TÜM YORUMLAR
Ümit Yalım: Adalar derhal Türkiye'ye teslim edilmeli
GÜNCEL
Ümit Yalım: Adalar derhal Türkiye'ye teslim edilmeli
YORUMLAR 38 TÜMÜ
 • Can Polat 3 hafta önce Şikayet Et
  yunanin da ermeni gibi suyu isindi
  Cevapla
 • nimet 4 hafta önce Şikayet Et
  Kesinlikle hakkımızı aramalıyız..
  Cevapla
 • Gerçeğin Sesi 1 ay önce Şikayet Et
  Türkiye olarak çok acil uzun menzilli nükleer başlıklı süpersonik füzeler üretmek zorundayiz
  Cevapla
 • belde 1 ay önce Şikayet Et
  Yunanistana Nota verilmeli, bu adaları boşaltması sağlanmalı, adamlar göstere göstere karşımızda tiyatro oynuyorlar. sürekli bizi oyalamakla meşguller. bu kafayla neyin istikşafını yapacaksın ki. adamlar her tür müzakereye kapalı. Fransa ayrı ABD ayrı gaz veriyor. adamlar da zannediyor ki biz güçlüyüz. ulan iki yüzen tenekeyle bizimle mücadele edeceğini zannediyorsun MİÇO. bu millet o tenekelerini alır Akdeniz de Ege de sana yüzmeyi de balık tutmayı da öğretir. arsız oldukları gibi bir de küstah açıklama yaparak bu milleti kışkırtıyorlar. o MACRO amcana da söyle fazla gaz vermesin, Sihalar havada yüzen tenekelerini denizini dibine indirmeye hazır
  Cevapla
 • belde 1 ay önce Şikayet Et
  bu durum bilindiği halde 1964 den beri niye bu durum uluslararası alanda dillendirilmedi. sadece şimdi mi biliniyordu bu ki. adamlar dibimizde füze, askeri tugay, tümen, batarya ne varsa yerleştirmişler. uyan da balığa gidelim. eğer harekat yapacaksak derhal yapılmalı. bu şımarık Yunanistan sürekli bizim sessizliğimizden yararlanıyor. adamları bir de 80 ihtilalinden sonra Natoya alınması için onay da vermişiz hem de kendi istekleri ile çıkan bir ülkeyi. bu kadar üst üste hata yapılır mı. bizimkilere özel yönetim. ülke olduğumuzun ağırlığımızı göstermemiz gerek. bu kadar şımaran bir Yunanistana birisi dur demeli geç olmadan
  Cevapla
 • harun 1 ay önce Şikayet Et
  ne yazıkki dünya da adalet kavramı gücün ile doğru orantılı. gücün ölçüsünde konuşabiliyorsun.
  Cevapla
 • Hakkı An 1 ay önce Şikayet Et
  Onu da göreceğiz, Lozan ile çizilen sınırların onaylandığı 12 ada dahil Türkiye ye teslim edildiğini göreceğiz. Hem de İsrail bu konuda şaşırtan bir Rol Oynayacak. Lakin Barak beye çoktan hazırlanmış bir Rol var; Rolünü oyanmasının zamanı geldi, neyi bekliyor?. İsrail Selanik te öldürülen yahudilerin hesabını, yıkılan havra ve sinogogların hesabını Yunandan soracağından ve tek derdinin bu hesap olduğunu; sadece kullan at Yunan ile oynadığını bilelim ve sakin olalım. Onların bir boru hattına ihtiyacı var ve bizim istikrarlı bir güzergahımız var. Rahmetli Erbakan dahi Ticari ilişkide İsrail ile anlaşmayı onaylamıştır. Gerisi evrak...
  Cevapla
 • okan 1 ay önce Şikayet Et
  guclu olursan alirsin. 60 da basladi deniyor. hep ic karisikliklar yuzunden hakkini koruyamaz hale gelmis bir ulke. simdi ise menfaati icin herseyi yapacak gucte bir ulke. zahmet olacak elbet. ekonomik askeri politik sıkıştırmalar yapacaklar. bizim ise saflari sık tutmamız gerekiyor. hersey hayal ile baslar. hayal goremeyenler ileri adim atamaz.
  Cevapla
 • Ali 1 ay önce Şikayet Et
  Ne onlar adaları bize verir ne de biz adaları alabiliriz. Boş yere hayal kurmaya gerek yok. Lozana göre Irakın toprak bütünlüğü tehlikeye girerse Musul-Kerkük te bizim di ama alabildik mi ? Kimse kimseye durduk yere toprak vermez.
  Cevapla
 • okan 1 ay önce Şikayet Et
  durduk yere vermedigini yillar gosteriyor zaten. reis de biz de durmuyoruz isimizin en iyisini en durustunu yapiyoruz. sen golge etme baska ihsan istemeyiz.
  Cevapla
 • Kepir 18 1 ay önce Şikayet Et
  24 eylülde dananın kuyruğu koparmı acaba
  Cevapla
 • Mustafa 1 ay önce Şikayet Et
  E peki biz neyi bekliyoruz daha.İlla Suriye sınırında olduğu gibi adalardan ülkemize füzelerin atılmasını mı bekliyoruz.Uluslararası tüm haklar bizden yanayken sonuna kadar kullanalım..
  Cevapla
 • Paşa 1 ay önce Şikayet Et
  Keşke iki füze atsalar, sonra Atina’ya kadar yolu var! Bizimkiler füze değil bir kurşun bekliyor sadece!!!
  Cevapla
 • cennes 1 ay önce Şikayet Et
  allah icin gidin alin su adalari silahlandirmasi yasak ama asker var savas gemisi var .ciller olsa ya gidecek ya gidecek derdi neyi bekliyorsunuz diplomasi falan hikayealin adalarimizi ger
  Cevapla
 • Milletin Avukatı 1 ay önce Şikayet Et
  Çok yerinde bir tespit, hukuki haklarımızı sonuna kadar kullanma zamanı geldi. Eski Türkiye Yok !
  Cevapla
 • belde 1 ay önce Şikayet Et
  Trakyadaki birlikler hazır ola geçmiş olsa gerek. bunlar Batı Trakyada Abd ile tatbikat yapıyorlar. kime karşı herhalde AB ye karşı değil.güya Rusya ile birlikte olan Türkiyeye gözdağı. bu ülke sadece hakkını savunuyor. tıpkı tarihe Çanakkalede olduğu gibi Kurtuluş savaşında olduğu gibi.
  Cevapla
 • 1571 1 ay önce Şikayet Et
  aynen adalar bizimdir ve bize teslim edilmelidir yunanistan adaları alırken kaç mermi atmış biz on binlerce ŞEHİD verdik.
  Cevapla
 • hmd 1 ay önce Şikayet Et
  Biz güçlü olursak eninde sonunda bu adalar tekrar bize geçecek
  Cevapla