TÜM YORUMLAR
Servet yatıyor! Araçlar çürümeye terk edildi
OTOMOBİL
Servet yatıyor! Araçlar çürümeye terk edildi
YORUMLAR 9 TÜMÜ
 • Şahan 10 ay önce Şikayet Et
  Süre çok uzun satış talep edilmeden icra satış yapamaz. Çözüm basit 40 gün içinde alacaklı veya borçlu talepte bulunması ise icra dairesi yeddiemin otoparkının 40 gün sonunda aracın satış işlemleri için sürenin dolduğunu resen ihale işlemlerinin başlanmasını icra dairesinden talep etmeli. Kıymetini piyasa değeri ile memurun tayin etmesi ile açık arttırma usulü ile satılması masrafların düşümünden sonra kalan tutar alacaklıya !
  Cevapla
 • Nefer 10 ay önce Şikayet Et
  Hükümetin acil eyleme geçmesi gerekir... Milli servet bu şekilde çürümeye bırakılmamalıdır. Satılmak suretiyle değerlendirmeli dır. Hazineye büyük gelir getirecek bir projedir.
  Cevapla
 • baran 10 ay önce Şikayet Et
  iflas kanununa ek madd e ile zaman koyup açık artırma ile ekonomiye kazandırılmalıdır.
  Cevapla
 • Adem 10 ay önce Şikayet Et
  haczedilen araçların satışı geciktiği için milli servet zayi oluyor aracı haciz ettikten sonra engeç üç ay içinde satılacak satılmaz ise mal sahibine aracını kendisinin satıp borcunu ödemesi şartıyla iade edilmesi gerekir.
  Cevapla
 • faz 10 ay önce Şikayet Et
  Otoparklarda bu çürümeye çözüm basit. Ruhsat adresine yeddemin verilmesidir. Trafige çıkması istenmiyorsa araca trafik emmiyet birimleri tarafından araç kelepçesi takılabilir. ( İsteyene üretim için ortak olma koşulu ile araç kelepçesi sistemini insanlığın hizmetine sunabilirim. ) Hali hazırda olan yeddieminler araç sahiplerinin korkulu hayaletidir. Yazıktır biran önce yeddiemin uygulamasına son verilmesi gerekmektedir. En azından yeddiemin süresi 3 gün olmalıdır. Ruhsat adresine araç teslimi yapılmalıdır. Bu işlemde kesilen cezalardan karşılanmalıdır. Bir vakitler şahsımda bu çileleri çektiğimden yazıyorum. f.
  Cevapla
 • yorum 10 ay önce Şikayet Et
  Bir yolu bulunup değerlendirilmeli, yazık oluyor.
  Cevapla
 • Fatih 10 ay önce Şikayet Et
  devlet çözüm bulsun acilen
  Cevapla
 • Elçi 10 ay önce Şikayet Et
  Acil ihale edilip satılsınlar bu kamburlardan kurturulmalıdır.
  Cevapla
 • 1 tl de olsa 10 ay önce Şikayet Et
  1 tl de olsa teklif açık arttırma yapın satın 60 gün sonra almazsa sahibi.
  Cevapla