TÜM YORUMLAR
Afet sonrası doğal gaz ve elektrik faturalarına 1 yıl erteleme
EKONOMİ
Afet sonrası doğal gaz ve elektrik faturalarına 1 yıl erteleme
YORUMLAR 12 TÜMÜ
 • Dilan 4 ay önce Şikayet Et
  Elektrık faturalarımız hiç düsük gelmedıkı hıc bır faturamızıda aksatmıyoruz sadaka ıstemıyor bu mıllet iş ver halka iş oy ıstemesını bılıyorsunuz elazıgın hıcbır ılcesındr ıs imkanı yok gencler hep dısarı göç yapıyo
  Cevapla
 • Dilan 4 ay önce Şikayet Et
  Deptemdem dolayı bır aydır ewımızı terk ettık gelen dogalgaz faturası 150 böylenı depremzedelere yardım edıyorsunuz
  Cevapla
 • vatandaş 4 ay önce Şikayet Et
  deprem mağduru vatandaşlırın elektrik parasını doğuda kacak kullanan teröristlerden alsınlar enerji şirketleri
  Cevapla
 • gakkoş 4 ay önce Şikayet Et
  Kardeşim millette devlette gerekeni yaptı zaten daha fazla abartmaya gerek yok depremden evleri yıkılan elektrik ve gaz kullanmayacakki bunları erteliyorsunuz sui istimale açık herkes bundan istifade etmek isteyecek çokta lüzumu olan bişey değil
  Cevapla
 • Dubar232323 4 ay önce Şikayet Et
  Senin gibi cahil olduğu sürece bu Elazığ kalkinmaz..
  Cevapla
 • Greenpeace 4 ay önce Şikayet Et
  4 sene önce ödediğim elektrik faturası 40 liraydı şimdi 180 lira geliyor 'şartlar aynı,kullanım aynı' devlet buna çare bulsun, artık faturalar ciddi ciddi hayatımızı ve yaşam şartlarımızı etkilemeye başladı.
  Cevapla
 • Kaan 4 ay önce Şikayet Et
  Doğuda kaçağı önleyemiyorsunuz! Hiç almayın madurdan nolacak!!!
  Cevapla
 • E.A 4 ay önce Şikayet Et
  Çok pardon haberi yanlış okumuşum. Bu erteleme normalde tahsil edilmesi gerekip de tahsil edilemeyen fatura alacakları için . Çok isabetli yerinde bir karar hükumetimizi ve Enerji Bakanlığımızı tebrik ediyorum.
  Cevapla
 • E.A 4 ay önce Şikayet Et
  Fatura ertelemek iyilik değildir. İyilik fatura bedelinin düşürülmesi ile yapılır. Mesela tedarikçi firmalar 1 yıllığına doğalgazı ve elektriği aldığı fiyattan tüketiciye verebilirler. Faturasını zamanında yatırmayanlara da normal tarifeyi uygulasınlar. Zarar karşılanmış olur. 1 yıl sonrada olsa 5 yıl sonrada olsa ben bu faturaları ödeyecek miyim? ödeyeceğim. Madem ödemek zorundayım 1 yıl boyunca faturalar ayında ve zamanında ödemek kaydıyla tedarikçi firmalar doğalgaz ve elektriği kendilerine mal olan fiyattan hesaplayıp tüketiciye yansıtabilirler. Durumu istismar edenleri de normal tarifeden hesaplayıp yansıtsınlar. Böyle daha mantıklı değil mi?
  Cevapla
 • Yasin 4 ay önce Şikayet Et
  Sadece Ağır hasarlı binanların borçları ertelendi maalesef. Orta hasarlı olan ama evinde kalamayan yada hasar az dahi olsa çadırda kalanların faturaları ertelenmedi. Lütfen bunu böyle bilip böyle düzeltiniz.
  Cevapla
 • Nevim 4 ay önce Şikayet Et
  Turkiye' de vok Elektrik, Gaz Faturasi geliyor. Turkiye' de Vatandasa hic Yillik ne kadar kullanmis, me kadar odemis detayli bilgi gelmiyor. Almanya' da yillik sabit Fiyat belirleniyor, bunu yil sonuna kadar her ay oduyor. Yil sonunda toplu Fatura geliyor, ne kadar yakmissiniz, ne kadar toplam odemissiniz. Eger fazla odeme varsa Vatandasa geri iade ediyor, az odemmus cok yakilmis ise fazlaliligi oduyorsunuz. Onun uzerinden yine yillik oran belirleniyor ve yeni orana gore bir yil oduyorsunuz, ya dusuyor ,ya cikiyir. Turkiyede ne odedigin belli, ne yaktigin ne sabit bir fiyat, istedikleri dalda oynuyorlar.
  Cevapla
 • vatan 4 ay önce Şikayet Et
  yaziklar olsun bunlari görüpte hala vatan hainliği yapanlara .
  Cevapla
 • Erkan 4 ay önce Şikayet Et
  Zam ertelemeyin millet iyilikten anlamıyor bakın istanbula ankaraya zam yapın zam en az %70 yoksa millet nankörlük ediyor az zam var diye hizmet zam ve heykelle olur hizmetle degil
  Cevapla
 • Aysel 4 ay önce Şikayet Et
  Devletimiz daha ne yapsın
  Cevapla