TÜM YORUMLAR
Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Şimdi düşmezse...
GÜNCEL
Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Şimdi düşmezse...
YORUMLAR 15 TÜMÜ
 • Ali 4 ay önce Şikayet Et
  Nisan Yağmurların yağdığı bölgelere bulut üstünden uçaklarla virüsü öldüren kimyasal atsak.%10 faydası olur
  Cevapla
 • sançes 4 ay önce Şikayet Et
  korono felan hikaye.zerre kadar inanmıyorum.belirtileri gribal enfeksiyonlarla birebir nerdeyese.gripde de bağışıklık sistemi zayıf kişilerde daha ağır geçiyor.gripden bundan önce ölümler yokmuydu. vardı.sadece bu kadar ön plana getirilmemişdi. gribin adını değiştirip çin virüsü diye dünyanın önüne attılar .yerse diye . sonuç YEDİK. amaç neydi peki .bildiğimiz haysiyetsiz devletlerin ekonomik çıkarları.
  Cevapla
 • Aydın 4 ay önce Şikayet Et
  Hadi sen yedin diyelim abd, fransa, almanya nasıl yedi?
  Cevapla
 • Deniz Kurdu 4 ay önce Şikayet Et
  4 haftadir evdeyiz biz cikmiyoruz ama partiyapanlar sokakta dansoz oynatanlardan sebep isimiz gucucumuzu sagligimizi tehlikeye atan dusuncesizlerin vatan hayinligi den yargilanmasi gerekiyor bide gevsek gevsek guluyolar delirmemek elde degil polis kirsin bunlarin bacaklarini yakaladiginda
  Cevapla
 • ERDAL 4 ay önce Şikayet Et
  Hay ağzına sağlık
  Cevapla
 • mzb 4 ay önce Şikayet Et
  Sokağa çıkma yasağı kolay mı sanıyorsunuz. Zorunlu hizmetler var . 80 milyonun ihtiyacı var. S.Soylu sokağa çıkma oranının %14 olduğunu söyledi. İyi bir rakam. Sokaktakiler kimler? Polis , sağlık, himet vs. sektörü... Fırınlar çalışmasın mı? market çalışmasın mı? temel ihtiyaçlar nasıl giderilecek. Sebze meyve nasıl nakledilecek. Kolay mı iki hafta sokağa kimse çıkmasın demek.. Sokakta olanların çoğu olması gerektiği için sokakta . önemli olan sebepsiz gezmeye çıkanalrı yasaklamak.
  Cevapla
 • C.Türk 4 ay önce Şikayet Et
  Kim ne derse desin? Bu Virüs ile Dünyada BİLİM ve TIP İFLAS etmiştir...Çünkü Bütün Ülkeler Aşı ilaç Çalışmasından bahsediyor ama sonuç Yok? Aşı çalışması var diyenlerde En az 1 Seneden bahsediyor? yani kısaca Biz ACİZ kaldık diyemiyorlar? Yani bu demekki AÇIKLAYAMIYORLAR? Bu Virüs Dünyayı 1 sene daha vurmaya devam edecek?.. 1 Sene İnsanlara SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI veremeyeceklerine göre ; BİZİM TEK ÇARE OLARAK YAPACAĞIMIZ ; EVDE KAL - SOSYAL MESAFEYİ KORU.?
  Cevapla
 • vatandaş 4 ay önce Şikayet Et
  niye sokağa çıkma yasağı gelmiyor keyfiyete bırakılıyor bu risk madem 2 hafta çok önemli biri çıkıp bunu açıklasın
  Cevapla
 • Bora 4 ay önce Şikayet Et
  Su kafada vazgecin ve acilen sokaga cikma yasagi uygulayin erkenken...100 bin civarinda testle bulunan sayi bu daha belirti göstermeyen binlerce hasta dolasiyor ortalikta..vaka sayisi az degil ...zaman varken agir cezalarla belirlenen yasaklar getirin ..iki hafta kimse disari adimini atmasin..italya ispanya abd ye dönmeyelim.
  Cevapla
 • Deniz 4 ay önce Şikayet Et
  Cüneyt zapsu'nun bir yazısı vardı haber7 de dün ,neden sokağa çıkmaya yasağı ilan edilmiyor diye,ekonomi ne olur diye ?Zaten sokağa çıkma yasağını bir kaç ülke onlarda kısmı koydular ve daha fazla dayanamaz ekonomileri
  Cevapla
 • hasan 4 ay önce Şikayet Et
  Sokağa çıkma yasağı getirilemiyor ise, lüzumsuz yere sokağa çıkan umursamazlara hint polisinin yaptığını yapmak gerekiyor.
  Cevapla
 • Momedo 4 ay önce Şikayet Et
  Virğsğn ne kadar önemli 1 tehlike olduğunu biliyoruz artık ama 2 hafta öncede 2 hafta çok önemli şimdi yine 2 hafta çok önemli. Virüsün ulaşmadığı yer yok artık. Devlete millete düşen tedbirdir takdir ALLAHIN C.C. millet olarak kararlara uymak zorundayız hatta önlemler farzdır farz. Doktorlar daha çok risk altında hatta bazılarımızın tedbirsizliğinden doktorlarımızda ölüyor nerdeyse.
  Cevapla
 • Bjk1903 4 ay önce Şikayet Et
  Hocam be, tv ekranlarına öıkıp insanları korkucağınıza bilimle ilimle uğraşın bıktık bu prof dan..
  Cevapla
 • ümit*korku 4 ay önce Şikayet Et
  bu sıkıntı başında herkes iki haftaya dikkat diyip duruyordu, oldu 4 hafta ama iki hafta hikayesi devam ediyor zaman durdu herhalde
  Cevapla
 • Çelebi 4 ay önce Şikayet Et
  4 hafta önce milletin yüzde 95 ve üstü kendini korusaydı bugün son virajı dönüyo olabilirdik ama geçti
  Cevapla
 • Nurettin 4 ay önce Şikayet Et
  Her iki haftanın bir rolü var, ilk iki hafta yayılımın kontrol edilmesi açısından önem taşıyordu, şimdi iki hafta vaka sayısının artışının kontrol edilebilir düzeyde tutulması açısından önem taşıyor. İzahat getiremediğiniz herşeyi bilmek zorunda olmadığınız varsayarsanız, kendinizce haklıymışsınız gibi zorlama açıklamalar getirmenize gerek yok.
  Cevapla
 • öneri 4 ay önce Şikayet Et
  halkın maske takması lazım. maskesiz sokağa çıkmamak lazım. 5tlye kimse maske alıp takmaz. 1tlye indirmek için üretimi artırın. önümüzdeki aylarda herkes maske takmakzorunda kalacak. koruyucu malzeme üretimini artırın sağlık çalışanları yüz siperi kullansın, bunların üretimini artırın lütfen.
  Cevapla
 • vatandaş 4 ay önce Şikayet Et
  NAsıl uyalım tedbirlere özel sektörde çalışıyorum istanbuldayım ulaşımımı minibüsle sağlıyorum.Minibüsçünün diğer minibüsçü ile telefonda konuşmasını aktarıyorum.Allahtan diğer minibüsün önündeyim doldurdum aracı tıklım tıklım minibüs dolu kendi ohalimi verirsem kim bana verecek maaşımı patron işten çıkaracak ne yapacağım sonra sağlık öncelikli her zaman ama aç kalırsam işsiz kalırsam aileme bakamazsam ölmekten farkı hem ölmek gibi birşey hemde sürünmek öncelikle denetim 0 (sıfır) tıklım tıklım araçlarla geliyoruz iş yerimize yani parası olan ohal yapar özel sektörde olan çalışmak zorunda olan yapamaz.
  Cevapla
 • vatandaş 4 ay önce Şikayet Et
  biz kamu kurumunda ctesi dahil çalışıyoruz. saatler azalmadı tersine bazı personel gece 9-10 lara kadar çalışıyor. Bunlar Konyada (virüste 4. sırada il) oluyor. Kaldı ki özel sektörü siz düşünün
  Cevapla
 • mahir acar 4 ay önce Şikayet Et
  istanbulda çok sayıda enfekte olan var bilinmeyen daha fazla allahını seven dışarı çıkmasın işin yoksa çıkma bu sayıyı yükseltme her şey senin elinde EVDE KAL çıkma
  Cevapla