüzdeki dönemde tarihe karışacak büyük ihtimalle.Bu konuda da Çin ile Doğu Türkistan konusunda diplomatik olarak sorunlar halledilmeli.
  Cevapla
 • Hasan 9 ay önce Şikayet Et
  Batı ömrünü doldurdu. Dünyaya verdiği tek şey, sömürü, göz yaşı, acı ve felaket. Emperyalizmin beşşiği olarak, kendi sonunu kendisi hazırladı. Elbette Firavunluk bir gün gelir son bulur. Türkiye bundan ders çıkarıp, iki yüzlü batıya hayranlığı bırakıp özüne dönmeli.
  Cevapla
 • ayla 9 ay önce Şikayet Et
  maasallah
  Cevapla
 • Dede 9 ay önce Şikayet Et
  ABD telaş içerisine düşmüş lakin herkes rızkını yer.Nafile ne etse boş.Böyle güzel ve insanlığın yararına olan projeleri neden engellemeye çalışıyorlar.Mesele insanlık değil senlik benlik meselesi.
  Cevapla
 • Erdalsilo 9 ay önce Şikayet Et
  BU çok güzel olacak çok
  Cevapla
 • Alperen 9 ay önce Şikayet Et
  Ne sorulursa sorulsun. Cevaplar nasıl olursa olsun. Merhum Mehmet Akif Ersoy'un Cenaballah Gani gani rahmet eylesin. Yazmış olduğu Bu mübarek İSTİKLÂL marşımızın ne kadar mükemmel olduğunu, gökten birilerinin Aziz merhumun kulağına fisildadigini böyle bir Mukaddes yazının ancak böyle husule geldiğini düşün muyor değilim. Bu mukaddes istiklâl ve istikbal geçmiş gelecek muasır medeniyetler üstüne yükselme "kim bilir belki yarın belki yarından da yakın" işte sabrın sonu selamet tır. Cenaballah yâr ve yardımcımız olsun. AMİN amin.
  Cevapla
 • HALİL 9 ay önce Şikayet Et
  Lontra +İstanbul + Pekin arası hızlı tren ne zaman yapılacaktır. İnşallah cok kısa zamanda olun. Çeşitli ülkelerinyaptığı hızlı trenle istanbulda bırleşip, Erzuruma Merkezinede İskandinavya ülkeleri + Moskova + Kuzey Türk Cuhireyetleri, Güneyden Küzey Afrika + Arap Yarımadalarından yapılacak hızlı trenle Orta asya Türk Cumhuriyetleri + Pakistan + Hindistan son durak Pekin neden olmasın, insanlar tamamen birleşsinki savaşlar olmasın. Ülkeler insanlar birleşirse savaşlar olmaz. Bu yol neden olmasınkii.
  Cevapla
 • Ali 9 ay önce Şikayet Et
  Oradan buraya teknoloji Buradan oraya meyve sebze ürünleri. Ve çinliler yapay yiyecekler böcek yemekten köpek eti yemekten kurtulacak.
  Cevapla
 • Neoturk 9 ay önce Şikayet Et
  Ya alistilar ise Köpegin etini yemeye, vay Anam vay
  Cevapla
 • ali 9 ay önce Şikayet Et
  Asıl çin kazanıyor bu işten bizim de çin gibi eğitime üretime teknolojiye deli gibi uğraşmamız lazım
  Cevapla
 • Türkiye 9 ay önce Şikayet Et
  Temel duymasın hemen karşı cıkar
  Cevapla
 • Vatan sevdalısı 9 ay önce Şikayet Et
  Cumhur başkanımız ın ülkemizi getirdiği konum görenedir görene köre nedir köre ne Allah ona sağlik sıhhat selamet versin hertürlü tehlikelerden korusun şanlı ordumuza muzafferiyetler ihsan eylesin
  Cevapla