TÜM YORUMLAR
AK Parti'den zehir zemberek açıklama!
GÜNCEL
AK Parti'den zehir zemberek açıklama!
YORUMLAR 15 TÜMÜ
 • Serkan Adil 10 ay önce Şikayet Et
  "HDP, kayyum atamalarına 'Endişeliyiz' açıklaması yapan AB Türk Delegasyonu ev sahipliğinde AB üyesi ülkeler ve İsviçre ile Norveç büyükelçilik temsilcileriyle bir araya geldi. HDP heyetine bu öneriyi Kılıçdaroğlu'nun verdiği ortaya çıktı." Yazıklar olsun Kılıçdaroğlu CHP sine. Atatürk ve vatan sevdalısı CHP tabanının DSP ye yönelmesi doğal sonuçtur.
  Cevapla
 • Serhan Mukan 10 ay önce Şikayet Et
  CHP'li eski vekil Yılmaz Ateş, bir televizyon programında "MHP'yi ve Fenerbahçe Spor Kulübü'nü tebrik ediyorum. Maalesef benim partim teslim oldu ama MHP ve Fenerbahçe o terör örgütüne (FETÖ) teslim olmadı. Eğer CHP olarak dik durabilseydik 15 Temmuz darbe girişimi de olmayacaktı." ifadelerini kullandı.
  Cevapla
 • ...DEREKÖYLÜ... 10 ay önce Şikayet Et
  Demiş, ama partiden atılmasaydı malesef o partide diğerleriyle Türkiyemizin altına bomba yerleştirenlerle beraber yola devam edecekti...
  Cevapla
 • Orhan Hak 10 ay önce Şikayet Et
  Fetö montajı Kılıçdaroğlu Pkk ile açık ittifak yaparak, pkk=ypg=pyd'yi terör örgütü olarak görmüyoruz açıklamaları, vatansever Atatürk sevdalısı CHP tabanının sabrını taşırdı fetö montajı genel seçimlerde baraj altında kalması ve DSP'nin Atatürk sevdalısı, vatansever tabanının oyları ile %10 barajını geçmesi sürpriz olmayacaktır.
  Cevapla
 • Abdülhamit Han 10 ay önce Şikayet Et
  polemiği bırakın , Muharrem ve chp ne yapmış umrumda değil , iş üretin işsizlik azalsın Millet ekmek peşinde ,ne kadar ekmek o kadar oy işte kazanmanın formülü
  Cevapla
 • Mardini 10 ay önce Şikayet Et
  Ciner grubu bu entrikanin neresindeee.
  Cevapla
 • Ahmet Kır 10 ay önce Şikayet Et
  Bir inanćları var bazı teorisyenlerin; sürekli yalan söylersen o gerçek gibi kabul görmeye başlar, en azından şüphe oluşturur, lekeler. Halbuki şerefli insanlar yalan söylemezler. Yalanla iman bir arada olmaz. Haa, diyeceksiniz ki CHP'nin böyle bir derdi, endişesi var mı? Yok. Bana şu anda gerçekten imanlı, dürüst, yalan søylemeyen birini gösterebilir misiniz. Kim CHP'de böyle birini göstersin kaliteli bir takım elbise benden.
  Cevapla
 • HaciEkrem 10 ay önce Şikayet Et
  Omer baba.severim seni.yorma kendini bos ver.Biz biliyoz bunlarin resilliklerini.anlamazlar.utanmazlar.yizleride kizarmaz..bunlar Aksam olunca icki masanin basina gecip.twet atarlar.sabah olunca bu twti kim atti diye birbirlerini suclarlar)
  Cevapla
 • Abdullah 10 ay önce Şikayet Et
  Hala bu kemali o koltuğa layık gören chp li seçmene hakarettir. Bu yaşanan akıl dışı operasyonu eline yüzüne bulaştiran kemal nasıl sıyrılacak bu kurgudan çok merak ediyorum.
  Cevapla
 • 0707 10 ay önce Şikayet Et
  Chp ye gönül verenler; bu yalan ve entirikalar bugünle, bu olaylami sınırli bunlari hakediyormusunuz. Basrolde herzaman ayni kisiler ve ayni malzemeler sözcü,fox. Istanbul secimindede kurulmus senaryo. Hadi bizi aldatiyorlar ellerine dolasiyor. Gercekler ortaya cikiyor. Ya sizleri aldatmalari en güvendiğiniz medya Sizler hak ediyormusunuz. Kaybedeceyimiz ortak menfaatimiz VATAN... Bu yasadikkarimiz anlatılanlar gerçek gorduklerimiz masalsa . Yanlışların peşinde kosarken ortak değerleriniz zayifliyor vatan elden gidiyorsa!!?? Siz olmadan,biz olmadan bu vatan hep eksik kalır.
  Cevapla
 • Damar 10 ay önce Şikayet Et
  Ahmet davutoglu bazi entrikalari isaret ettiydi.
  Cevapla
 • Hasan 10 ay önce Şikayet Et
  Turgay cinere dikkat edilmeli butun kanallarinda talat ve rahmiyi ve chp yi aklamaya calisiyorlar...iyi takip edilmeli..
  Cevapla
 • Suat 10 ay önce Şikayet Et
  Turgay Ciner'in servete ulaşması incelenmeli.Aniden ortaya çıkıveriyor. Ülkemizde böyle geçmişi şüpheli 20-30 zengin vardır.Yaşlandıkları zaman yeni yüzlerle yeni zenginler üretilir.Bir kısmı Balkan göçmenleri,bazıları doğulu.MI5'in ülkemizde yarattığı böyle zenginler hiçbir zaman hayra iş yapmaz.Kimi sağcı,kimi solcu kimi ortacı da görünse daima etrafı el altından karıştırır.Ayrıca ülkedeki yabancı ajanların yatakçılığını da yaparlar.
  Cevapla
 • Kötü 10 ay önce Şikayet Et
  Türkiye Siyaseti için kötü oluyor yoksa yesinler birbirlerini Vatandaşın çoğu siyasetten iğrenir oldu bunlar yüzünden
  Cevapla
 • Mehmet 10 ay önce Şikayet Et
  Siyaset i öyle bir hale getirdilerki at yalani nasil olsa yalan olduğu nu bile bile beğenen bir kitle var, gerisinede at çamuru izi kalsin hesabi bak buradan söylüyor um bu chpli vekilcikler ve belediye başka nlari yalanin dibine vurdular yakinda bunlar için bir yasa çıkarıl mali acilen siyasette yalan soyleyenler yalan duyumlar açiklayanlari agir cezalarla durdurmak lazim yoksa dunyanin en yalanci ülkesi olarak yüzü muzu kızartacak lar yalancilar
  Cevapla
 • Ahmed 10 ay önce Şikayet Et
  merak etme, emin ol ki yalan konusunda batıyı sollayamayız.
  Cevapla
 • mardini 10 ay önce Şikayet Et
  gazeteci diye ortalıkta ucube ucube dolaşan kocaman sözde aydın gerçekte katranlıkların temsilcilerine k öşe diye makale diye takip eden zavasllı varsa aklınızı başınıza alın artık.
  Cevapla
 • memo-se 10 ay önce Şikayet Et
  AKP fazla karışmamalı. yesinler birbirlerini, Beter olsunlar.
  Cevapla
 • VATANSEVER 10 ay önce Şikayet Et
  Mahkemeye verin bence tazminat davası için
  Cevapla