TÜM YORUMLAR
İndirim emlakçıları da zora soktu
EKONOMİ
İndirim emlakçıları da zora soktu
YORUMLAR 12 TÜMÜ
 • Erkan 3 ay önce Şikayet Et
  Ev fiyatlari artinca kiralar da artacak. Olan yine garibana olacak
  Cevapla
 • Erkan 3 ay önce Şikayet Et
  Ev fiyatlari artinca kiralar da artacak. Olan yine garibana olacak
  Cevapla
 • enişte 3 ay önce Şikayet Et
  iyyide birde şu var mart başı evi 250 bine satıp 450 bine Türkiyenin tanınmış firmasından yeni ev alacakken şimdi şimdi o evi 480 e satan firma varken garibanda 280 istemekte haksız mı? Demem o ki piyasa yapıcılar ne yapıyorsa vatandaşta yapar.
  Cevapla
 • ali.k 3 ay önce Şikayet Et
  ben vazgectim almaktan sizde vazgecin bak ne oluyor, amma nerdeeeee.
  Cevapla
 • Adil 3 ay önce Şikayet Et
  İnternette ilan güncelleme tarihleri belli, misal 6 aydır ilanı duran mecidiyeköyde bir giriş daire fiyatını 207 binden den 250 e çıkarmışlar. faiz indiriminden sonra ortalama 20.000 - 25.000 zam yapıldı ülke genelinde. faiz indirimi öldü 2,3 bekleyecek mal sahipleri ve satılmadığını görecekler ve 2. dalga geldiğinde biz onları göreceğim.
  Cevapla
 • Bayram 3 ay önce Şikayet Et
  Mal sahipleri fırsatçılık yapıyor. ben istanbul esenlerden daire alcaktım 25 gün önce 370bin dedikleri daireye şu an 470bin dediler ben almaktan vaz geçtim bu kadarda olmaz devletimiz buna bir an önce al atsın
  Cevapla
 • Adil 3 ay önce Şikayet Et
  Bayrampaşa ve Esenler daire fiyatlarında aşırı balon oluştu. Kesinlikle uzak durun. Bahçelievlerde daha nezih ve daha merkezi bir semt te çok daha uygun fiyatlara daire alabilirsiniz.
  Cevapla
 • Türktorunuz 3 ay önce Şikayet Et
  dürüstlere güven kalmadı.aracm 8 ay ilanda kaldı.normalde galeri bunu 1 haftada satarmış, en az 20 kişi geldi bildiğimi anlattım saklamadım ama 8 ay beklemek zorunda kaldım sorun değil yakarım ama yalanla satmam dedim. sonunda bir kişi aldı. oda ben bilgi verirken abi sen arabanı satmamayamı çalışıyorsun dedi aldı elimden anahtarı direk notere.o arkadaş aracı baktırmadı bile aldı. banada abi ben seni satın aldım demişti.araba çöpte çıksa hakkım helal dedi o bana yetti.ama arabasını evini hemen satmak uğruna yalan söyleyenden hemen mal alırsınız.benimgibiler ticaret yaptırmaz milletçe batırırsınız. biz kazık ve haram yemeye devam ettikçe bu sisteme devlet ne yapsın.
  Cevapla
 • Elestirmen 3 ay önce Şikayet Et
  En dogru tespitlerden bitanesi
  Cevapla
 • Bursa 3 ay önce Şikayet Et
  Valla ağa bende aynı aylarca satamadim herşeyi anlatınca almiyorlar halbuki kötü şeyler yok ama almiyorlar en sonunda kardeşim aldı anahtarları beni..istedigimin çok daha fazlasına sattı
  Cevapla
 • Türktorunuz 3 ay önce Şikayet Et
  İşte size garanti çözüm.devlet malını satacak olanın malını değerinden e devlet yoluyla alır mal almak isteyene satıcının beyanı ile değerinde satar. teşfiktende sadece bu kesim yararlanır.araba,ev ,sıfır ikinciel farketmez.başka yolu yok. zaten faizin sonu budur. enflasyon olarak yansır zamlanan faizle alınan malları edinmek size haram faiz parayla hayırmı getirecek sanmıştınız. adı faiz olan teşfike cehenneme teşfik demeliyken müslümanlar akın akın koşuyor.sistem baştan kokuşmuş.eminevim tarzı bi yol bulunsun müslümanlarda helal edinsin.
  Cevapla
 • Bayram 3 ay önce Şikayet Et
  Çok akıllıca bir çözüm çok iyi düşünce ve doğru çözüm
  Cevapla
 • Fatih 3 ay önce Şikayet Et
  Milletin malını yok pahasına satıyordunuz bırakın milletin malı para etsin üç sene önce daire 200 dü altın döviz üç katına çıktı daire şu an 245 çok pahalanmış yokya bi dairenin maliyeti kaç para mütahit bi daire kendine yapıyo bi toprak sahibine haliyle mütahit bi daireyi en ucuz 300 e satması lazımki zarar etmesin mütahit zarar edecek emlakcı 20 bin kazanacak mütahit bir sene inşşaatla ugraşacak para kazanmıcak bırakın adamlar biraz para kazansın nefes alsın kaç tane mütahit batmış araştırın hep bu emlakcılar ve ölücü faize para yatıran alıcılar yüzünden sizin altınınız arabanız dövüziniz üç katına çıktı emlakcıya söyleyin mütahitlik yapsın daireyi 245 e satsın göreyim
  Cevapla
 • adil poyraz 3 ay önce Şikayet Et
  Cok dogru tespit.. son 2-3 yildir konut fiyatları cakilmisti, ama hersey pahalandi.. yerine yenisini koyamayacaksa malini mulkunu kim eski fiyata satar?? emegin kiymetini en iyi emek veren bilir.. sonucta Nasreddin hoca fıkrası misali, alan da satan da dahil, herkes hakli.
  Cevapla
 • Dursun 3 ay önce Şikayet Et
  Devlet bir an önce Emlakçı olarak geçinen sahtekârları gerçeklerinden ayırması lâzım. Meydanı boş bulanlar aldıkları fiyatın 4 katından fazlasına satan gözü doymayan yürüyen kazıklardan kurtulmamız gerek.
  Cevapla
 • Bak hale 3 ay önce Şikayet Et
  Aç gözlülük çok fena bir davranış ama malesef yurdum insanı bir anda zengin olma hayali ile yapıyor bu işleri.kucukken çok amerikan.filmi izlerlerse böyle oluyor ac gözlü ve doyumsuz
  Cevapla
 • ERGÜN 3 ay önce Şikayet Et
  Hadi ordan adam komşunun evini 2 hafta önce 200 dedi şimdide 235 diyor haram zedeler
  Cevapla
 • Emrag 3 ay önce Şikayet Et
  Ya he cok az kazaniyursynuz sanki kiraya verdiginizde bir kira parasi aliyursunuz sahibinden aliyursunuz
  Cevapla