TÜM YORUMLAR
Alman havayolu şirketine koronavirüs darbesi!
EKONOMİ
Alman havayolu şirketine koronavirüs darbesi!
YORUMLAR 6 TÜMÜ
 • Salih Tuğra 2 ay önce Şikayet Et
  Kalite ve servis olarak yaramazdı zaten. Ucuz felanda değildi. Yolcularıda ekstradan nasıl yolarım diye gizli bilet politikası yürütüyordu. Beni bile iki defa çarptılar (İlk seferinde 50€, ikincide 39€) bilet fiyatının dışında.
  Cevapla
 • ÖNCE VATAN 2 ay önce Şikayet Et
  her zaman derim bu alla hın gazabı bu enson 5..6 sene içersin de müslümanlara yapılanları o kundaktaki çocukları bombalayıp ve o mazlum suriye lileri dışlamak ve ölmelerine fırsat veren hani bir çocuk sahil kenarına ölü olarak vurması ve çin de müslümanlar işkence ve alla hım nereden başlata çağını gördük ama bunu ahmak kafalar anlamıyor ve başka bir çocuk sizi alla ha şikayet ede cem EVET BUNLARA ALLAH DAYANAMADI VE DÜNYAYI NE KURŞUN NE TOP NE SİLAHLA TEK BİR MİKROPLA DÜNYAYI DİZE GETİRDİ EY DÜNYADA YAŞAYAN İNSANLAR ALLA HIN GAZABINDAN KİMSE KURTULAMAZ
  Cevapla
 • misafir 2 ay önce Şikayet Et
  Küreselci kötüler ABD yi ortadoğuya saldırttı buraları mahvettiler sonra ister üretilmiş ister üremiş olsun virüsü vuhanda sonlandırıp dünyaya yaydılar bir sonraki düşünceleri çin yönetimini dünyanın başına bela etmek olabilir. Tek bağımsız hareket etmeye çalışan devletimize ve milletimize bundan sonra çok işler/görevler düşüyor, dünyanın huzuru için diğer ulus devletlerinde uyandırılarak küreselci kötülerin oyunlarının bozulması lazım. Küreselci kötülerin tüm bu oyunları analitik bir düşünceyle analiz edilip kavranılıp azimle mücadele edilerek Allahın izniyle bozulmalıdır/bozulur İnşaallah.
  Cevapla
 • GARA ÇOCUK 2 ay önce Şikayet Et
  THY uçuşları artırdı mı?Herkes uçaklarını yere indiriyor.
  Cevapla
 • Hakan 2 ay önce Şikayet Et
  İnşallah bir bir batarlar ve yok olurlar. Biz Türklere çektirmedikleri kalmadı. Şimdi üzerimizde droneler uçurarak takib ediyorlar. Çalıştımız yerlerde tuvalete bile gidemez olduk. Kendi insanına yapamadığı zulümü bize yapmaya başladılar. Aldımız nefesden haberleri var. Nazi soyu, tarihde neyse şimdide aynısı. Değişmeyen bir katı almanya mevcut.
  Cevapla
 • Eurowings kaptanı 2 ay önce Şikayet Et
  Corona virüs nedeniyle kapatmadı saten geçen seneden beri konuşuyorlardı... corona virüs işlerine geldi işciler grev hakkını kullanamayacak yani bir fırsat buldu attı başından...
  Cevapla