TÜM YORUMLAR
Kadir Şeker olayını uzmanlara sorduk: 3 farklı yorum
GÜNCEL
Kadir Şeker olayını uzmanlara sorduk: 3 farklı yorum
YORUMLAR 200
 • yanlış 1 yıl önce Şikayet Et
  şimdi soruyorum sayın büyüklerim kadınım adam bini yumrukluyor,boğazımı sıkıyor öldüm öleceğim,can havliyle makası kaptım soktum rastgele geldi kalbine ben mi dedim gel döv boğazımı sık diye,benimde onun boğazını sıkarak öldürmem nefsi müdafa mı oluyor?yani gücü yetmeyen birini üstün gücü olan biri döverken haddi aşarsa o kimse canını savunur.saldıran öldürüleceğini bilse zaten saldırmaz.saldırılan dövüleceğini bilse zaten konuşmaz.aklı olan artık böyle işlere karışmaz.
  Cevapla
 • mazlum 1 yıl önce Şikayet Et
  her hafta çukurda adam öldürüyorlar,birde ramo çıktı öldürene ceza yok,her gün adam bıçaklıyorlar ölmezse ceza yok,şimdi bu çocuk öldürmek kastıyla yapsa kızı öldüren hapishane kaçkını gibi direk bıçağı sallardı,koskoca adam kemikleri gelişmiş dünküçocuğa vuruyorda vuruyor,çocuğun belli ki gücü yetmiyor can havliyle bıçağı çıkarıyor,boğuşurken kalbine denk gelmiş kasıt yok,hırs yok,çünkü bir kez olmuş,şimdi biri okul cezası bile olmayan pırıl pırıl bir genç biri 19 suçtan sabıkalı biri kime inanırsan vicdanın rahat olur.
  Cevapla
 • Vedat 1 yıl önce Şikayet Et
  Ülkede darbeciler ve teröristler idam edilmiyor. Birini, özellikle kadını dövmenin cezası sanki idammış algısıyla, dövenin öldürülmesi meşru gösterilmeye çalışılıyor. Akıllar uçmuş, gitmiş. Allah hepimize akıl fikir versin.
  Cevapla
 • Kahrolsun feminizim 1 yıl önce Şikayet Et
  Düpedüz katili savunuyorsunuz yazıklar olsun. Tüm kocalar tehdit altında eşinizden uzak durun itin biri gelip kalbinize bıçak sokabilir.
  Cevapla
 • merve 1 yıl önce Şikayet Et
  allahın cezası
  Cevapla
 • merve 1 yıl önce Şikayet Et
  allahın cezası
  Cevapla
 • Katir 1 yıl önce Şikayet Et
  Eşler arasına girilmez şunu bur ögrenemediniz yahu. Bizim insanımız neden her şeyi bilmek zorunda ? Neden kendini hep haklı görmek zorunda? Her seye maydanoz olunmaz. Akraban olur tanıdığın olur o ayrı.
  Cevapla
 • Vicdan 1 yıl önce Şikayet Et
  Elinde bıçakla oraya gidip kaza ile adam öldüreceğine cep telefonu ile 155'i arayıp karakoldan polis çağırmalıydı. Çünkü adam tahtaları yumruklayıp bağırıp çağırıp çevreyi rahatsız ediyordu, ölmemeliydi.
  Cevapla
 • mehmet 1 yıl önce Şikayet Et
  katili melek yapan iki ayaklı canlılar allahın verdiği canı alan bir katil var ortada sizde iman da yok merhamet de kadını araç olarak kullanan başka planlar peşinde olan ateisler
  Cevapla
 • Ahmet Dilek 1 yıl önce Şikayet Et
  Ya kadın ile öldüren birbirlerini tanıyorsa, kullandıkları telefon hts kayıtlarında daha önceden görüşmeleri varsa,öldürenin okuldan geldiği veya dersaneden evine gittiği söyleniyor,öldürenin bu yolu gerçekten her zaman olay saatindemi kullanıyor,evi ve ögrenim gördügü yer güzergahındamı olay yeri,kısaca daha çok erken,şapkadan kuşta çıkar tavşanda...
  Cevapla
 • kırşehirli 1 yıl önce Şikayet Et
  serbest olursa şeytana uyan kadınlar sevgilisi ile veya kiralık katille koçasını bu yolla ortadan kaldırır 2 tane paralı yalancı şahit işlem tamam
  Cevapla
 • alara 1 yıl önce Şikayet Et
  valla sosyal medya mahkemesi değil tabi ama madem mahkemeler mşllet adına karar veriyor , milletin vicdanında kadir beraat etmiştir. mahkemenin kararınında millet vicdanıyla örtüşmesi gerekir.
  Cevapla
 • Uğur Şahin19 1 yıl önce Şikayet Et
  ***Arkadaş nasıl bir toplumda yaşıyoruz böyle!!!....Ya ifrat Ya tefrit, ya siyah ya beyaz, ortası yok... Kimi diyor ''Ceza alırsa ben bir daha müdahale etmem'', kimi diyor ''Ceza almazsa cinayetler teşvik edilecek''...Demiyor mu efendimiz ? Hayr'ul umuuru evsaatuha.
  Cevapla
 • müslüm 1 yıl önce Şikayet Et
  bana biraz tuhaf geliyor araya giren bicak çekip adamı öldürüyor benim bildiğim kavğayı ayıran silahsız olması lazım burda bir bit yeniği var.
  Cevapla
 • yorumcu 1 yıl önce Şikayet Et
  kardeşim olaya müdahale etmek istiyorsan önce güvenlik kuvvetlerini arasın olayı bildirirsin fiili müdahale edilmeye başlarsa çok ileri gidiyorsa vijdani olarak müdahil olursun yoksa hangi kanun sana müdahale yetkisi vermemiş öyle bir sorumluluğun yok sanane her olayı kadın kurtarma operasyonu yapıp kahraman olmaya gerek yok bazan böyle sap gibi kalırsın SANANE allı evlenmiş Güüllü gelin olmuş
  Cevapla
 • mem 1 yıl önce Şikayet Et
  Öldürülen şahsın adli sicil kaydına baktınız mı? ne tür suçlara ilişkin kaydı var? daha önceki tarihlerde suç işlemiş olsa bile "yaşam hakkı kutsaldır" ! Öldüren de başarılı bir öğrenciymiş! başarılı bir öğrenci cebinde neden bıçak taşır? Hadi kavga ettin tamam bıçağı adamın kalbine neden saplıyon? bacağına vur adam etkisiz hale gelecek! Sayın vatandaşlarımız böyle bir olayla tek başına karşılaştığınız zaman gözünüz adamı normal yollar ile etkisiz hale getirmeyi yiyorsa müdahale edin yok yemiyorsa 155 polis imdatı arayın! Sonra meşru müdafaa yapıyorum derken müebbet hapis cezası elinizde patlar.... Yaşam hakkı kutsaldır öldürülenin sabıkası olsa bile...
  Cevapla
 • v.cer 1 yıl önce Şikayet Et
  ölen insan degilmiydi? 4 kere ifade degistiren kadini niye kimse yadirgamiyor? cinayet suclusudur cezasini ceksin.
  Cevapla