TÜM YORUMLAR
Kuruluş Osman 2.bölüm fragmanı: Bu iş böyle bitmeyecek! Harekete geçti...
MEDYA
Kuruluş Osman 2.bölüm fragmanı: Bu iş böyle bitmeyecek! Harekete geçti...
YORUMLAR 35 TÜMÜ
 • meryem 11 ay önce Şikayet Et
  dizi hic mi hic olmamis esimle hic kacirmaz izlerdik ama artik izlemiyoruz engin gibi asla carekterini oyniyamaz, agirbasli ve kükreyen sesiyle bizi ekrana bagliyodu tanidigim arkadaslarim hic biri izlemiyor
  Cevapla
 • Hasan 11 ay önce Şikayet Et
  Şu Alpleri Afrika açlarından mı topladınız.Daha Çelimsiz ve yüz ifadeleri İFADESİZ olanları yokmuydu.
  Cevapla
 • Hasan 11 ay önce Şikayet Et
  Bu diziyi sürüklerse Bamsı ve Turgut Karakterleri sürükler bu her haliyle çok yapmacık ve Cesur Aptal Osman Karakteri ile bu dizi gitmez.
  Cevapla
 • Türkey 11 ay önce Şikayet Et
  Dizi müziği sıfır Başrol oyuncusu ses tonu zayıf Yardımcı alp ler de vücut kalıpları zayıf. Hiç bir özellik yok. Senaryo saçmalıklarla dolu.( Ertuğrulun düştüğünü gören yok ama sonradan sakallı düşman , tekfurun karısına diyorki; Ertuğrula yuvarlandığı derede biri yardım etmiş.) Dereye yuvarlandığını gören yok, görse zaten orda öldürürdü. Tüm bunlardan daha tehlikeli olanı da Dizinin aşk dizisine yönlendirilmesi. Dikkat...
  Cevapla
 • Hasan 11 ay önce Şikayet Et
  Maalesef Osman'ın ne Konuşması ne de Suskunluğunda içimize Ertuğrul'un verdiği coşkunun zerresi yok.İlk Bölüm acemiliğidir deyip bir kaç bölüm daha devam edeceğim ama bu Kibar ses tonu ve Anlamsız Akılsızca Öfke nöbetleri ile Osman karakteri Tutmaz bilesiniz.Birkaç bölüm sonra bu dizi ancak Yakışıklı Osman karakteri hayranları olan Bayanlar tarafından izlenir olur bilesiniz.
  Cevapla
 • Gakko 11 ay önce Şikayet Et
  Eveeet, görüyorsunuz anlatmaya gerek yok bununla birlikte, bu işe çara da yok. Kanaatim milli uyanışı inkıtaya uğratmak için bir yabancı el değdi bu işe. başrol ve ekibi böyle sert bir şekilde değiştirmelerine uyum sağlayamıyoruz, filmi seyrinde geliştirerek/değiştirerek devam ettirmeliydiler. Hasılı beğenmedik. İster dikkate alın istemezseniz biz zaten sizi dikkate almayız bu gidişle.
  Cevapla
 • mehmet 11 ay önce Şikayet Et
  Boşuna uğraşmayın olmamış olmamış olmamış halen aynı haberler yapılıyor. Dizinin ömrü çok uzun gözükmüyor
  Cevapla
 • Levrok 11 ay önce Şikayet Et
  ben cok begendim.
  Cevapla
 • vatanım 11 ay önce Şikayet Et
  Ertuğrul aradı gözlerimiz keşke girse
  Cevapla
 • Hasan 11 ay önce Şikayet Et
  Bu bölümüm ne kadar saçmalıklarla dolu olduğunu yazmaya bu sayfalar yetmez maalesef.Çok Acil dokunulmalı yoksa 2 bölüm daha tahammül edilir ve sezon sonunu getiremez.
  Cevapla
 • abidin 11 ay önce Şikayet Et
  dirilişten iki kademe daha aşağı lmuş ilk izlenim bu şekilde saygılar......
  Cevapla
 • Hasan 11 ay önce Şikayet Et
  Bir Ertuğrul hayranı olarak bu dizi berbat olmuş bu haliyle Bir Sezonu tamamlarsa şaşarım.Acilen eski Yönetmen ekibi bu diziye dokunmalı.Turgut Alp mutlaka olmalı.Lütfen bu diziyi AŞK dizisine çevirmeyin.
  Cevapla
 • Hasan 11 ay önce Şikayet Et
  Bu film çok hızlı bir şekilde AŞK dizisine evrilecek diye korkuyorum;Sinyaller onu gösteriyor. Lütfen bizi Ertuğrul daki Ruhtan mahrum etmeyin.Ertuğrul yönetim kadrosunda olupta bunda olmayan kim var ise geri çağırın çünkü bu dizi hiç mi hiç olmamış çok amatörce sahneler var.
  Cevapla
 • Hasan 11 ay önce Şikayet Et
  Alpler çok çelimsiz ve sıradan,Osman'ın ses tonu çok çok yapmacık ve Kibar ses tonu,Türk Obalarında bir tane Güzel Bayan yok muydu,Sahnelerde çok tutarsızlık var hele ki 5 metreden dereye düşüp bayılması ve düşmanın onu sağ bırakması sonra yaralanmasından hiç bir iz yokmuş gibi ayılıp aslan kesilmesi.Diyaloglar çok yapmacık ve ne demek istediği belli değil.Tam bir ŞOK ŞOK oldu benim için.
  Cevapla
 • Hasan 11 ay önce Şikayet Et
  Diriliş Ertuğrul'un Müziğini geri istiyoruz.Bu ne ya hiçbir coşku vermeye bir müzik kendimi 80 lerde PAZAR KANSERLERİNİ izler gibi hissettim bu müzik ile.
  Cevapla