TÜM YORUMLAR
Doğumda eşini yalnız bıraktı, tazminat ödeyecek!
GÜNCEL
Doğumda eşini yalnız bıraktı, tazminat ödeyecek!
YORUMLAR 9 TÜMÜ
 • Anti satan 9 ay önce Şikayet Et
  Bunlar toplumu çözüp çökertmek ve devletide neticede yıkmak için yapılan kasıtlı eylemler neticede ülkeyi başkalarının kontrolünde olan şirketlerle yönetecekler halk köle olacak bu siyonist projenin bir parçası sadece.
  Cevapla
 • yunus 9 ay önce Şikayet Et
  Kadın aldatırsa suç olmaz ihtiyaçtan olur. Erkek aldatırsa sadakat yükümlülüğü olur. Ortada zina falan olmaz. Kadına her şey hak erkeğe suç. Erkek çalışır evine bakar evdeki kadın keyfinden taviz vermez eksik bir şeyi olursa suç. İşe alımlarda kadınlar daha öncelikli. Kadın hakları var. Erkekler soğan cücüğü yerine bile konulmaz oldu. Nerede o Osmanlı kadınları evi çekip çeviren Kocasını adam yapan. Hepsi Toprak altında kaldı anlaşılan. Şimdikilerden doğan nesilde bozuk çıkıyor Besmele olmayınca
  Cevapla
 • Bremenli 9 ay önce Şikayet Et
  aynen katiliyorum
  Cevapla
 • asdasd 9 ay önce Şikayet Et
  boşamak için saçma bir sebep evde karısını da yalnız bıraktı diye de suçlananlar olur muhakkak!
  Cevapla
 • Hakk 9 ay önce Şikayet Et
  Rabbim kimseyi böyle bir düzende karısıyla mahkemelik etmesin. Zira herşeye rağmen mahkemeler kadına hak verirler. Yazık.
  Cevapla
 • meçhul 9 ay önce Şikayet Et
  ahir zamandayiz kiyamet alameti kadinlar ilahlastiriliyor adama yazik degilmi adalet bunun neresinde var
  Cevapla
 • Ugr Btn 9 ay önce Şikayet Et
  Şimdi bu adaletmi?Kadınları resmen sütten çıkmış ak kaşık yapan yasalar kime hizmet ediyor
  Cevapla
 • Madalet 9 ay önce Şikayet Et
  kadın cinayetlerinin neden arttığının resmidir bu... artık bu işin de cılkı çıktı... kadın lehine pozitif ayrımcılık onları sadece nefret edilen haline getiriyor.
  Cevapla
 • berkan 9 ay önce Şikayet Et
  anamizi aglatacak bu adalet
  Cevapla
 • mardini 9 ay önce Şikayet Et
  en büyük kusur nimete pis deyip çöpe atmaktır. bu olay diğer olayları tetikler ve erkeği perişan eder. kadın erkeğin ker hareketini kınarsa sonra vay eendim şiddet gördüm. asıl şiddeeti yapan kadırdır. silahla dövse de nimete pis demese ...yargı aileyi iyice baltyalamıştır. bu kararlar varken evlenmek gerçekten naptallıktır. boşandıktan sonra kadın pişman oluyor nama iş işten geçiyor. bırakın safsataları gerçekleri konuşun. eşekten düşene sorun. kuş tüyü yatakta vyatan nyargıç bilmez...
  Cevapla
 • Adalet Yok 9 ay önce Şikayet Et
  Yaa böyle bir kânun mu olur yaa , kadınların ağzına bakarak erkeği suçlamaya daha ne kadar devam edeceksiniz , kadınlar hâşâ allah gibi günahdan ayıptan ve bütün noksan sıfatlardan münezzeh mi ki hep onları savunuyorsunuz , allah erkekleri feminizm inancına sahip hâlâ kendilerini sütten çıkmış ak kaşık gibi görünen kadınların ve onlara kanunsal haklar tanıyanların şerrinden muhafaza eylesin ve hem dünya da hemde ahirette rezil rüsva eylesin . AMIN .
  Cevapla