TÜM YORUMLAR
Son dakika haberi: 24 Ağustos koronavirüs tablosu! Vaka, ölü sayısı ve son durum açıklandı
GÜNCEL
Son dakika haberi: 24 Ağustos koronavirüs tablosu! Vaka, ölü sayısı ve son durum açıklandı
YORUMLAR 92
 • Att 7 ay önce Şikayet Et
  Bolu'da 2000 vaka var ve 33 vefat. Hergun vefat var günlük 100 vaka cikiyor ,ve nüfus 150 bin yani küçücük şehir ,acilen tüm ülke kısıtlamalar getirilmeli kışa hazırlık yapın paranızı tutun erzaginizi alın kişi. Evdeyiz diyeyim ,ekonomik nedenlerden yasaklar kısıtlamalar getirilmiyor ama kışın mecburen olacak demedi demeyin
  Cevapla
 • Bir Dost 7 ay önce Şikayet Et
  Yeni hasta sayısının artışında, test sayısının 2 katına çıkmış olmasının payı var mı bunu merak ediyorum. Anladığım şu ki; bu hastalığa hepimiz bir gün yakalanacağız. Ama önemli olan hastanelere hep birlikte yığılmadan sırayla atlatmak.
  Cevapla
 • Atacevap? 7 ay önce Şikayet Et
  Herkes agır geciriyorsa neden saglıklı kişlere maske takın mesafe ye uyun dedı Bilim kurulu
  Cevapla
 • Maradona 7 ay önce Şikayet Et
  Sizce bu vakaların artması bu virüsün birden çıkması ve bilgets 2013 yılında yaptığı açıkmalar normel mi sizce bana garip geliyor küresel bir oyun içerisinde yer alıyoruz abd virüs ilk çıktığı zaman Çin virisiü dedi çıktı işin i.çinden ülkemizde vaka yokken dsö coranavirüs olan ülkelere maddi yardım yapılacak dedi ertesi gün bizde coranavirüs çıktı ondan sonra virüs ilk haftasında Fahreddin koca haziran ayında azalıcak dedi neye dayanarak böyle bir açıklama yaptı bu olaylar bitince tüm dünya Çine maddi ve manevi tazminat davası açacak
  Cevapla
 • Torunbey 7 ay önce Şikayet Et
  Maskenin bir ise yaramadığını onlarda biliyorsa ondan
  Cevapla
 • TGC 7 ay önce Şikayet Et
  Sanırım devletimiz bilerek gevşetti ya virüs ölümcül etkisi azaldı yada kısa zamanda aşı
  Cevapla
 • Herkes geçirecek 7 ay önce Şikayet Et
  Vallaha ne diyelim Erzurum da patladı gitti günlük 1600 test yapılıyor en az 3 de 1 pozitif yani kontrol altında tutulamıyor herkes yenecek bunu ben inanıyorum siz de inanın inşallah bunu da atlatacaz ve gidecek bitecek pozitif bir vaka olarak siz kendi bağışıklık sistemini güçlendirin
  Cevapla
 • Saruhanli 7 ay önce Şikayet Et
  Yahu geçirenlerin yarısı kalbi tekliyor sen ne diyorsun
  Cevapla
 • neval35 7 ay önce Şikayet Et
  Geçende yayınlanan bir haberde araştırmalarda nufusun r si CORONAYI ayakta atlatmış zaten. Akşam sabah corona haberleri daraltttı bunalttı artık milleti herkesin bir sürü kendine ait derdi sıkıntısı var maddı manevi zaten.
  Cevapla
 • Att 7 ay önce Şikayet Et
  Hayır ayakta atlatabilen yoook ,herkes ağır hemde çok ağır geçiriyor ,yalan yanlış sallamayin
  Cevapla
 • Koray Derik 7 ay önce Şikayet Et
  Maalesef toplam vaka sayısında yarın italyayı geçiyoruz.
  Cevapla
 • Murat 7 ay önce Şikayet Et
  Kovidle mücadele tamamen milletin vicdanına bağlı.Örnek:Düğün sahibi pozitif çıkıyo döne döne temaslı arıyo temas ettiği akrabası da aman benim numaramı verme diyo ve bile bile ertesi hafta kendi düğününü yapıyo.Bi başka temaslısı akşama kadar temaslı biz ne temas ettik verme numaramı beni uğraştırma deyip çıkıyo işin içinden.Kısaca Çember daralıyo herkes gardını alsın.
  Cevapla
 • Misafir 7 ay önce Şikayet Et
  Bu kafayla daha çok artar
  Cevapla
 • Vatandas b 7 ay önce Şikayet Et
  Turizm bakanı da 6,5 mılyon turist geldiğini, hedefin 15 mılyon olduğunu ve de sezonun bu yıl geç kapanacağını söyledi
  Cevapla
 • Vatandaş ahmet 7 ay önce Şikayet Et
  Sayın bakanım siz elinizden geleni yapıyorsunuz da sadece sizle olmaz düğünleri kafeleri toplu yapılan bütün etkinlikleri serbest bırakmak büyük hata oldu hala maskesiz gezen üstelik maskesiz eldivensiz çalışan manavlar lokantalar bakkallar esnaflar var denetim falan çok yetersiz şimdiden hastaneler dolu hastalar evlerine gönderiliyor üstelik bu hastalar evde durmuyor dışarda geziyor
  Cevapla
 • ist34 7 ay önce Şikayet Et
  bugün kendimden şüphe ederek,hastaneye gittim test için,arkadaş ben anlamıyorum insanlar üst üste,yani oraya gelme sebebiniz belli neden mesafeyi korumuyorsunuz,onu geçtim bir tane doktor vardı 3 saat bekledim,oraya negatif gidip positif oldum diye korkuyorum kan tahlili yapıldı,röntgen çekildi sonuçlar temiz çıktı,doktor dediki emin olmak için sürüm testide yapalım dedi,madem öyle baştan sürüm testi neden yapmadınız. herşeyi geçtim içeride positif olduğu bilinen bir hasta vardı ortada dolaşıyordu saçmalığın daniskası!!
  Cevapla
 • vahit 7 ay önce Şikayet Et
  kardeşim anlattığin olayı aynen bende yaşadım Allah yardımcımiz olsun
  Cevapla
 • ist34 7 ay önce Şikayet Et
  seda hanım merak etmeyin bende çıkmadım kendime dikkat ettim,ben sadece olan durumu anlatıyorum,günlük hastanelerde yaşanan olayları anlattım,insanların sorumsuz hareketlerini söyledim bana karşı patlamanıza gerek yok!!.. soru bey/hanım sürüm sürüntü ne demek istediğimi anladınız mı ?? evet o zaman beni düzelterek sözde küçük düşürmeyle uğraşmayın bilgili insan..önemli olan söz değil özdür!! doktor bey ishal ve kuru öksürük olduğu için teste gittim kendimden değil etrafıma farkında olmadan yaymaktan korktum!!
  Cevapla
 • seda 7 ay önce Şikayet Et
  biz doğru düzgün dışarı çıkmadık alışveriş internetten mağazaya hiç gitmedik bunun içinmiydi nasıl oluyor vakalar düşmüyor..bize dendi ki kurallara uyun uyduk ya uymayanlar onların hesabı nerde onlar gezsin virüs yayılsın diyemi evden çıkmadık.. biz evde bunalıma girdik artık dayanamıyoruz yazık değil mi nerde kanun nerde ceza ben görevini yapmayanlara ve kurallara uymayanlara hakkımı helal etmiyorum ..
  Cevapla
 • Doktor 7 ay önce Şikayet Et
  Sürüntü testinin güvenirliği sınırlı olduğu için röntgen ve kan ile birlikte bakılıyor. Pozitif olmadığını düşünüyorsan senin orada olman saçmalığın daniskası.
  Cevapla
 • soru 7 ay önce Şikayet Et
  sürüm ne ya sürüntü.ve oraya gelenlerin cogu da senin gibi meraktan gidiyor.
  Cevapla
 • İsmail 7 ay önce Şikayet Et
  Tedbirlerimizi üst seviyeye çıkarıp çok daha dikkatli olmalıyız işi doktorlara ve hastaneler düşürmeyelim lütfen dikkat
  Cevapla
 • İsmail 7 ay önce Şikayet Et
  İnsanlar olmuş Corona
  Cevapla
 • Sınır 7 ay önce Şikayet Et
  Bu artış yemi başladı.yani test sayısı eskiden yani bir hafta önce kırk elli bin iken.şimdi doksanlara çıktı.çok yakında iyileşen sayısı ile yakalanan sayısı aynı olacak.eşitlenecek.şuan iyileşenler onbeş gün önceki hastalar.o zaman iyileşen sayısı fazlaydı.yakalanan azdı.ama on güne kalmaz iyileşen sayısı 1500 leri bulacak.insanlarımız maalesef kurallara uymuyor.yada hastalığı geçirenler.kurallara ne kadar dikkat ediyor.bunlar yayabiliyormu.
  Cevapla